Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowu ja !!!

dziwny związek ???

Polecane posty

Gość znowu ja !!!

Jestem ze swoim facetem 5 lat. W dalszym ciągu jest między Nami niesamowite zauroczenie i podniecenie. Najchętniej nie wychodzilibyśmy z łózka. Jak tylko się widzimy to między Nami iskrzy, jakby to było Nasz pierwsze spotkanie. I tak jest niezmiennie od 5 lat... Ale czy taki związek ma sens, skoro ostatnio uświadomiłam sobie, że praktycznie (chyba) nic więcej Nas nie łączy jak tylko ten nieziemski sex ??? Ktoś jest w podobnym związku ??? Czy taki związek ma jakąś przyszłość ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oha
Jak mu za jakiś czas fujara opadnie to... sama sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za każdym razem sie kochacie ?? jak sie widzicie? Czy potraficie też spędzać czas nie uprawiajac seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za każdym razem sie kochacie ?? jak sie widzicie? Czy potraficie też spędzać czas nie uprawiajac seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja !!!
Spędzamy ze sobą 3-4 dni w tygodniu, od piątku do niedzieli, lub czasami poniedziałku, więc robimy to za każdym razem. Ogólnie kilka razy podczas całego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja !!!
miałam kilkudziesięciu partnerów ale obecny jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja !!!
miałam kilkudziesięciu partnerów ale obecny jest super! odejdź :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie macie dalszych planow (dzieci, slub, rodzina) i nikt nie czuje sie nie spelniony - to Cieszcie sie! Jesli seks was laczy i oboje jeszczescie szczesliwi ... żyjcie dalej. Tylko jednak piszesz tutaj na forum, więc może jednak coś jest na temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korovamilkybar
A po ile lat macie? Piszesz w taki sposób jakby w ogóle miłości nie było między Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfeusz z piekła
właśnie chodzi o to, że mamy jakieś tam plany................... po nowym roku chcemy się zaręczyć, planujemy zakup obrączek, już wiemy, że chcemy mieć jedno maleństwo - córeczkę :) ale ciągle tematy kręcą się wokół tego seksu dzwonimy do siebie - sex piszemy do siebie - sex rozmawiamy ze sobą - sex spotykamy się - sex mam wrażenie, że tylko o tym mówimy, i że tylko w tym się najlepiej dogadujemy, w niczym innym dlatego trochę mnie to zmartwiło, czy nie za dużo tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja !!!
nie - kochamy się bardzo mocno i ciągle to sobie powtarzamy :) ja mam 23 a on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korovamilkybar
Oj to bardzo młodzi jesteście. Niedziwne zatem, że partner jest tak nakręcony ( do 25 r. ż. największa produkcja testosteronu). A że ma z kim realizowac swoje seksualne fantazje to znaczy, że doskonale dobraliście się pod tym względem. Jeśli dotąd nie zaistniały sytuację np. wynikające ze zdrowotnych problemów, które mogłyby sprawdzić jakie jest wasze porozumienia poza sexem, to na pewno wszystko jeszcze przed Wami. I będzie się mogli sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja !!!
dobrze słyszeć, że wszystko przed nami :) te 5 lat to dla mnie sporo czasu, więc teraz na tym etapie oczekiwałabym już czegoś więcej, niż tylko sex...sex...sex :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korovamilkybar
tzn czego byś oczekiwała? Mówisz, że zaręczyny i dziecko w planach noworocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja !!!
tamto to nie moje :p mam inny nick :p Chciałabym żebyśmy kupili sobie obrączki, ostatnio napominałam o tym, na początku mówił, że faceci nie noszą takich rzeczy, a teraz, że chciałby żebyśmy je kupili. Ale nic nie robimy w tą stronę. Myślałam, że sam coś zaplanuje, skoro ja dałam pomysł. Nie wiem, może sam coś kombinuje za moimi plecami. Wiele razy tak było. Ja o czymś mówiłam, on nie reagował, a później okazało się, że jednak pamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×