Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkaggg

Nie chcę Świąt

Polecane posty

Gość milkaggg

bo jestem samotną mamą, bo w kółko słyszę w telewizji o wielkich szczęsliwych rodzinach i jak to świetnie być wtedy z tym kimś.Może lepiej wyjechać z dzieciakiem i uciec od tego wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna też kurde !
milka a o co chodzi o samotność czy kasę , bo u mnie i to i to ,w ogóle nie będzie świat , bedzie zupa pomidorowa ,tak naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaggg
Kasa się znajdzie.Chodzi o samotność.Ja z dzieciakiem i psem przy choince a w tv on,ona i dzieciaki-jest róznica,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaggg
Już wolałabym tą pomidorową byle z tym kimś.Nie czarujmy się-dziecko choćby najbardziej ukochane nie zastapi dorosłego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty też masz rodzinę
swoje dziecko. Ciesz się tym, zawsze mogło być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co, ja akurat mam
b. dobrego meza, nigdy sie nie klocimy,ale wlasnie w swieta ,nie wkurza -jak ostatnia lamaga - nic nie umie pomoc, prezentow kupic, zyczen napisac, wszytko na mnie. i jak widze , wiekszosc kolerzanek tak ma. Swieta sa bardzoj dla dici, wiec sie ciesz z nigo,a pies tez jest fany, a bez chlopa w swieta pzynajmniej spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaggg
Cieszę się,że z dzieciakiem:)Kurcze ale w serduchu jakaś cząstka taka pustawa.Cóż,może za rok będzie lepiej.A TY Sylwestor też głowa do góry-jakby co popiszemy w te Świeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×