Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkaggg

Czy ma sens

Polecane posty

Gość milkaggg

wchodzić 2 raz do tej samej rzeki?Po 2 latach?Wiedząc,że ten ktoś stale o Tobie myslał a Ty myślałaś o nim?Że straciliście bezsensownie 2 lata z powodu głupstwa i uporu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonard
Masz problem, jest ci źle? Nie radzisz sobie z pracą, partnerem, dziećmi? Jesteś w emocjonalnym dołku? Chcesz coś zrobić ze swoim życiem, ale nie wiesz jak zacząć? Szukasz wsparcia w trudnej sytuacji i nie masz się do kogo zwrócić? Wejdź na http://gosc.psychospace.pl/ i zobacz w jaki prosty sposób możesz sprawić by życie znów był przyjemne. Tylko tutaj możesz się wygadać i otrzymać profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heraklit
jak już kiedyś pisałem, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Heraklit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należy żyć wg jakichś przysłów. A co jeśli do końca życia będziecie żałować że nie spróbowaliście ponownie być razem bo może jest Wam to przeznaczone. Nie spróbujesz - nie dowiesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj autorko:)
Jeżeli mysleliście o sobie przez tyle czasu to o czymś to świadczy,nie uwazasz? Ja bym spróbowała. jestescie za soobą,gdyby było inaczej to byście o sobie nie mysleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysłowie
Błąd "heraklicie" Auto przysłowia "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" miał na myśli to, że nigdy ta rzeka nie będzie taka sama. Ani po chwili ani po dwóch latach gdyż woda, która była tam wcześniej już popłynęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda historia jest inna i ma inne zakończenie. Ja kiedyś spróbowałam i niestety nie wyszło mi to na dobre. Było zupełnie inaczej, choć emocje były ogromne, ale po kilku miesiącach się skończyło. Długo leczyłam się z tego uczucia. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×