Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Włączcie sobie Polsat-film o wielu z was

Polecane posty

Gość moze nie chca ale
po prostu zle wybraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może streszczę pczątek JLO poznała pięknisia, wyszła za niego, zaraz urodziła dziecko, od początku miał babę na boku dowiedziała się po kilku latach, zrobiła mu awanturę, dostała w paszczę teraz z jedną walizką i dzieckiem na ręku chciała zwiać i psychopata ją na tym przyłapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre chcą a niektóre
pewnie nie. Jak tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masakra
ale dzieje się tak bo kobiety na to pozwalają, po pierwszym razie powinien dostać kopa w ryj i na policje, no ale jak ona taka niemrawa i sama nie wie cz4ego chce, to ma na co pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie chca ale
kednym okiem zerkam ale chyab nie bede ogladac nie ma odwago zlozyc zawiadomienia na policji :) zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano własnie, życie... każdy może się pomylić, ale dlaczego nie chcą naprawiać swojej pomyłki, tylko tkwią w takim g... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to bywa sama jestem
zywym przykladem slepej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie chca ale
czasem trudno podniesc glowe i uwierzyc nie tylko w siebie. to jeden z powodow. ale ona ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie bądźcie takie
powiedzcie tytuł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za róznica jaki tytuł, nie chce mi sie do gazety zaglądać włacz polsat i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelele
Oj gadacie głupoty dlaczego nie naprawiają błędu i nie chcą iśc na policje.. Bo się boją. Policja wysłucha, spisze zeznania, może zatrzyma na chwile takiego, może nawet i do pudła wsadzi na 2 lata. A co potem? Jak ktoś nie jest ofiarą, to tego nie rozumie. Potem trzeba życ samemu, nikt ci ochrony nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, na filmie jest extrema nie każdej trafia sie psychopata i morderca 99% siedzi z dupkami, którzy co najwyżej mogą kobietę pobić, na nic więcej ich nie stać a baby i tak nic nie robią nic skąd się bierze taki zupełny brak instynktu samozachowawczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie chca ale
ogladalyscie "sypiajac z wrogiem " Julia Roberts :) lepiej sie oglada. ten jakis drastyczny ze wzgledu na biorace w nim udzial dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach... to zbyt głębokie jak na kafe. Ona powinna pomyśleć o dziecku i zwiać do meksyku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie bądźcie takie
dzięki - nie mogę oglądać ale po opisie wydaje mi się, że widziałam... Fakt, mogłam w internecie sprawdzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masakra
no to skoro się bohją to mają życie jakie mają. Całe życie takich babek jest podszyte strachem :-O najpierw szybko łapią na męza byle kogo, bo się boją zostać same, a potem się boją uciekać i zadbać o siebie. Ja tego nie rozumiem i jakoś nie umiem wykrzesac z siebie współczucia, bo nikt nie jest ubezwłasnowolniony, tylko trzeba myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przerwie MjM patrzę, a tam następny wali po rogach przemądrą panią sędzinę a ta jak ślepowron - zakochana, współczująca, ufająca notorycznemu łajdakowi ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masakra
:-D Ewa a co Ty tak przeżywasz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mnie coś naszło o, widze nowe twarze faktycznie, Hanka na Wawelu a za nią ponoć trzech nowych aktorów zatrudnili, znaczy - za jej pensję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, serduszko przestało mu bić.,.. no tak, gdzieś widziałam w zapowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale glownie kieruje sie wygladem no i to juz tak jest ze dranie i dupki sa przystojniejsi a cipka swedzi i wilgotniej wlasnie przy takich a nie przy ulozonym wrazliwym brzuchatym niemeskim inteligencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popadajmy w skrajności nei każdy wrażliwy i inteligentny jest brzuchaty a raczej zwykle brzuchaty to od piwa, a inteligentny nie pije tyle, żeby mu urósł brzuchol pod nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne ale napewno mniej meski i mniej agresywny a bardziej wrazliwy to nie jest typem przystojnego kochanka dranie sa ladniejsi i bardziej mescy bo maja wiecej testosteronu i dlatego sa draniami prawda stara jak swiat jedni sqa idealni do zwiazku a drudzy idealni zeby za nimi wzdychac i czasem dac sie z takim poniesc namietnosciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×