Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Włączcie sobie Polsat-film o wielu z was

Polecane posty

nie wiem, nie znam się na przystojnych draniach, nigdy nie miałam z takim do czynienia i nie chciałabym mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film super, ogladam. Moje pierwsze skojrzenie bylo takie jak Ewy, ze wiele z kobiet naprawde przechodzi takie pieklo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina, 28
Nie no ja mam mase takich przykladow, bo piekny taki przystojny a jakie ciało... Tym kobietom juz nic nie pomoże Jedna kolezanka to jakby mogła to by do dupy weszła swojemu facetowi a to pijak i drań Cóż mam nadzieje ze mnie nigdy tak milosc nie zaslepi zeby zrobic ze mnie totalna idiotke Są granice wszystkiego I zacznijcie myslec!!! Ja uzlozonego faceta pantoflarza tez nie mialam ale moj rozum dawal sygnaly ze z tym gosciem zycie bede miec przeje....bane I co? Bolalo pewnie ale mizal rok a ja sie odrodzilam i nigdy nie zrorumiem tych dziewczynek co tkwia w takich zwiazkach Bo dzieci bo to bo tamto Oczywiscie sa przypadki ze sie nie da i koniec ale 90 % was kobiet robi to na wlasne zyczenie!!!!! Brawo!!! Tylko nie narzekajcie potem ze jestescie nieszczesliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wystarczyłoby, żeby dała mu w zęby za pierwszym razem, kiedy ją tknął nie tak, jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerererwe
Stary film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zabiła dziada :) swojego też bym utłukła, ale to nie film, niestety, musiałam puścić żywcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, niestety ze szkodą dla społeczeństwa i kolejnych kobiet, ale cóż... takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film był super:) dowaliła mu na koniec :):) szkoda tylko że zakończenie pozytywne jest tylko w filmach w takich sytuacjach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoioi;
Ten film to dowod, ze obecny wyglad jenifer lopez to efekt wielu operacji plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×