Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karo222a

1000 powtórzeń- ktoś się dołączy?

Polecane posty

Karo, jak ty skończyłaś to ja akurat zaczynałam. Ale dziś dałam sobie mocny wycisk, bo po obiedzie zjadłam kawałek ciasta i trzeba było spalić :) Dodatkowo w dzień kręciłam trochę na twisterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo222
Ja na dziś też już po tysiączku :) Agnissia, a jakie efekty daje twister? Ja bardzo bym chciała ćwiczyć te ćwiczenia p90x ale nie wiem, chyba musiałabym wyrzucić wszystkie meble z pokoju, wiec szukam jakiejś alternatywy. Rowerek u mnie odpada i bieżnie bądź orbitreki, bo brak miejsca, ale twister chyba jest w miarę poręczny? Nad hula hopem też się zastanawiałam, dziewczyny z kafe mają wątek o tym i niby działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja już się pogubiłam w tym liczeniu, ale ćwiczyłam prawie 1,5 godziny, więc chyba ponad 1000 było. Jeśli chodzi o twister, to poczytaj ten topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1237331&start=0 Urządzenie faktycznie nieduże, ja mam taki najzwyklejszy, kupiłam na allegro za niecałe 18 zł z wysyłką na próbę i powiem ci, że bardzo fajnie się ćwiczy. Na tym topiku jest link do filmu na youtube, gdzie pokazane jest jak ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo już po ćwiczeniach, nareszcie. Przestałam liczyć, ćwiczę po prostu godzinę, niektóre ćwiczenia w szybkim tempie, tak że padnięta jestem, więc pewnie 1000 było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo222
Ajj, ja się strasznie zapuściłam, wtorek, środa i dziś będzie bez ćwiczeń ;:( Ale to przez brak czasu... Dzięki za filmik Agnissia, na pewno coś z tych ćwiczeń włączę do mojego "treningu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie ćwiczę codziennie, ale sobotę sobie odpuszczę, bo mam gości, chyba, że wcześnie pojadą. Jak ćwiczę codziennie, to po prostu wpadam w rutynę, wiem, że muszę i już. A jak tylko zrobię dzień przerwy to od razu mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karo, ćwiczysz nadal? Ja teraz ćwiczę trzy razy w tygodniu, bo codzienne ćwiczenia okazały się trochę za męczące dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo222
Hej Agnissia!! Ja przez ostatni czas pochorowałam się i nie ćwiczyłam niestety nic a nic :( Ale jutro wracam do ćwiczeń, kupię sobie chyba ten twister na allegro i będę dawać czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wracaj szybko do zdrowia i do ćwiczeń, twister polecam, bo to bardzo fajna rzecz, możesz oglądać tv i jednocześnie ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×