Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaboooojad

PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Polecane posty

Gość zaboooojad

pomóżcie mi, co mam kupić swojej dziewczyny na prezent. Chce coś praktycznego!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parus
Kobiety uwielbiają biżuterię... Jeśli jest intelektualistką ucieszy się również z dobrej książki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy to fajny prezent
albo kolczyki jak nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuussaannee
moja koleżanka na blogu ostatnio opisywała historię swojego znajomego http://praca.eniro.pl/2011/12/swieta-last-minute/ kupił jej kurs na strzelnicy, bo kiedyś wspomniała, że jej się o tym marzy, to jest jakaś metoda, zastanów się co by ją interesowało i lubi i idź w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhjhjkghjkg6875
noe prawda! nie lubimy bizuteri!! ile moznaq, co okazja to pierscionek albo kolczyki :o to juz sie zrobiło nude. wolałąbym jakis dobry perfum albo zestaw kosmetykow np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet_rose
Ja uważam, że kosmetyki, szczególnie kolorowe są bardzo dobrym pomysłem na świąteczny prezent. Bo są i bardzo przydatne, praktyczne i jednocześnie jest to coś co większość kobiet uwielbia. Tylko, że ja bym postawiła na jakąś lepszą markę jeśli to ma być prezent. Ja np. używam wielu kosmetykó Artdeco i załózmy z tuszu czy paletki cieni bardzo bym się ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta19
macie już jakiś staż razem powinieneś kupić jej coś wyjątkowego, może dziewczyna by chciała dostać jakiś fajny zestaw bielizny? albo fajną spódniczkę i leginsy? To przynajmniej nie będzie kurzyć się w szafie. :) Sama dostałam coś podobnego od chłopaka i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Z tego co podejrzałam, kupił mi to na www.euforiasklep.pl . Polecam, mają tam ciekawe rzeczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A znasz moze te swoja
dziewczyne? Wiesz moze cos o niej, np. co lubi? Bo jesli tak, mam dla Ciebie wielkie odkrycie. KUP JEJ TO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×