Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

Gość myślę nad nowym nickiem
No bez jaj :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez jaj serio serio
:O ide sie odchamic na kurnik żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie te czasy, kiedy Pśp
zamykała imprezę na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jesu takie czasy to były jak chyba jeszcze majkel był mórzynem :O:classic_cool:🖐️ a tera bardzo smutna wiadomość: jutro poniedziałek :O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie kurrva poniedziałek
❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool:❤️🌻:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj mejla Pśp
bo ważna sprawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mało ważna ta sprawa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podawaj, to pewnie
dariusz, który chce wydębić zdjęcie tzipOOsHki und tzytzków cykniete tuż przed goleniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj dobrze wiedzieć
:classic_cool: z racji tego co ma być, przygotuję odpowiednią ilość sprzętu nagrywającego i uwieczniającego tę wiekopomną chwilę, gdy po znacznej ilości % i lolków zrzucisz łachy jak obiecałaś i świecąc włosiem odtańczysz na czerwonym dywanie taniec Majkela Jot. i sławny szafylyn :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podam emila
sto procętpaletz@gmail.com piszta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podam emila
:D nie poznałaałała? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podam emila
a po ćwarzy na ten przykład:classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam środkowym palcem
pozdrawiam@fabrykacnoty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle tylko mnie
ciekawość zżera :) coś tam wymodziła?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelam z łoniaków pśp jak z
masz może ochote na udział w projekcie albo podzywie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera to już nie ważne 😴 ale mogę powidzieć o czymś innym :classic_cool: mianowicie mam budzi w kąpie ustawiony i tam jest miejsce na tekst powitalny. no i własnie sobie tam wpisałam, że jestem piękna, mądra, urocza und ogólnie zayebista :classic_cool: i będę sobie to czytała przy każdej pobudce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle tylko mnie
dodaj jeszcze oklaski i będzie pobudka na sto pro :) no powiedz mi powiedz, nie bądź taka, bo ni chu chu nie zasnę. juz teraz mam problemy ze spaniem, a tu takie cuś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz nudniej
a co się stało z tym budzikiem cyk cyk cyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręce loki wokoół sutków pśp
w kąpie czy komie? masz budzik w kąpie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa Paltz Ty dziś
już trzeci raz mówisz, że coś jest nie ważne :O nie no, w sumie teraz jest juz poniedziałek 🖐️ w każdym razie fajnie mi tydzień zaczynasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz nudniej
nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matronee
ja tez mam takiego cyk cyk i mi tak cykal ostatnio az se wycykal i mje skurvil i nim jeblam o sciane:-D🖐️ aleee choy dalej cykal😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×