Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

Gość jakby Cię dopadła menopauza
w wieku -estu lat, też byś się wkurvikuniała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczaki w tym wieku to
patologia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
tzipki tez pewnie nie musisz golić, bo nie masz tam zarostu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
mialem kolezanke w liceum ktora miala wlosy na tzytzach i plecach :classic_cool:. gdy opalala sie na plazy to myslalem, ze sie porzygam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dario wciąż o jednym
weście się przenieście na erotyczny :classic_cool: btw. no jak można komuś zazdrościć mleczaków?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
wycieczka klasowa :classic_cool:. a sloneczko oczywiscie bylo, nie ma udanej wycieczki bez sloneczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę miaua dziecko marki syn, to przed pierwszą wycieczką szkolną, nie ważne czy będzie to w przedszkolu czy podstawówce będzie musiał mi pokazać jak się zakłada prezerwatywe :classic_cool: a jak będzie córka to... nigdzie nie pojedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
i tak bedzie sie grzmocila, jesli nie na wycieczce to w toalecie szkolnej :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
sorry, ale nie dziele sie zdobycza z innymi, takze mozesz 🖐️ w rytm walca wiedenskiego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę co tydzień sprawdzać czy ma błonę dziewiczą. to znaczy mąż będzie sprawdzać :classic_cool: :O:D:P matrone 🖐️ dzisiaj wróciłam do żywych po wczorajszym zawieszeniu umysłowym. chociaż tego :O jaki nowy rok taki cały rok nie? :classic_cool: to znowu będę całe 12 mieszków trollować na kafe :O:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
matrone, wypierrdalaj w polprzysiadach 🖐️ i nie martw sie ze jestes chora, tate zaniesie cie jutro do gimnazjum na barana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochotę w'gle na szampana :classic_cool: ale jutro to pracy cza poginać :O i to tak się mi troche nie kalkuluje :classic_cool: bo po obaleniu szampona mogłabym jutro nie wstać do roboty :classic_cool: kurva to życie jednak jest kureskie :classic_cool: ciągle stawia przed Tobą jakieś wybory 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecze sie :O acz niebardzo mi to wychodzi:D🖐️ tera jem zupe grzybową ze proszka:classic_cool: smaczna:D paletz kurva co Ty piedoIisz menza masz?😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
musisz sprobowac wybrac wlasciwa droge, ja ci w tym nie pomoge, jedynie cos podpowiem :classic_cool::D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam męża :O tak mi się napisało, że skoro już będę mieć dzieci to może też i męża :O ale niekoniecznie w sumie c'nie? :classic_cool: nieważne zresztą :O😴 Dariusz no to weże podpowiedz coś. czy mam Cię ciągnąć... za język? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz wielki pan
mozesz troche pociagnac :classic_cool:. Na twoim miejscu bym pil, dzien jeszcze mlody, a to tylko szampan :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :classic_cool: Witam w nowym, jakże przyjemnym roku 2012 :classic_cool: Chciałam napisać, że w ramach wczorajszych poprawin sylwestra, po 4h snu piłam cały boży dzień aż do 2:56. Kiedy zorientowałam się, że domowe wino pana Zbyszka skończyło się szybciej, niż noworoczne przemówienie Kasi Cichopek na Polsacie, postanowiłam przerobić 8miopak Żywca. Powiem wam, że tak do końca nie jestem pewna jaki mamy dzisiaj dzień tygodnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×