Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_k26

domowe obiadki dla niemowlaków

Polecane posty

Drogie mamy, mam pytanie do tych które robią obiadki swoim niemowlakom. Czy robiąc taki obiadek robicie go na kilka dni? Bo ja myslalam aby robić kilka obiadków i pozamrażać i wyciągać codziennie inny. Nie wiem czy tak można to moje pierwsze dziecko a znajome to raczej daja kupione dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej małej robiłam wiekszą ilośc zupki i zamrażałam w pojemniczkach na mocz :) poźniej w zależności co my jedliśmy to podjadała z nami moja tych kupnych obiadków nielubiła po za deserkami które lubiła wiec w ten sposób sobie poradziliśmy za malutkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaxxx
Hej ja mam corcie,,gotuje jej od 4 mies ,,szczerze to dla takich malenstw co dopiero wkraczaja w jedzenie ja podaje tylko swiezo zrobione ,,ewentualnie czasem miesko mrozone ,ale warzywa zawsze na swiezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen z baren
Nie. Robię zawsze świeże. W sumie to nidgy nie zastanawiałam się czy zamrażanie obiadków to dobry czy zły pomysł. Uważam, że dobrze by było podpytać pediatry przy okazji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też zrobie zapytam, jak robie same warzywa to myslalam robic codziennie ale np z miesem to sa male porcje wiec kupować mieso np cielecine 10o gram to tak gupio wiec myslalam aby wtedy kupic wiecej i zrobic wieksza porcje i pozamrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja do 8 - 9 m-ca dawalam słoiczki - potem zaczełam gotować - z mrożonek bo wtedy warzywa sa super miekkie i nie ma zabawy w krojenie itd - ale daje na świeżo - gotuje i mały je w ten dzien i na następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen z baren
Kasia jak kupuję więcej czy to królika czy cielęcinki i mięsko mroże. Warzywka mamy od babci z ogródka i są świeże (tzn nie mrożone z piwnicy);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammammmmmmss
ja robie na kilka dni i wekuje. wstawiam do lodówki i mam zapas na tydzień :) dziecko ma 8 miesiecy i robie juz rożnorodne tz, gotuje lekki rosolek do jednej porcji doadje np makaron, warzywa i przecier pomidorowy, do drugiej cos innego itd. i mam na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammammmmmmss
a dla 5 miesieczniaka jak twoj robilam tylko na wodzie, dodawalam maselko albo oliwe i same wazywa z mieskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonalewis
w pojemniczkach na mocz...apetycznie, naprawde:O:O:O:O:O sosy mozesz porcjowac do pojemnikow na kał:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuję ok 3 porcje. Jedna na dzis - druga na jutro a trzecia do zamrazalnika. Czasami synek zje wyjatkowo duzo to wychodzi dwie porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammmta
Buteleczka ja tez sie przyczepie - a te pojemniki na mocz ktorych uzywalas mialy atest PZH ze mozna w nich zywnosc przechowywac? Bo wiesz rozne sa plastiki... :( Owszem mozna mrozic obiadki ale pojemniki na mocz odradzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×