Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osiemdziesiąt siedem

jakie ciasta?

Polecane posty

Gość prawie_narzeczony
krowi placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadne bo jadę na święta do kogoś :o Ale jak w zeszłym roku urządzałam wigilię u nas to piekłam sernik, makowiec zawijany z kruchego ciasta, piernik z marmoladą, rodzynkowca i shreka :) ale było nas razem 25 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsluchiwanaa
nawet jak jedziesz do kogoś, to wypadałoby coś przywieźć, a nie tak na krzywy ryj u mnie będzie blok, sernik może, babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się wzięłam do planowania menu ciastowego U nas będzie szarlotka sernik makowiec piernik babeczki cytrynowe/jogurtowe/waniliowe keks ciasteczka kruche bezy z białek które ewentualnie zostaną Mam bardzo ciastożerną rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkjdk
kruszonke z jablkami moja rodzina nie je tak ciast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam piec:))) gotowac zupy srednio- barszcz biały owszem:D ale tak to jakies kebaby domowej roboty, tortille - o to o wiele lepsze jak zupy chociaz wiecej czasu wymagaja:))) jaj...jak mozna nie być ciastożerca?:) hehe ja uwielbial ciasta wole niz jakies batoniki, chipsy i inne duperele:))) w sumie mysle czy dzis nie zrobic seromakowca bo... pychotke która zrobilam w sobote moge wspominac - dzis została zjedzona do reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stomatoloszka - on z nazwy tylko brzmi strasznie:p a w istocie to herbatniki, masa krówkowa, krem karpatkowy, bita smietana i polewa- mowie Ci niebooo w gebie... mi smaka ten shrek narobil i nie wiem czy dzis tego nie stworze...:D najwyzej w swieta ciasto uszami będą ludzie wyrzucali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - ja uwazam ze musi byc smacznie;) i wlasnie - chwytliwe ciasto dla dzieciaków;))) poza tym jak ja co tydzien cos piekę to co tydzien są swieta;) a nie ze sernik czy piernik tylko w swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×