Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co dac

co dac dziecku na katar?

Polecane posty

Gość co dac

mamy pomozcie moja cora ma katar i dzis wstala z ogromnym kaszlem.co jej moge podac??zeby to zalagodzic?prosze pomozcie.. wydaje mi sie ze do lekarza nie musze odrazu biec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjnsdfhsdksd
Przez święta chcesz dziecko chore trzymać? Kaszel ma zapewne przez to,ze katar jej spływa do gardła. Więc gardło na pewno ma też podrażnione. Nie lepiej przebadać dziecko przed świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile córa ma? psiknij do nosa wodą morską pod nos maść majerankowa Mozesz dać calcium, witamine C, lipomal lub pyrosal (ale to na noc bo to napotne) i stopy pulmeksem na noc nasmaruj, zalóż skarpety można inhalacje z soli fizjologicznej zrobić sa takie plasterki aromaktiw w aptece- na koszulkę to rpzyklejasz i ulatwiają oddychanie. No i niech siaka nos. Jest jeszcze nasivin baby- super rozrzedza wydzieline, ale nie wiem czy to bez recepty jest. Wszystko zalezy ile dziecko ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ile ma małe lat ? ja bym dała obok łóżka /łożeczka napar z amolu , na zmianę z czosnkiem i tyle ,żadnej farmakologi póki co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też doczytałam o kaszlu , zależy jakie duże dziecko ,albo lekarz albo syrop prawoślazowy ,lub z cebuli ,rutinacea zapobiegawczo ,dużo ciepłej herbatki z cytrym lub sokiem malinowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dac
dziecko ma 1,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dac
fakt moze macie i racje.dzieki za podpowiedzi dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak masz w domu częste choroby układu oddechowego to proponuję inhalator Novama Familino Pro. Terapia bardzo skuteczna z prostego powodu, bo lek wydajnie wchodzi do organizmu. W tym zestawie masz akurat irygator do nosa jeszcze, nie trzeba dodatkowo inwestować, a u młodych się przydaje niesamowicie, szczególnie u alergików.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aad
Dnia 17.06.2019 o 13:19, Gość Gość napisał:

Jak masz w domu częste choroby układu oddechowego to proponuję inhalator Novama Familino Pro. Terapia bardzo skuteczna z prostego powodu, bo lek wydajnie wchodzi do organizmu. W tym zestawie masz akurat irygator do nosa jeszcze, nie trzeba dodatkowo inwestować, a u młodych się przydaje niesamowicie, szczególnie u alergików.

 

Rownież polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×