Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo

Przeciętny facet nigdy nie będzie podniecał kobiety czysto seksualnie!

Polecane posty

Dlaczego komuś, kto jest "inteligentny, czuły, zaradny, miły, troskliwy" zależy na seksie imprezowym?" nie pochlebiaj autorowi taki wyczyn w środowisku "prawiczkowym" jest oznaką maczo -męstwa i to pewnego rodzaju przeobrazenie z kolesia ślimoka w faceta z krwi i kości ... wiem,wiem że to chore ale kolesie którzy nie umieją wyrwac laski starzają sobie pewnego rodzaju chore ideologie i taka jak nasz bez "jajeczny" autor potrafia snuć takie opowiesci dniami i miesiącami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma szanse tylko 150zl
Regres jak zwykle musi wtracic swoje 3 grosze i przyczepic sie slowka :D🖐️ stary ty serio masz 35 lat ? bo zachowujesz sie jak podlotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
Eureuka nie zależy mi wcale, tylko by mi cholernie było źle, że moja dziewczyna się wcześniej przygodnie przespała z jakimś gogusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
Przeciętny z urody. Nie jestem jakimś przystojniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mówisz tak jakby każdy facet na dyskotece miał być przystojniakiem. Poza tym skoro przeciętny facet nie podnieci kobiety to większość facetów w ogóle kobiet nie podnieca bo albo są "przeciętni" albo poniżej przeciętnej (albo poniżej średniej, jak kto woli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może być dla niej interesujący jako ktoś inteligentny, czuły, zaradny, miły, troskliwy, ale nigdy nie wywoła w niej takiego czystego, naturalnego podniecenia." A mnie to właśnie podnieca. Mów sobie co chcesz :P Te cechy to wartość w dzisiejszych czasach. Bo mało którego faceta stać na takie coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
Bieu ale to nie przeszkadza kobietom przygodnie sypiać z prostakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Którzy są przecież przeciętni....czyli wniosek z tego taki, ze jesteś poniżej średniej jeżeli o wygląd chodzi :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
Wcale nie jestem. Ale nie mam takiej aparycji żeby sypiać przygodnie z kobietami. W związku z czym byłoby dla mnie poniżające jakby moja kobieta miała wcześniej za sobą przygodny seks z przystojniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jesteś pasztet, bo nie każdy na dyskotece i kto uprawia przygodny seks jest niesamowicie przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
Od razu pasztet? Po prostu nie mam wyglądu takiego faceta. Ja taki normalny, miły chłopak. Dlaczego ja mam znosić, że moja dziewczyna miała przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moorland jest niezle
zarozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
Bo i tak dalej prawiczkiem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onprzeciętny, no i co z tego. To nie powód do smutku. Ludzie mają większe problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam zarozumiała, ja tylko złośliwa jestem. Już któryś taki temat założył, że jego karłowate ego nie zniosłoby gdyby jego dziewczyna miała kiedyś przystojniejszego faceta, a te przygody to sobie dodał żeby było bardziej "wzniośle" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
Jakie karłowate ego? Po prostu obiektywne. Miałbym prawo czuć się gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś przeciętny to biorąc pod uwagę skalę "przygód na jedną noc" to nie jest powiedziane, że taki facet jest przystojniejszy od ciebie. Poza tym to już drugi albo trzeci temat który założyłeś, nie licząc powtórek na 'ogólnym" i "uczuciowym". Tak więc zakładam, że masz spore kompleksy i twoje ego trzeba oglądać pod lupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
I tak w życiu bym się nie chciał wiązać z kobietą, która ma przygodę, ale jak będę ciągle trafiał na takie, które miały to się poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ostatnim temacie wyszło na to, że nie chciałbyś mieć partnerki która w ogóle miała kogoś przystojniejszego od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnPzeciętny nie szukam nikogo
Pracuję nad wyglądem, mam potencjał by nieźle wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz potencjal by wyladowac
w tworkach na wiekszosc zycia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×