Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja nie wiedząca juz chyba nic

Wytrysk a orgazm

Polecane posty

Gość ja nie wiedząca juz chyba nic

Od czasu gdy rozpoczęłam współzycie (czyli jakies 3 lata temu) żyłam w przekonaniu, że: męski wytrysk= orgazm. Niedawno usłyszałam opinie mężczyzny, który powiedział, że nie zawsze wytrysk= orgazm, bo czasem doznania są tak małe w czasie wytrysku, że on nie kwalifikuje tego jako orgazm. Przyznaję, że mocno mnie to zdziwiło. Myślałam, że faceci zawsze mają orgazm, no chyba że nie dojdzie do wytrysku Jak to jest Panowie u Was, czy wytrysk jest dla Was równoznaczny z orgazmem? Takie głupie pytanie w dniu Wigilii :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasasasa
Facet moze miec orgazm bez wytrysku, a rownoczesnie moze miec wytrysk a nie miec orgazmu. Jednym slowem u faceta orgazm nie rowna sie wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
jak się poświczy to można odlecieć bez spuszczania :) ale spuścić sie bez odlotu, to jakoś dziwne i mi sie ne zdarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasasasa
ja bym nie mowil ze facet odlatuje przy orgazmie, odlatuja to kobiety orgazm u faceta jest znacznie slabszy niz u kobieta, jest znacznie mniej intensywny, jest mniejsza przyjemnoscia niz dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to malo wiesz o seksie
wytrysk to nie orgazm. przewaznie jest podczas wytrysku ale powiedzmy w 70 %. wytrysk to przyjemne uczucie ale nie orgazm. malo wiesz jeszcze o zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to malo wiesz o seksie
a ty chyba nigdy nie miales orgazmu skoro nie odrozniasz wytrysku od orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójekst.ch.jek
No masz moiże i rację że wytrysk nie jest razem z orgazmem ale u tych z miękką kuśką i wykastrowanych albo chorych. To co wykastrowany(a) czy choroba jąder ci doskwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to malo wiesz o seksie
mi nie chodzi kedy facet ma orgazm. bo tez go man tylko podczas wytrysku. ale chodzi mi o to ze wytrysk to jest super uczucie i przyjemnie ale to nie to samo co orgazm. tak jak pisalem w 80 % podczas wytrysku jest orgazm. te 20 % tylko odczuwa tylko przyjemnosc z wytrysku. Moze wy naprawde nigdy nie mieliscie orgazmu skoro nie potraficie tego odroznic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiedząca juz chyba nic
To chyba z moją świadomościa nie jest tak źle, skoro nawet faceci mają rozbieżne opienie w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiedzaca nic
Ktoś jeszcze się wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norlmalny32
jakby orgazm byl wyytryskiem to wytrysk nazwyał by sie orgazmem nie wytryskiem :/ ludzie.. od 3 lat uprawiasz seks i nie wiesz ze wytryskowi nie zawsze towarzyszy orgazm ? ja np jak sobie wale zawsze mam wytrysk a nigdy orgazmu. jedynie podczas seksu w 99% mam orgazm. no pomysl logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie mam problemu z kuśką bo czasem jak jest miekki to mam wytrysk ale zero przyjemnosci. No a czasem jest twardy ale za ktoryms razem z rzedu mam orgazm ale bez wytrysku bo nie ma czym. I wiem ze mozna miec orgazm bez wytrysku jak sie potrenuje i jest to duzo lepsze uczucie. Pozatym gdzies czytalem ze orgazm jest na ulamki sekund przed wytryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
Ja tam spuszczam sie już ponad 30 lat(z przerwami na naukę pracę jedzenie itp) :D i zawsze był orgazm, nie zawsze taki sam, ale zazwyczaj. Owszem, bywało, że z nadmieru energii leciało zanim zaczęło być roskosznie, ale to niczego nie zmieniało :P A facet może mieć odloty czasem i takie jak kobieta, to sprawa wielu rzeczy, np. masażu prostaty :P Jak wszystko inne seks wymaga także i wielu lat doświadczeń by posmakować różne jego aspekty :P Ale co ja będę młodzież uczył, nie moja to sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Może ci się kochanek zsikał do pochwy, co? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol 2
"mi nie chodzi kedy facet ma orgazm. bo tez go man tylko podczas wytrysku. ale chodzi mi o to ze wytrysk to jest super uczucie i przyjemnie ale to nie to samo co orgazm. tak jak pisalem w 80 % podczas wytrysku jest orgazm. te 20 % tylko odczuwa tylko przyjemnosc z wytrysku. Moze wy naprawde nigdy nie mieliscie orgazmu skoro nie potraficie tego odroznic ? " to jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Mam wytryski - z pochwy, ale to raczej nie to samo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA maria julia
ni chwal sie, ja też mam, ale akurat nie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol 2
ja tez tryskam, ale to nie o nas wyjątkowo ciekaw mnie czy można mieć wytrysk bez orgazmu? bo ze odwrotnie to wiem ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA maria julia
faceci poszli spać i nie ma się kto wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
napisz do koleś11 - o ile nie pisze exposset dla Rutkowskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosennachcica
no nie kto te penisy trzyma kłody do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retttonc
To tak odpowiem, jestem facetem, mam 25 lat, orgazm odczuwam jeszcze ok 10 sekund przed wytryskiem, potem wytrysk trwa ok 15 sekund i po wytrysku jesli jest stymulowana żołądź to nadal orgazm moze trwac okolo 10 sekund, ale roznie z tym jest :):) hyhyhy , czyli w sumie ok 35 sec, w ciagu 10 - 15 min moge miec drugi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×