Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Która ładniejsza? Ja czy Skizto.

Polecane posty

Gość el chulo
Nie no,w tym ostatnim linko to chyba nie szkito,w stopce fajnie wygląda,ale na fotce z linka to fatalnie,nie brzydka ale tak zwyczajna jak typowa wieśniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups i did it again.
skislo, to ty bez makijazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwtb iggy popr
ramie kobieto a nie przedramie :D ramie masz tluste jak serdelek hehehehehehe na ryju tez masz pucki kogo ty chcesz dziewczyno oszukac? ;o przyznanie sie przed soba do otylosci to pierwszy krok do jej pokonania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noce i noce
skisło pewnie ma zeza, dlatego zakrywa połowę twarzy, ale oczywiście tłumaczy to tym, że włosy jej się tak układają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noce i noce
el chulo dlatego wstawiła lepszą fotkę w stopkę 🖐️. z korzystnej perspektywy, makijażem i po przeróbce jak u skisło nawet 120 kg maciora z przeciętną twarzą może mieć takie zdjęcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ręka tak nie wygląda
na fotach, więc się nie wykręcaj szczupła to Ty nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfdfsdfsdf
karolinka, kobieto i śmiej się na zdrowie :) fajna babka z ciebie i widać, że naturalnie ładna po zdjęciach na których widać TWARZ, czego nie można powiedzieć o pozowanych zdjęciach skizto z w polowie zasłoniętą twarzą zrobionych pod dziwnym kątem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w oczy kłująca
skizto jest ładniejsza, bo jest młodsza, jędrniejsza,ma piękne włosy i oczy. a ty karolino jesteś stara, próżna, zazdrosna, masz żółte zęby, duuuże zakola i puszczasz się z arabem. a twój facet jest chory jakiś ? bo ma coś z twarzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo
w ogóle stwierdziłem po przeczytaniu kilkunastu wypowiedzi,że jest pojebana zdrowo,takie typowe cwaniakujące,szpanujące gimgówno,a najbardzie mnie śmieszy jak straszy ludzi swoimi kolegami którzy pewnie jeszcze srają w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxvxes
skitzo bo jest młodsza . Mlodsza zawsze górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymuś
Skizto Agnieszka, Ty wyglądasz na jebnietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxvxes
mlodsza zawsze górą . Miss swiata zostają 20 latki a nie 28 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie muszę udowadniać. Podejrzewam, że te komentarze są żałosną próbą wyłudzenia ode mnie kolejnych fot, a może nawet zdjęć figury. Nie muszę uchodzić tu za piękność. To, że o mnie gadacie jest waszą winą, bo zakładaliście o mnie tematy jak powaleni. Świadczy to też o tym, że nie jestem wam obojętna. A do autorki tematu jak możesz nas porównywać? Masz na moje oko z 30-35 lat, więc dzieli nas OGROMNA różnica wieku. Jakieś kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generałe Lufa
takaMałajedna weź skończ pierrdolić o ciapatych, bo jesteś śmieszna dziwko z kuurewskim tatuażem na plecach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek332
młodsza zawsze ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generałe Lufa
jestem facetem tępa blond tzipo 😴. taka kuurewka jak ty jest na równi z tymi które puszczają się z ciapatymi i murzynami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Prezez Gejtyp
odjebcie się od skizto :o konica autorka nie dość, ze się puszcza z ciapatym to jeszcze mysli, że łądn a:D jestes paskudną blond pokraką, typową dziunią z taka MALA jedna podajcie sobie ręce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttt
chcecie znać zdanie faceta, niezaangażowanego w wasze śmieszne kłótnie? karolinka - ładna, ale nic specjalnego skizto - ładna, ale tak podobnie jak poprzedniczka, żaden cud ogłaszam remis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj mało grubasko, mam 28 lat, ale jestem o wiele, wiele bardziej atrakcyjna niż ty. Na moje oko masz 18 lat i z 70 kilo wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymuś
Solidarność jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generałe Lufa
normalni faceci ? chyba ruchacze z wiejskich remiz z którymi się zadajesz idiotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×