Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Która ładniejsza? Ja czy Skizto.

Polecane posty

Gość myślę że ta karolinka to
projekte, nie wierzę że laska mając 28 lat jest taka poyebana że wrzuca focie ze swoim bojem i pyta jeszcze czy jest ładniejsza od jakiejś forumowiczki NIE WIERZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty gadasz mam +100000000000000000000000000000000000000000000000 na wadze :(:( Śmieszna jesteś. Mam jeszcze 17 lat, a ty się tu do mnie podwalasz. Matko boska do 13 lat młodszej. CO SIE Z TYM ŚWIATEM STALO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydelo Fa
Karolinko po chooy ten temat założyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Prezez Gejtyp
Karolinka spierdalaj :o🖐️ jestes paskudna i wygladasz na 40 lat :o masz 28? tym gorzej dla ciebie :o ciesz się ze brudasa dorwałaś i wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashanet
Skizto --- bardzo ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ta karolinka to
no właśnie, skizto dobrze pisze, to nienormalne żeby babsko w tym wieku porównywało się na forum z nieletnią :o albo to projekt, albo jesteś karolinko wyjątkowo głupia i infantylna. co potwierdza, że tylko ćwierćmózgie laski lecą na ciapatych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttt
a co prawda to prawda. Choć uroda obydwu porównywalna (ładne, ale bez przesady, obie na ulicy przykują wzrok faceta najwyżej na kilka sekund), to jeśli Karolinka ma 28 lat i zakłada takie tematy by przysrrać nastolatce... Nie świadczy to o niej najlepiej. W dodatku z podstarzałym ciapakiem się prowadza :o Biorąc pod uwagę cechy nie związane bezpośrednio z urodą, ogłaszam jednak zwycięstwo skizto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfd7878
nie da się was porównać:P ty jesteś starsza ,masz normalniejsze foty,a Skito taka wystylizowana ,(zawsze) z jednym okiem zasłoniętym i w dodatku gówniara ogłaszam REMIS:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ta karolinka to
wiesz karolinko infantylna dziewczynko podstarzała landrynko? nawet jeśli byłabyś miss świata, to jesteś durna i nic ci już nie pomoże. przykro mi, ale przegrywasz z nastolatką 🖐️ twój infantylizm poraża i przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś dorzucę
Naczytali się Lolity Nabukova :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODSUMOWANIE FORUMOWE
podsumowują karolinkę: 1. dorosła kobieta przed czydziechą daje sobie durny, dziecinny nick na forum 2. w stopke wstawia fotę mordy - PO CO? skoro ma faceta (którym też ochoczo się chwali - jakby było czym) 3. chwali się, że dostała laptopa od owego faceta :D 4. pyta: JA JESTEM ŁADNIEJSZA CZY ONAAA? JA PRAWDAAAA? JESTEM TAKA ŚLIIICZNA NIEEEEEEE? pozostając w konwencji : RZAL PE EL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obie jesteście
ładne - każda na swój sposób. Ale macie ze sobą coś wspólnego - Jesteście puste... Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
karolinka a masz sutki jak wentyle od KAMAZA? bo te arabusy takie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
karolina jestes dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agergre
Boże jakie to smutne :( laska która założyła ten temat mam nadzieje że robi prowokację bo nie wierzę że jest taka pusta i żałosna :( Jak kobieta która ma prawie 30 lat może tak ostentacyjnie zazdrościć młodości tej nastolatce z drugiego zdjęcia. Jak w ogóle ktoś w tym wieku może zakłądać takie tematu i wywpytywać czy ładniejsza jest jakaś 17 latka czy 30 latka. Kurwa ręce opadają na twoją głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, ze ciapak tej koniny, widzial zdj Skizto skomentowal ze ladna dziewczyna z niej, wiec konina wpadla zrobic sonde na kafe, zeby sie upewnic czy ciapak naprawde tak uwaza, czy na zlosc jej robi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlikka
a może do cholery przestaniecie wierzyć w te nędzne poddzywy i w to że jakaś wymyslona karolinka i dziewczyna ze zdjęcia to jedna i ta sma osoba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...incognito
to nie jest projekt... wysłała mi kilka dni temu zdjęcie cycków z karteczką, widać na nim kawałek twarzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfrtg
..incognito żartujesz ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka - stara, a głupia. Kto w takim wieku o zdrowych zmysłach porównuje się do młodszej dziewczyny :/ Masz żółte i wysunięte zęby. Skitzo ładniejsza, chociaż cały czas zakrywa twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś
Kurwa za chwilę ten ciapus będzie jej kazał nieść jego wielbłąda przez pustynię a ona mu za laptopa nadstawia kiszki. Błeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah karolinka
ma mega kompleksy, mam nadzieje, ze to prowo, bo chyba takich idiotek nie ma...serio masz 28 lat? wygladasz na 38 jak chcesz byc sliczna to zrob cos z zebami i wylecz kompeksy u psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12skizto jest ładniejsza. WAWA chciała się na forum pokazać i pochwalić swoimi krzywymi, żółtymi, bobrzymi zębami i dziwi się, że nikt się nimi nie zachwyca:D Skizto ma bardzo delikatną urodę, idealną cerę i ogromne oczy (oddawaj mi je! :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×