Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM 1. Jagódka2012.....31.......14.09..???????...???????.......... ....Kalisz 2. MEGAN86......25lat.......1.09....?????.....???????.......... ..Buk/k.Poznania 3. Wiewióerczka_....24 lata.....05.09...?????....?????????.......Suwałki 4.Ajponka.....26....2.09................................. .......... Niemcy 5. giga83.....28lat....10.09?.....?????......??????????... Zielona Góra 6. Agunia86....25lat...9.10......:).......Agnieszka......Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM 1. Jagódka2012.....31.......14.09..???????...???????.......... ....Kalisz 2. MEGAN86......25lat.......1.09....?????.....???????.......... ..Buk/k.Poznania 3. Wiewióerczka_....24 lata.....05.09...?????....?????????.......Suwałki 4.Ajponka.....26....2.09................................. .......... Niemcy 5. giga83.....28lat....10.09?.....?????......??????????... Zielona Góra 6.kama111111.....29.....04.09..??.....????????????????....Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga-co do mdłości to życzę Ci abyś ich nie miała. Ja z 1 dzieckiem nie miałam żadnych dolegliwości nic a nic. Nawet nie wiedziałam że jestem w ciązy bo z @ to miałam i mam dziwne sytuacje. Ja w tej ciązy obecnej pije kawę co u większości objawia się mdlościami i wstrętem ja nie mam odruchu wymiotnego w dodatku mam niskie ciśnienie więc i wskazana jest lepsze to niż leki. Co do imienia -ładne Pawełek. U nas na badaniach prenatalnych lekarka mówiła że nie widać żeby coś odstawło więc jest szansa na dziewczynkę zobaczymy czy potwierdzi to 11 lutego. Jak bedzie dziewczynka to Iga jak chłopczyk to Filip. Najważniejsze żeby zdrowe było. Czekaliśmy kilka lat na 2 szczęście więc płeć jest mało ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia1975 też uważam, że płeć jest mało ważna, jak się tyle czasu czeka i stara. Iga-bardzo ładne imię :) Kilkoro Filipów znam, ale same urwisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że jestem tu najstarsza hihi. A u mojej córy zielony katar ciąg dalszy. Nie wiem czy jutro iść do lekarza czy nadal czekać ;-( U mnie na razie brak objawów. W pierwszej ciąży o tej porze to ja już miałam mdłości brak sił i straszny ból żeber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka 2012- z tego,co kiedyś słyszłam, zielony katar to jakiś bakteryjny i chyba bez lekarza się nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro chyba pójdę prywatnie z nią do lekarza bo u nas w przychodni nie sprawdzają uszu tym aparacikiem a ona 2 miesiące temu leżała z uszami w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloroweoczko
moge do was dołączyć? termin 1.09.2012 :) pierwsza dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM 1. Jagódka2012.....31.......14.09..???????...???????.......... ....Kalisz 2. MEGAN86......25lat.......1.09....?????.....???????.......... ..Buk/k.Poznania 3. Wiewióerczka_....24 lata.....05.09...?????....?????????.......Suwałki 4.Ajponka.....26....2.09................................. .......... Niemcy 5. giga83.....28lat....10.09?.....?????......??????????... Zielona Góra 6. Agunia86....25lat...9.10...... .......Agnieszka......Legnica 7.kama111111.....29.....04.09..??.....????????????????... .Niemcy 8. Tala1011101190....21.....09.09....???.....???........Zakopane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wkroczyłam w 6 tydzeń :) Objawy niewielkie, czasem mdli, ale nie jest tragicznie (w pierwszej ciązy miałam okropne mdłości, które poszły sobie dopiero w połowie 5 miesiąca ) do tego dochodzi straszna senność, no i bez butelki wody niegazowanej nie mam sie co kłaść spać :P ( suszy w nocy ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM 1. Jagódka2012.....31.......14.09..???????...???????.......... ....Kalisz 2. MEGAN86......25lat.......1.09....?????.....???????.......... ..Buk/k.Poznania 3. Wiewióerczka_....24 lata.....05.09...?????....?????????.......Suwałki 4.Ajponka.....26....2.09................................. .......... Niemcy 5. giga83.....28lat....10.09?.....?????......??????????... Zielona Góra 6. Agunia86....25lat...9.10...... .......Agnieszka......Legnica 7.kama111111.....29.....04.09..??.....????????????????... .Niemcy 8. Tala1011101190....21.....09.09....???.....???........Zakopan e 9. Cobyeta.....29.....04.09.....?????.....Błażej/Patrycja.....Orzesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam Was wszystkie bardzo serdecznie! dzisiaj zobaczylam na tescie dwie kreseczki i skacze z radosci! bardzo chcialam zajsc w ciaze i juz sie nie moge doczekac naszego maluszka... to moja pierwsza ciaza i wszystko dla mnie jest nowe dlatego dolaczam do Was aby dzielic z Wami swoje troski i radosci... u lekarza jeszcze nie bylam ale w najlizszych dniach sie wybieram. jak na razie w jedenj przychodni do ktorej zagladlam najwczesnieniejszy termin na wizyte prywatna jest dopiero za dwa tygodnie.... wiec musze poszukac gdzie indziej... juz bym chciala byc u lekarza zeby potwierdzil te moje dwie kreseczki na tescie:) na razie obliczylam na necie date porodu i wyszlo 9 wrzesnia... pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:* dolacze do tabelki NICK...............WIEK....TERMIN....PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM 1. Jagódka2012.....31......14.09....???????....???????.......... ....Kalisz 2. MEGAN86........25lat.....1.09.....?????.....???????......... ..Buk/k.Poznania 3. Wiewióerczka_...24 lata...05.09...?????....?????????.......Suwałki 4.Ajponka...........26......2.09.......................... .......... Niemcy 5. giga83..........28lat....10.09?.....?????......???????........ Zielona Góra 6. Agunia86....25lat...9.10...... ..............Agnieszka......Legnica 7.kama111111.....29.....04.09..??.....????????????????..... .Niemcy 8. Tala1011101190....21.....09.09....???.....???........Zakopan e 9. Cobyeta.....29.....04.09.....?????.....Błażej/Patrycja.... .Orzesz 10.Madleenn......26........09.09........???......???.............Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
cześć dziewczyny jak tam wasz nastrój??? U mnie ciągla senność i zmęczenie. To 6 tydzień ciąży i .... jak na razie nie dokuczaja mi mdłości:-) Piersi już mniej bola i pomaga mi w tym też krem do biustu łagodzący ból z Perfecta mama POLECAM ten program dla kobiet w ciąży mają fajną serie (którą już sobie zakupiłam i stosuje) produkty tej firmy mają przyjemny delikatny zapach , delikatną konsystencje i szybko sie wchłaniają. Czeste siusianie wciąż trwa....:-( Buziaki dla przyszłych mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj zrobilam pierwszy test ciazowy w zyciu i od razu + ;P Ogolnie to nie chcialabym psuc pozytywnego nastroju tutaj... od rana jestem raczej w szoku bo ciazy zupelnie nie planowalam i bardzo mi ona teraz moze namieszac. Ale nic to, jakos to bedzie ;) chociaz przyznam, ze sie troche boje, jestem w samym srodku doktoratu i za granica, a jezyka kraju do tej pory biegle nie opanowalam. Moze przynajmniej teraz bede miala troche silniejsza motywacje ;) Chlop sie za to cieszy bardzo i mowi, ze to najszczesliwszy dzien w jego zyciu, hmm... ;) Przyznam, ze troche zaszalelismy z ta ciaza, bo chodzciaz znamy sie jus jakis czas i ponad rok mieszkamy razem, to para jestesmy ledwo od 5 miesiecy :/ Jak macie jakies zlote, uniwersalne mysli na pocieszenie troche zdezorientowanej przyszlej mamy, to z radoscia poczytam! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez 6 tydz trwa:) jak narazie mdlosci i wymiotow brak:) za to sennosc, zmieczenie, bol piersi i siusianie jest ;p jestem poddenerwowana ale mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze... kolejna wizyta na 31 stycznia. ememem84 ja uwazam ze szok Ci przejdzie i bedziesz przeszczesliwa ;) los splatal Ci figla ale na pewno da sie wszystko pogodzic ;) dobrze ze masz wsparcie w swoim mezczyznie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh... u mnie poczatek piatego tygodnia... jak na razie okropnie bola mnie sutki... sa bardzo czule na zmiane temperatury i dotyk... troche dolne partie brzucha i czasami glowa... szczegolnie po zjedzeniu chipsow albo orzeszkow slonych :) tzn tyle zdazylam zauwazyc do tej pory gdyz dopiero dzisiaj dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy :) od dzisiaj postaram sie nie jesc badziewnego jedzenia... no chyba ze bede miala ogromna chec na jakas przekaske:) jak na razie nie mam wymiotow i mam na dzieje, ze tak zostanie:) ciekawa jestem od ktorego tygodnia mozna stosowac kremy przeciw rozstepom poniewaz w tamtym roku schudlam ponad 20 kg i teraz boje sie ze moja skora moze tego nie wytrzymac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llwitam ponownie :) byłam u Pani dr i.... oglądałam sobie piękny pęcherzyk, bo za wcześnie by coś więcej zobaczyć. Więc mam piękne foto pęcherzyka, był on widoczny nawet w usg przez brzuch. Oczywiście mam zrobić kilka badań tj. oznaczenie grupy krwi, morfologia, glukoza i mocz. Wg wielkości pęcherzyka wyszedł 5tyd i 2 dni, termin na 11go września- mam nadzieję, że będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga na pewno bedzie wszystko dobrze! wszystkie w to wierzymy :) uda nam sie i bedziemy mialy wpaniale i sdrowe dzieci... a tak wogole to zazdroszcze Ci ze juz ma zdjecie swojego bąbelka:) ja tez juz chce miec! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga 83 ja tez w 5 tyg bylam na usg i widzialam pecherzyk i tez mam zdjecie:) rowniez dostalam skierowanie na badania na toksoplazmoze, HCV,VDRL choc te dwa ostatnie to nie wiem co to... zapisala mi tez duphaston asekuracyjnie ze wzgledu na pierwsza ciaze ktora stracilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 mi też to zapisała, bo u mojego męża w rodzinie są problemy z ciążami i chyba chciała mnie uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga83 mnie tez tym troche uspokoila na pewno nam pomoze a nie zaszkodzi:) zawsze to taka psychiczna swiadomosc ze robimy wszystko co mozna dla naszych malenstw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 też tak myślę. Lepiej zrobić wszystko, co możliwe, niż żałować. Kazali by leżeć, to bym leżała, nawet z samym pęcherzykiem :) następna wizyta w pierwszym tygodniu lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga83 ja dokladnie tak samo.... nawet te bite 8 miesiecy plackiem bym lezala:) co prawda nie pracuje i prawie tak robie oszczedzam sie jak moge i caly czas wypoczywam :) wizyty mamy w podobnych terminach wiec bedziemy sie wymieniac wrazeniami pewnie na kolejnej to bedziemy sie podniecac jak serduszka bily:) juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka2_27
witam Jeśli można to się przyłączam.Dzisiaj robiłam drugi test i pokazały się dwie kreseczki.Pierwszy robiłam w piątek razem z mężem w dniu spodziewanej @ ale test był negatywny.Wyrzuciłam go do kosza w łazience.Dzisiaj tam sprzątałam, wyjęłam ten test a tam też dwie kreski :)musiały się zrobić już po wyrzuceniu :P To moja druga ciąża.Mam już śliczną trzylatkę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie: czy w tym roku można dostać becikowe? myślałam, że już nie, ale czytam na necie, że jeszcze nie zlikwidowali, więc się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×