Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

NICK..............WIEK.......TERMIN......PŁEĆ.....IMIĘ..........SKĄD JESTEM 1. Jagódka2012.......31......14.09......???????....???????........ Kalisz 2. MEGAN86...........25.....01.09..........???.......????...Buk/k.Poznania 3. Wiewióerczka_...24 ....05.09.......????.......????............Suwałki 4.Ajponka.............26......02.09......???........??............. Niemcy 5. giga83..............28....10.09......?????......?????...... .. Zielona Góra 6. Agunia86...........25....09.10...... ???.....Agnieszka.....Legnica 7.kama111111......29.....04.09......??..........?????..........Niemcy 8. Tala1011101190....21.....09.09....???.....???........Zakopan e 9. Cobyeta...........29.....04.09.....?????.....Błażej/Patrycja.... .Orzesz 10.Madleenn......26........09.09........???......???..... ........Małopolska Kobietki troszke Wam mam nadzieje wyprostowalam ta tabelke :) takie skrzywienie moje ;) wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka ja czytalam, ze test robi sie tylko do 5 minut bo pozniej wlasnie moga sie pojawic mylne dwie kreseczki... ale skoro u ciebie sie potwierdzilo wiec moze akurat wyrzucilas ten test za wczesnie... :) ja robilam test w sylwestra i mi wyszlo negatywnie pomimo ze na tescie jest napisane, ze wskaze nawet 6 dniowa ciaze (bobo-test)... w srode mialam dostac okres i czekalam na niego az do dzisiaj. nie dostalam i zrobilam drugi test i wyszlo ze jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalam to ma byc becikowe z tym ze trzeba sie zglosic do lekarza przed 10 tyg. zeby obowiazywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86 a moze byc prywatny czy musi byc na nfz. Bo ja chodzę prywatnie i teraz sie zastanawiam czy nie zaczac chodzic do swojej dawnej z nfz? chociaz równolegle,zeby np skierowala mnie na te badania,zeby byly za darmo i dala to zaswiadczenie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga83 szczerze to nie wiem jak to z nfz czy prywatnie z tym becikowym ale fakt faktem ja chodze do swojej na nfz i prywatnie (jednoczesnie)i np ostatni bylam u niej prywatnie a dala mi skierowanie na fundusz na badania bardzo milo z jej strony bo po co placic za te badania ja nam sie one naleza za odprowadzane skladki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan86 no to super:) moja pracuje na lokalnej porodówce ale nie przyjmuje na nfz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga83 to moze faktycznie zapisz sie tez do tej na nfz bo teraz co miesiac beda badania to po co masz za nie dodatkowo placic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zmieniając temat, kiedy macie zamiar poinformować znajomych, pracodawcę, itp, bo podejrzewam, że Wasi Panowie już wiedzą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam test we wigilie wiec ja i maz mielismy wspanialy prezent pod choinke:) a tesciowa i siostra z mezem po wizycie 4.01 potwierdzajacej u lekarza:) jak narazie nikomu wiecej nie mowimy zeby nie zapeszac:) a WY kobietki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 ja powiedziałam mamie-która poinformowała Tatę, no i siostrze. Od strony męża nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze uda mi sie utrzymac to w tajemnicy do kiedy brzuch mi nie wyskoczy a z racj tego ze jestem dosc szczupla to pewnie nie za dlugo :/ oby chociaz do 4 mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 ja poczekam z resztą chyba do nastepnego usg lub końca trymestru i wtedy od razu muszę pracodawcę, by było zastępstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sie mowi ze te pierwsze 12 tyg najgorsze a pozniej juz te ryzyko maleje... wiec ja dlatego tez chce poczekac do konca pierwszego trymestru chociaz mam ochote wykrzyczec calemu swiatu jaka jestem szczesliwa;) dobrze ze na naszym forum mozemy sie wygadac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem co ze sobą z tego szczęścia zrobić. chociaż najważniejsze osoby wiedzą a tu mogę nawijać o tym do woli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My powiedzieliśmy całej rodzinie od razu po teście. Kupiliśmy małe buciki i daliśmy przyszłym dziadkom. Wszyscy ryczeli. Teraz to mówie wszystkim, jakoś tak się cieszę że nie mogę tego ukryć. Pracodawca też już wie bo pracuję w firmie rodzinnej hihihihihi. Wszyscy się cieszą :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z innej beczki. Od wczoraj silne mdłości ojjjjjj już mam dosyć. Witam kolejne mamusie i gratuluję. Dziewczyny uzupełniajcie tabelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja swojej rodzinie powiedzialam zaraz po tesce...mielismy tez czekac ale wyszlo jak wyszlo i cofnac sie tego nie da... znajomym mam zamiar powiedziec dopiero za dwa miesiace jak bedzie juz cos widac i beda pytac czy aby ja czasem nie jestem w ciazy :) po co im dawac temat do plotek tak wczesnie:D noc srednio przespalam. caly czas zastanawialam sie jak to bedzie za kilka miesiecy. jak bedzie wygladalo nasze dzidzi. jak urzadzimy pokoj dziecka... juz sie nie moge tego wszystkiego doczekac. chyba zaczelo mi sie czeste chodzenie do wc. dzisiejszej nocy 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie o ciąży wie tylko mąż i przyjaciółka.Miałam nikomu więcej nie mówić ale wczoraj jak zadzwoniła mama to jej tez się wygadałam :) Ponieważ mam przykre doświadczenia na razie nikomu więcej nie mam zamiaru mówić.Do tabelki tez wpiszę się dopiero za jakiś czas Miałam iść do lekarza dopiero za 2-3 tygodnie ale jednak pójdę jeszcze w tym ponieważ wpieprzył mi się chyba stan zapalny.Każda moja ciąża tak się niestety zaczyna :( buuuu a witaminki już bierzecie? jak tam samopoczucie?U mnie ok tylko bolą trochę jajniki i w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam umowiona wizyte za tydzien :) i chyba tez mi sie zaczal stan zapalny... czy moge z tym poczekac jeszcze tydzien? zazywam witaminy i kwas foliowy od wczoraj dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawca dowiedział się w ubiegłym tygodniu, że po urlopie wypoczynkowym nie wróce do pracy. Kierowniczka tą wiadomość przyjęła ku mojemu zaskoczeniu bardzo dobrze, wyściskała mnie i zaraz zaczęła wszystkim gadać :D W rodzinie narazie wie tylko mąż - reszta familii dowie się 22 stycznia, wtedy bowiem odprawiam urodziny. Witaminki biorę. Zażywam Falvit Mama już od października + kwas foliowy. Kwas foliowy niby tylko w pierwszym trymestrze się bierze, ale przy córce brałam przez całą ciążę tak jak i te witaminy. Zaszkodzić nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też narazie nikomu nie powiedzieliśmy, poczekamy jeszcze troche :) czekałam na tą ciąże, dopiero po 7 latach małżeństwa zdecydowaliśmy się na dziecko, wszyscy zaczynali tracic nadzieje w rodzinie że doczekamy się potomstwa. czy któraś z Was też jest już 30+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen--- może przez ten tydzień przemywaj okolice intymne tantum rosa a jeżeli nie pomoże to wtedy do lekarza.Niestety grzybki w ciąży są dość groźne.Mi to przemywanie osobiście bardzo pomaga, nie czuję tego dyskomfortu Boże jak mi się jeść chce!!!Ciągle bym coś jadła :( mam nadzieję że to szybko minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh... jak na razie to nic mnie nie piecze... przez caly dzien jest ok. troche rano jak wstaje czuje lekkie swedzenie i to wszystko. nawet sluzu jakiegos nie mam... troszke rano taki lekko zoltawy... doslownie odrobina. wiec chyba to dopiero poczatek... przez to ze sie nowy rok zaczal to w przychodniach nie ma wolnych terminow... jakas paranoja... juz bym chciala isc do lekarza zeby mi jezeli to uplawy cos przepisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn idź lepiej od razu do lekarza takie infekcje w ciąży trzeba leczyć. Ja w pierwszej miałam je bardzo często i lekarz mi powiedział że to za sprawą estrogenów. Odnośnie witamin to ja biorę Prenatal Complex ponoć łagodzą mdłości hmmmmmm tylko ja od wczoraj się zwijam i chyba to jednak nie działa. Biorę je już ok 6 miesięcy koloroweoczko ja jestem 30+ ------ a co to zły wiek na ciąże????? Dziewczyno to piękny wiek. Ponoć po trzydziestce to żcie nabiera barw. Ja tak to czuję :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka- wiem że to piękny wiek, czuje to doskonale tylko boje sie że ciąża w tym wieku niesie za soba jakieś ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam 7 placków ziemniaczanych wielkości dłoni bez palców i jeszcze bym jadła, ale muszę coś dla męża zostawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloroweoczko ja wcale tak o tym nie myślę. Podchodzę do tej ciąży tak samo jak do poprzedniej a nawet lepiej bo wiem co mnie czeka, wtedy miałam 28 lat. Trzeba być dobrej myśli i cieszyć się tym stanem. Moja koleżanka urodziła dzisiaj dzidziusia a ma 40 lat. I co wszystko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam apetytu na slodkie... dziwne bo zawsze jadlam a teraz nie mam na slodkie ochoty... na slone chyba tez nie... w sumie to jak jadlam w zeszlym tygodniu duzo tak w tym tylko troche... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Hejka. Jestem dziś wykończona po całym dniu pracy szczególnie bolą mnie nogi..... poza tym jest ok. A właśnie mam pytanie ..... chodzi mi o sex , wiem że nie ma żadnych przeciwskazań ale... jakoś sie boje i nie mam aż takiej ochoty jak wcześniej (przed ...) A wy co myślicie i jak u was jest z tymi sprawami???? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×