Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Miałam powtórzyć test w Sylwestra, ale poczekałam do Nowego Roku - pewne 2 kreski. Tak grube i wyraźne, aż miło popatrze :) gdyż przy pierwszej ciąży ile testów bym nie zrobiła to zawsze 'ta druga' była bledsza. Mąż mówi, że z tego to na pewno syn będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesien2012
No to i ja dołącze, dziś zrobiłam test i wyszły dwie kreski. Ciesze sie bardzo to moja druga ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jeżeli pozwolicie to się do was dołączę. Test zrobiłam 29.12 i ujrzałam piękne dwie kreseczki. Jestem przeszczęśliwa. Idę do lekarza 19.01. To moja druga ciąża. Mam 2,5 letnią córeczkę :-)) Pozdrowienia dla wszystkich szczęśliwych mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnianykamyk no to mamy podobną sytuacje. Ciekawe jak zareagują nasze pociechy. Czyli pierwsze masz z czerwca 2009?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka2012 - moja pierwsza pociecha nie taka duża. Ostatniego grudnia skończyła 5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki jutro mam wizyte u lekarza wiec trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok. wedlug moich obliczen to termin mi wychodzi na 4 wrzesnia. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta ojej to będziesz miała super różnice w wieku dzieciaczków :-)) Zero zazdrości. Ja obliczyłam sobie termin na 14 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka ja to się bardzo obawiam reakcji mojej córy...ona ogólnie kiepsko reaguje na zmiany, jest wrażliwcem, no ale będę próbowała ją wciągać w pomaganie, żeby czuła, że dzieje się coś fajnego, nie wiem jeszcze 9 miesięcy, postaram się ją jakoś przygotować...zresztą będzie też coraz większa i mądrzejsza, mam nadzieję, że jakoś damy radę ;) i tak jest z czerwca 2009 :) a Twoja córeczka z którego miesiąca? Masz też obawy co do jej reakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha fajnie :) moja głaszcze mój brzuch i przykrywa go swoim ulubionym kocykiem, ale wiesz...inaczej jest jak dzidzia jest w brzuchu a inaczej jak wyjdzie ;) pracujesz już? czy siedzisz jeszcze z córką? ja siedzę jeszcze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ja wróciłam do pracy po 6 miesiącach. No właśnie mam chwilę dla siebie bo uśpiłam moje dziecko. A macie dziewczyny już jakieś takie objawy ciążowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam 2 testy i oba pokazały 2 kreski :) no więc byłam na wizycie 4.stycznia, endometrium mam 12 cm chyba jakoś tak, powiedziała że bardzo grube, było coś widać widziałam :) ale ona nie była pewna czy to jest właśnie to poza tym widziała jakiś płyn na dole chyba za pr. jajnikiem, powiedziała że to może być płyn po uwolnieniu pęcherzyka albo pozamaciczna , nie wiem czy płakac czy się cieszyć to jest dobijające . kolejna wizyta za 2-3 tyg. a za tydzień zrobić hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Hej dziewczyny chyba do was dołącze. Jestem przeszczęśliwa że po 14mc starań wkońcu sie udało wczoraj robiłam test i były dwie kreseczki z tym że jedna bardzo blada, dziś powtórzyłam test i obie kreski są mocne. Jutro ide do gina mam ogromną nadzieje że potwierdzi to na 100%. Mam objawy jak na @ tylko silniejsze, okropnie mnie bolą piersi i mam wrażenie jak bym miała balon w brzuchu. zapomniałam powiedzieć że wg. kalkulatora ciążowego termin porodu wychodzi na 6 września. A ostatnią @ miałam 02,12,2011, wg kalkulatora to 5 tydzień ale od zapłodnienia to jakieś 3 tygodnie. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki bylam dzisiaj u gina i wedlug usg jest 5 tydzien :) w poniedzialek ide porobic badania a za 3 tygodnie nastepna wizyta i bede juz slyszec bijace serduszko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Hej dziewczyny, mogę się dołaczyć? Wygląda na to że tez będę wrześnióweczką ;-) Test ciążowy z wynikiem pozytywnym, wczoraj wizyta u gin, która na USG potwierdziła małą fasolke- 5 tydz i 4 dzien ;-) Maleństwo ma 2mm i ledwo je widac. Domyślam sie że było bardzo wcześnie na badanie ale miałam silne przeczucie ;-D Do tego oczywiscie brak @, ból brzucha, częste siusianie, tkliwość piersi i od kilu dni okropne uczucie gorąca. Nastepne badanie za 4 tyg, mam nadzieje że zobacze juz cos wiecej;-) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agunia, znowu razem :) co do objawów to ja mam rano kosmiczne ssanie w żołądku i uderzenia gorąca, wcześniej czegoś takiego nie miałam więc myślę, że to to ;) No i dziewczyny mi jest niedobrze od 5 dni, na początku byłam pewna, że się zatrułam, ale to już chyba za długo jak na zatrucie...z drugiej strony tak wcześnie byłoby mi niedobrze?? Miała tak któraś z Was? A może już ma? Dziwne to jest dla mnie Chciałabym już iść do lekarza, sprawdzić czy wszystko w porządku, jestem umówiona na 18-tego, ale nie wiem czy tyle wytrzymam...zaczynam się łamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnianykamyk a na którego teraz wychodzi ci termin. Ja w pierwszej ciąży mdłości miałam już w 5 tygodniu. Teraz na razie ok tylko jestem troszkę zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że trochę za późno się umówiłam do lekarza ale już trudno. Bałam się że wcześniej nie będzie nic widać. Teraz jestem w 5 tygodniu. Bądźmy cierpliwe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam plame na monitorze i lekarz powiedzial ze jest duze wiec moeze sie podzielic na dwie czesci czyli mozliwe sa blizniaki. za 3 tygodnie juz bede wiedziec dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po wizycie. Wychodzi na 5 tydzień i 4 dzień ciąży. Termin wg. @ na 4 września, a wg. USG 6 września. Ładnie już było widać pęcherzyk i zarodek, który ma juz 3,22 mm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×