Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Cobyeta a z tą zgagą to masz racje bo ja nie miałam jej w pierwszej ciąży a moje dziecko urodziło się bez włosów i nawet brwi nie miało hihi. No teraz za to ma bujną fryzurkę i szerokie brwi. U mnie już widać brzuch chociaż jest to raczej myślę wzdęcie no zobaczymy w każdym razie wszystkie spodnie mnie uciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak tam samopoczucia? Ja siedzę już na zwolnieniu, bo źle się czuję, całe dnie mnie mdli i zwracam rano i wieczorem, prawie nic nie jem, nawet nie mogę patrzeć na jedzenie . A te zapachy, masakra. Macie jakiś sprawdzony sposób na nudności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle jak tam Wasze życie "osobiste"? Ja ostatnio jestem tak zmęczona,że nie mam ni nic ochoty, a mąż ma wielką :) Mam nadzieję, że to szybko minie. Może dzisiaj chociaż na 15 min poczuję się trochę lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam Was ponownie :) po nieszczęsnej wizycie 04.01 poszłam do innej Pani dr. 09.01 wtedy też zrobiłam beta hcg wyszło 1194 :) po 2 dniach 2804 czyli wzrost ponad 120% :) super na usg było widać dzidzię był to 5 tydzień dzidzia 3,5mm :) teraz czekam na kolejną wizytę 30.01 powinno być już serduszko :) Piersi też mam jak balony a brzuch też rośnie jak głupi (wzdęty nie ciążowy :) mdłości lekkie nie jest źle , wc bardzo częste. Dr. kazała mi brać dufaston 2x i nospę 2x i leżeć przez min kolejne 10 dni no więc leżę :) i tak się zastanawiam czy udała się dziewczynka :) czy wy wiecie jaki macie wzrost hcg oraz czy staranka były przed owulacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj weszłam w 7 tydzień. Rano nie umię się pozbierać. Całe szczęście, że córka moja nie płacze jak się obudzi tylko sobie gaworzy i bawi się stópkami - nie muszę wyrywać się na gwałt z łóżka tylko powoli dochodzę do siebie :) Z jedzeniem wygląda podobnie jak w pierwszej ciąży... prócz trójkącików w serem, rosołków z ryżem i fast fodoow nie jestem w stanie nic przełknąć :o Z sikaniem jakoś daję radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, raczej nam to jest obojętne. Wiadomo, jakby był synek, mielibyśmy fajną parkę, a z drugiej strony, to znów mam wszystko po córce - głównie o ubranka chodzi :) Grunt to by było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja dzisiaj przezylam chwile grozy. Wczoraj kochalismy sie z mezem po czym dostalam jasnobrazowego plamienia. Dzisiaj bylam u gina i na szczescie wszystko jest w porzadku. Widzialam nawet bijace serduszko :) Lekarz powiedzial, ze powinnismy sie wstrzymac z seksem przynajmniej do 12 tygodnia i powinnam duzo lezec. Strasznie sie balam bo plamilam do dzisiaj. Teraz wyrzucam sobie swoja glupote :O U mnie juz 8 tydzien i 3 dzien :) Mdlosci jakby troche mniejsze. Codziennie budze sie wczesnie rano z okropnie pelnym pecherzem. Brzuch mam wzdety i obolaly, do dzinsow juz nie wchodze :) Wiele z was jest juz mamami i wiecie czego sie spodziewac. Pewnie kolejna ciaze przezywa sie inaczej niz te pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ajaponka :) powiedz mi prosze kiedy mialas ostatnia miesiaczke i ilu dniowe masz cykle? bo tak widze ze mamy ten sam termin porodu :) cale szczescie z Twoim maluszkiem wszystko dobrze :) my z mezem zrobilismy sobie na 1 trymestr abstynencje tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ostatnia miesiaczke mialam 26 listopada a cykle 28 dniowe. W sumie lekarz wyznaczyl termin na 3 a ja na necie obliczylam na 1. 09, wiec wpisalam srednio 2 wrzesien. Podobno sa rozne metody obliczania. Wiem tylko tyle, ze w ciaze zaszlam 10 grudnia bo wtedy mialam owulacje. Jesli chodzi o wspolzycie to czytalam, ze jesli wszystko jest w porzadku to smialo mozna sie kochac. Niestety u mnie nie bylo tak wesolo. Plamie lekko juz 3 dzien i nadal jestem niespokojna, mimo, ze lekarz mnie uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigMAtka
Ja tam się nie chcę wymądrzać, ale to że owulację miałaś 10 to nie znaczy że zaszłaś w ciażę 10, bo od owu do zapłodnienia czy tez zagniezdżenia się zarodka mija jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusssttt
Witam wszystkie mamusie i gratuluje fasolek :):) Nazywam sie Justyna i sprzedaje ubranka uzywane niemowlece. Ceny mam naprawde bardzo atrakcyjne i baardzo duzy wybór. Ubranka sa uzywane, ale w BDB stanie! Mozna kupic na sztuki lub w zestawie jak kto woli. Jezeli jest ktos zainteresowany bardzo prosze o maila modemaluszki@gmail.com Prosze napisac jakimi ubrankami jestescie zainteresowane, dla chlopca czy dziewczynki i w jakich rozmiarach czy np od 0 do 3 miesiacy, czy od 0 do pol roczku... Sprzedaje tez wieksze ubranka jesli ktos jest zainteresowany do 4, 5 latek, maty edukacyjne, kocyki, reczniczki, rozki itp. Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponko to mialysmy dokladnie tak samo tzn dzien roznicy bo ja mialam ostatnia 27 listopada:) i tez mam cykle 28 dniowe. ale napisalas ze to juz 8 tydz i 3 dzien a mi wychodzi 7tydz i 2 dzien wiec chyba cos nie tak z tymi naszymi obliczeniami :p trzymam kciuki za Twoje malenstwo na pewno wszystko bedzie dobrze tylko oszczedzaj sie teraz i wypoczywaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 ja też ostatnią @ miała 27 listopada i z obliczeń wyszło mi na 4 września. Lekarz policzył tak samo czyli się nie pomylilam. matik2012 - do dnia ostatniej miesiączki dodajesz 7, a od miesiąca odejmujesz 3. Czyli jak np. ostatnią miesiączkę miałaś 18 października liczysz tak: 18 + 7 = 25 10 - 3 =7 Czyli termin porodu przypada Ci na 25 lipca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kto to powie
no właśnie, ja miałam ostatnią miesiączkę 18 listopada (cykle 28-dniowe) i dziś jestem w 8 t i 4 d, coś nie tak Ajponko, termin mam na 25 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta no to faktycznie tak samo:) mi dokladnie powie 31 stycznia jak pojde do mojej gin. bo z tych kalkulatorow w necie wychodzi roznie 1,2,3 wrzesien ale to juz i tak bez znaczena bo jak poczatek to nawet w sierpniu moze sie urodzic byle zdrowe:) mnie dopadlo dziewczyny przeziebienie bol gardla i katar :( wiec teraz tylko ciepla herbatka z miodem i cytrynka eehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży wg. wyliczeń miałam na 25 lipca, kalkulator internetowy pokazywał 31 lipca i wtedy się właśnie urodziła :D a z USG wychodziło najpierw wychodziło na 29 lipca, a później nawet 15 lipca. Teraz z USG wychodzi 6 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczac od ostatniej miesiaczki to w sobote zaczal mi sie 8 tydzien. Dzisiaj bedzie to 8 tydzien i 4 dzien. Jesli liczylabym wiek ciazy od owulacji to bylby to 6 tydzien i 4 dzien. Wydaje mi sie, ze wy dziewczyny liczycie tym drugim sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponko no to dziwne bo nam z Cobyeta wychodzi tak samo a Tobie cos innego a wszystkie mialysmy tak samo miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek 9 stycznia bylam u gina i ten obliczyl, ze jestem w 7 tygodniu. A bylo to ponad tydzien temu. Z tego kalendarza wychodzi mi 8 tydzien. http://www.ciazowy.pl/kalkulator,ktory-tydzien-ciazy.html Juz sama jestem zdezorientowana :) Tak naprawde ten jeden tydzien do przodu czy do tylu nie ma znaczenia. Oby wszystko bylo w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Witam Mam pytanie. Od kilku dni odczuwam kłucie w dole brzucha, przechodzi to promieniowaniem na pachwine. Nie są bardzo bolesne, pojawiają się dość często i nie wiem czy to powód do niepokoju? Tydz temu miałam stosunek z M, bo staramy się o dzidzie. Moze któraś z Was miała podobne kłucia w początkowych dniach ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka pewnie ze ten tydzien w ta czy w ta nie ma znaczenia :) ale wez sobie kalendarz taki zwykly i przelicz ile tygodni minelo od 26 listopada (piatku) do teraz jak by nie bylo mi wychodzi ze 8 tydz zaczynasz teraz w najblizszy piatek:) zycze Tobie i malenstwu zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 7 tydzien i 4 dni to przeciez 8 tydzien wedlug mnie :D No bo 7 juz jest skonczony i teraz leci mi ósmy. No niech mi ktos wreszcie przyzna racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka leci do osmego:p to tak jak z data urodzin do puki nie dojdziesz do daty i nie skonczysz tych urodzin to nie mozesz mowic ze masz wiecej jak masz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponko masz 26 lat wiec w tym roku bedziesz maiala 27? (chyba ze te 26 skonczylas teraz w styczniu) no ale do rzeczy załóżmy ze masz 26 i dopiero bedziesz miala urodzinki no to czemu we wpisie o wieku nie napisalas ze masz 27 skoro masz 26 i kilka miesiecy... a wychodzisz z załozenia ze jezeli juz blizej 27 to nie napisalas 27 no bo przeciez juz do tego 27 leci... logiczne?? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×