Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

MEGAN86...........25......01.09..........???.........???? ......Buk /k.Poznania Ajponka.............26......02.09..........???..........? ?... .............. Niemcy kama111111.......29......04.09...........??.........????? .... ............Niemcy Cobyeta............29......04.09.........?????......Bła ej/Patrycja....Orzesz Wiewióerczka_...24 .....05.09..........????.........????.................Suwał ki Agunia86...........25......09.10......... ???.....Agnieszka.............Legnica Tala1011101190..21......09.09..........???..........???.. .............Zakopan e Madleenn...........26......09.09.........???...........?? ?..... ........Małopolska giga83..............28.....10.09.........?????.........?? ???....... .. Zielona Góra Jagódka2012......30.....13.09........???????...Jagoda/Ar iel........ .... Kalisz Olczak..............25.....15.09................Borys/Dagmara.........Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86......25......01.09..........???.........???? ......Buk /k.Poznania Ajponka........26......02.09..........???..........? ?... .............. Niemcy kama111111....29......04.09...........??.........????? .... ..........Niemcy Cobyeta........29......04.09.........?????......Bła ej/Patrycja....Orzesz Wiewióerczka_...24 .....05.09..........????.........????............Suwał ki Agunia86...........25......09.10......... ???.....Agnieszka.........Legnica Tala1011101190..21......09.09..........???..........???.. ........Zakopan e Madleenn...........26......09.09.........???...........?? ?..... ......Małopolska giga83.............28.....10.09.........?????.........?? ???....... .. Zielona Góra Jagódka2012......30.....13.09........???????...Jagoda/Ar iel........ ... Kalisz Olczak...........25.....15.09................Borys/Dag mara.........Katowice wełnianykamyk....30.....7.09.......????.........??????............Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze Jagodka wpadla na pomysl i poukladala wszystko wg daty... teraz jest to bardziej przejzyste. ale pewnie jeszcze te terminy sie pozmieniaja bo jak na razie to sa wstepne terminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś cały dzień mnie mdli. w nocy miałam problem ze zasnięciem w tego powodu. Mimo wszystko cieszę się, bo to znak, że ciąża się rozwija :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witam. U mnie tez termin na wrzesien. Dowiedzialam sie w po kilku dniach. W koncu po tylu staraniach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ja tez mam oslabienia i mdlosci. Inaczej bylo w pierwszej ciazy. Teraz ciezsze poczatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrześniowe mamusie i dołączam do was :) Mój wstępny termin to 14 wrzesień. Jeszcze w to wszystko nie mogę uwierzyć... To jakaś abstrakcja, hehe ;) Nie mogę się nawet cieszyć tak jakbym chciała bo codziennie zakłócają mi to nieustające mdłosci :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Wg moich obliczen termin mam na 18 wrzesnia. Widze, ze wiele mamusiek ma mdlosci. Znacie moze jakies sprawdzone metody na te dolegliwosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... Kathy ...
Witam Mam termin na 20 wrzesnia. Mam pytanie: czy to normalne, ze prawie caly czas boli mnie brzuch, jakbym miala miec okres? Konczy mi sie 5 tydzien ciazy i sie troche boje, czy to normalne. Martwi mnie tez to, ze czasem pobolewa mnie prawy jajnik. Poza tym, czy stosujecie jakies diety? Bo ja odzywiam sie normalnie, nie pije tylko coca coli i innych swinstw. Moje piersi wczesniej byly bardzo wrazliwe, natomiast gdzies od dwoch dni sa prawie tak jak sprzed ciazy. Kiedy isc na pierwsze usg? Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Ale miałam wczoraj popołudnie i noc. Popołudniu pojechaliśmy z mężem i małą na zakupy i cały ten czas bolało mnie w dole z lewej, jakby jajnik czy pachwina. Jak wróciliśmy padłam jak kawka na 2 godziny. A w nocy miałam straszny sen... - że straciłam fasolke :( Mówią, że sny interpretuje się odwrotnie, także mam nadzieje, że będzie wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathy , ja też miałam bóle brzucha tak jak na okres. Moja pani ginekolog powiedziała, że takie bóle jak najbardziej mogą wystąpić i na pewno będą się jeszcze powtarzać. Zwłaszcza bóle jajników. Zatem głowa do góry, wszystko bedzie dobrze :) Dziewczyny proszę zaradźcie coś na mdłości, bo przecież nie można normalnie funkcjonować... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pierwszej ciąży niewiele pomagało, aż pewnego dnia znalazłam w sieci artykuł, albo było to też jakies forum, nie pamiętam, że na mdłości najlepsze jest zjedzenie czegokolwiek. Zaczęłam to stosować i stosuję teraz w drugiej ciąży i powiem Wam, że działa - jak czuję, że zaczyna mnie mdlić to sięgam po coś do jedzenia - kawałek wafla, plaster sera, czy też jabłko. Pisało że u ciężarnej mdłości się nasilają, kiedy żołądek jest pusty. Nie chodzi o to, żeby się nażreć, że się niegrzecznie wyrażę, ale żeby coś do brzuszka wpadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak robię i widzę wyraźną różnicę, ze jak coś jem to mdłości przechodzą, ale żeby ich w ogóle nie czuć to musiałabym jeść non stop, a takie podjadanie wiadomo do czego może prowadzić... Co jak co psychicznie pomaga mi też to forum. Przekonałam się, że nie jestem sama z tymi dolegliwościami :D W kupie raźniej ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym prosić o dopisanie do tabelki? termin 1 września :) warszawa :) niestety nie mam czasu żeby pisać, staram się troche czytać ale też średnio mi się to udaje, praktycznie całe dnie spędzam poza domem :( ale postaram się nadrobić zaległości. pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamusie :) Moj termin takze wypada na wrzesien, a dokladnie 21 wrzesien. Dowiedzialam sie w poniedzialek a wczoraj skonczylam 5ty tydzien. To moja pierwsza ciaza o ktora staralam sie 3,5 roku. Jestem pelna obaw ale baaaardzo sie ciesze :) Dzis rano dopadly mnie pierwsze mdlosci i zauwazylam odrzut od pewnych zapachow. Np. sucha karma dla psa bleeee! Powoli zaczynam w to wszystko wierzyc :P Pozdrawiam was wszystkie bardzo goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayuri12332w
Witam, czy to normalne że jest mi ciągle goraco nawet na dworze gdzie wszyscy mi mówia ze tak zimno jest.. (takie uczucie ciepła)? Pozatym mam problemy z zasypianie, straszny ból piersi, ciągle bym spała,mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy to normalne że jest mi ciągle goraco nawet na dworze gdzie wszyscy mi mówia ze tak zimno jest.. (takie uczucie ciepła)? Pozatym mam problemy z zasypianie, straszny ból piersi, ciągle bym spała,mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam serdecznie wszystkie nowe ktore do nas dolaczyly :) z kazdym dniem nasza grupa sie powieksza - i dobrze :) dziewczyny do tabelki musicie dopisac sie same:) kopiujecie poprzednia tabelke i wklejacie z wlasnym danymi do komentarza:) mija kolejny tydzien ciazy :) oby tak moinal caly pierwszy trymestr - bez komplikacji i w miare szybko :) i oby tak doszlo do wrzesnia :) pozdrawiam i zycze milej niedzieli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten deszczowy dzień! Ja siedzę w domu z moją rodzinką i nic a nic mi się nie chce. Cały czas bym leżała taka jestem zmęczona. Poza tym mega mdłości i już sama nie wiem co mam jeść. Głodna to ja jestem ale co zjem to mam kwas w buzi. Taką miałam dzisiaj ochotę na czerwony barszczyk i go zrobiłam a jak poczułam buraki to mnie odepchnęło. Zjadłam 2 łyżki i znowu ten kwas. Ja już na prawdę nie mam co jeść a jak nie jem to strasznie mdli. Wczoraj np na obiad usmażyłam sobie pieczarki i jadłam z bułką. Normalnie szok. W pierwszej ciąży tak nie miałam. Plotka(taka rybka) oj wielkie gratulacje dziewczyno. 3,5 roku to kawał czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta hihi ja też miała wczoraj takie kucie jajnika aż mi szło w nogę. Trochę się wystraszyłam. Przyszła noc a ja mam koszmar. Śniło mi się że zaczynam krwawić lecę do mojego lekarza a on mi mówi że nie znajdzie teraz dla mnie czasu i muszę sobie sama radzić... Normalnie masakra. Ale my jesteśmy przewrażliwione co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
MEGAN86......25......01.09..........???.........???? ......Buk /k.Poznania Ajponka........26......02.09..........???..........? ?... .............. Niemcy kama111111....29......04.09...........??.........????? .... ..........Niemcy Cobyeta........29......04.09.........?????......Bła ej/Patrycja....Orzesz Wiewióerczka_...24 .....05.09..........????.........????............Suwał ki Agunia86...........25......09.10......... ???.....Agnieszka.........Legnica Tala1011101190..21......09.09..........???....Staś/Wiktoria....Zakopane Madleenn...........26......09.09.........???...........?? ?..... ......Małopolska giga83.............28.....10.09.........?????.........?? ???....... .. Zielona Góra Jagódka2012......30.....13.09........???????...Jagoda/Ar iel........ ... Kalisz Olczak...........25.....15.09................Borys/Dag mara.........Katowice wełnianykamyk....30.....7.09.......????.........??????.. ..........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
hej dziewczyny jak u Was? u mnie już 8 tydzień, wymioty mniejsze ale mdłości z rana najsilniejsze. Zmęczenie i senność też już unormowana także jest ok na wadze pół kilo więcej i lekko widoczny brzuszek (jak po dużym obiedzie) ;-D Biore witaminy Elevit i duphaston. Byłam już na 2 usg i serduszko bije jak młot ;-p. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko, Te 3,5 roku to byl najgorszy okres w moim zyciu. Wiele przeszlam,aby moc dolaczyc do grona "przyszlych mam". Nie dawano mi juz zadnych szans na naturalna ciaze i za wszelka cene naklaniano na invitro. Nie zgodzilam sie i po 3 miesiacach zobaczylam upragnione dwie kreski :) Wiem ze to cud od Boga! Dlategotez, strach o to by wszystko bylo dobrze jest zapewne wiekszy niz u niejednej z was. Bardzo boje sie tak poprostu cieszyc... Cale zycie bede dziekowac Bogu za ten CUD, bedac najlepsza mama na swiecie, jesli tylko bedzie mi dane donosic to dziecko do wrzesnia i szczesliwie je urodzic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wrzesniowki :) Fajnie, ze jest nas coraz wiecej. U mnie jakies dziwne humorki. Wyklócam sie z mezem na potege :O Chyba ma mnie juz dosc. Cobyeta tez mialam taki przerazajacy sen. Snilo mi sie, ze obudzilam sie w kaluzy krwi. Tez jestem przewrazliwiona, bo juz raz poronilam wczesna ciaze, ale staram sie jak najmniej o tym myslec. Pisalyscie o bolach promieniujacych do nogi. Mam dokladnie to samo. Bol zaczyna sie gdzies w okolicy jajnika i pachwiny i promieniuje w strone nogi. Raz z lewej raz z prawej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam.
Dziewczyny czy macie bóle w pochwie? Dziś w nocy bolało mnie w środku jakby mięśnie? promieniuje właśnie na uda i tyłek. Taki tępy ból ciągły. Boli mocno, takie rozpieranie w środku. Nie umiałam przez to spać w nocy, wstałam juz o 4 rano. Myślicie że mogłabym wziąść apap? Proszę o odpowiedż. Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży można
ale najleppiej rzadko brać paracetamol, a apap chyba ma paracetamol. no nospa a najlepiej zacząc od magnezu i u lekarza nie zapomnij o tym wspomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Witam wszystkie przyszłe mamusie ;-) DZisiaj rano miałam kolejne plamienie i zalazłam się u lekarza. Na szczeście mimo, że od ostatniej wizyty w szpitalu mineło 5 dni tym razem ujrzałam moją fasolke ;-) Myslałam, że nie wytrzymam w niepewności jak w szpitalu powiedzieli że nie widać zarodka i nie słychać tętna. FAsolka ma 9mm i słyszałam wyrażnie bijące serduszko ;-) Lekarz powiedział, że jest ok.Z miesiączki 8 tydzien i 1 dz, z USG wychodzi 6tydz 6 dzien. Martwią mnie tylko te plamienia, gin sprawdził wszystko i mówi że dzidzius, szyjka macicy i jajniki ok. Także plamienie chyba bardziej od wyjscia z pochwy, że tak ujme. Ale z uwagi na plamienia dostałam zwolnienie lek, także musimy leżec z dzidzią przez jakis czas. BOże jestem taka szcześliwa, że maleństwo jest. Widmo pustego jaja nie dawało mi spac przez ten tydzien. Teraz zrobie dla maleństwa wszystko żeby tylko było zdrowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka84
witam.... mój termin to 13 września. Od dwóch tygodni siedze w domu. Mam straszne mdłości, które trwają praktycznie cały dzień. Mam nadzieje że niedługo się z kończą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka84
MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Buk /k.Poznania Ajponka........26.......02.09..........???..........? ?... .............. Niemcy kama111111....29......04.09...........??.........????? .... ..........Niemcy Cobyeta........29.......04.09.........?????......Bła ej/Patrycja....Orzesz Wiewióerczka_...24 ...05.09..........????.........????............Suwał ki Agunia86...........25....09.10......... ???.....Agnieszka.........Legnica Tala1011101190..21.....09.09..........???....Staś/Wiktoria ....Zakopane Madleenn...........26....09.09.........???...........?? ?..... ......Małopolska giga83.............28.....10.09.........?????.........?? ???....... .. Zielona Góra Jagódka2012......30....13.09........???????...Jagoda/Ar iel........ ... Kalisz silka84.............28.....13.09.......??????.........???????...........Olsztyn Olczak...........25.......15.09................Borys/Dag mara.........Katowice wełnianykamyk....30....7.09.......????.........??????.. ..........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×