Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dziewczyny ja po niedzieli bede robic badanie na bialko w moczu. Lekarz powiedzial, ze moze to byc od upalow puchniecie, ale lepiej sprawdzic czy nie dzieje sie cos powazniejszego ( gestoza :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róbcie dziewczyny (te które puchną) badanie moczu na białko, bo lepiej dmuchac na zimne. A u nas znowu upał, dziś TYLKO 37 st w cieniu!!!!!!! Mam nadzieje ze moj m zaraz wroci i pojedziemz gdzies nad wode troche polezec w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy z zakupów,trochę chłodniej ale jak dla mnie nadal za ciepło,ja miałam robione wyniki moczu i lekarka nie stwierdziła białka!Ajponka ty to już powoli w ogóle masz z górki-33 tydz.Dziewczyny musimy później wymienić się numerami telefonów-żeby było wiadomo u której się zacznie,wtedy napisze sms drugiej,a ta poinformuje nas na forum-po co jedna o druga mamy się martwić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no robwalka ma rację - a jak nie muerami telefonów to chociaż mailami, żeby było jasne co i jak. To naprawdę niesamowite, że to wszytsko juz tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, życzę wam miłego weekendu :) ja się zjawię dopiero w pn, bo mój Eł ma dziś wolne 8-) i troche go powykorzystuje, jak sie da ;) buźki słoneczne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba coś wymyślić,poza tym ja i kilka dziewczyn jesteśmy znajomymi na NK,może tam?ale nie wszystkie macie NK,gdyby co ja mam jeszcze FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzisiaj 37 w cieniu :-( masakra Myśle ze warto miec kontakt ze sobą jak najdłużej :-) bardzo nam miło razem :-) i fajnie byłoby pózniej wymieniać sie Doświadczeniami jak maluszki bedą na świecie :-) Robwalka możemy spróbować przez stronie mojego męża i jego nr telefonu bo on jest wszędzie rozpowszechniony a ja wam moge pózniej porozsylac ze swojego inne numery dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem dzisiaj strasznei spuchnieta, dodatkowo stopy mni epo prostu bola od tej opuchlizny, pomalu sobie sprzatam, w koncu trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrergreg
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Tylko sie nie smiejcie ale znowu oglądam ubranka dla Maluszka. Nie kupuję tylko patrzę i nie moge sie napatrzeć:) Teraz się chłodniej zrobiło. Wietrze dom. Zaraz idę się ochlapać w chłodnej wodzie. Brzuch mi zjeżdza coraz niżej i twardniej. We wtorek dowiem sie czy to COŚ znaczy. Polcia jak tam konczycie te dobudówkę? Ja dziś dostałam pierwszego kopniaka w żebro. Jest nieźle:) a megisu dobry pomysł:) chętnie utrzymam kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez smerfaskr ciagłe patrzę na ciuszki :-) i chyba dokupie trochę w rozmiarze 62 :-) u mnie tez sie ochlodzilo, wszystkie okna otwarte i wietrzenie. W oddali widzę burze a u mnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!wczoraj ok.21 przeszła burza,trochę się ochłodziło!MEGISU78 na NK podam ci swój numer telefonu i adres e-mail!dzisiaj wybieramy się do rodziców mojego R razem z pieskiem,córa od wczoraj u babci na wakacjach!Megisu napisz mi czy dostałaś mój numer!wczoraj jak zwykle dopadła mnie opuchlizna stóp!teraz w czwartek idę do lekarza na kontrolę więc dowiem się czy mały się odwrócił!będę do was tutaj zaglądać!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) U mnie w końcu wczoraj była burza, i padało.... dzisiaj jest pochmurno, i jest czym oddychać :) Mój Eł śpi jak zabity :) A powiedzcie mi dziewczyny... miewacie problem ze zgagą ??? Bo ja chwilami mam spokój, a co kilka dni męczy mnie tak bardzo, że nie wiem co mam zrobić :( co do stóp.... puchną... ponoć nie jakoś bardzo, ale ja mam wrażenie dwóch nadmuchanych baloników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski! ale naskrobalyscie stron!! :p napisze tylko to co mi sie spamietalo... wspolczuje wszystkim dziewczyna tych problemow skornych i opuchlzny:( ja jakis czas temu tez mialam problemy skorne na plecach ale wszystko sie unormowalo odpukac... co do laktatora,podgrzewacza,i sterylizatora to nie kupuje ewentualnie po porodzie laktator jesli bedzie konieczny. termometr tez sie zastanawiam jaki kupic ale jeszcze sie na nic nie zdecydowalam... Polcia sliczna sukienka i brzusio:) ja lubie chodzic w sukienkach, tunikach, leginsach teraz w tym mi najwygodniej:) u nas tez straszne upaly... mimo nocnego deszczu i burz...zawsze w weekend mamy duzo do zrobienia w domu i w kolo domu do tego my idziemy w gosci lub przychodza do nas no i mam mezusia w domku ktorym musze sie nacieszyc:p wiec nigdy w weekend nie mam czasu zeby tu ciagle zagladac...ale zawsze o Was mysle co tu piszecie:) milej niedzieli dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło ja tez mam problemy ze zgaga:/ dziecko jest juz wysoko i uciska na zoladek polecam takie mleczko Gaviscon mnie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......32 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek no i dwie trojeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :-) U mnie tez wczoraj była lekka burza ale juz zaczyna sie skwar. Co do zgagi to mam prawie codziennie ale taka bardzo lekką więc jakoś to znoszę i nogi jak balony jak któraś to nazwała. Robwalka oczywiście odpisze ci na nk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 2012
Czesc dziewczyny :) Dzisiaj zostalam slomiana wdowa ;) Na szczescie tylko do wieczora :) U mnie na razie ze zgaga spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu zapisałam sobie twój numer w telefonie,u mnie jednak pochmurno i już bez upału-uffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zgagi tylko czasem,ale opuchlizna stóp?nawet jak jest odrobinę chłodniej!dziewczyny a jak u was z zaparciami?u mnie teraz się nasilają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejka:) Własnie wrócilismy z m z odpustu i przywieźliśmy pól auta waty cukrowej. Ale uczta:):) U mnie duchota- ponoć od wtorku ma byc cos chłodniej.Zobaczymy. Przespałam calutka noc -13 godzin i nawet nie bylam w WC. Powrót mojego m czyni cuda ze spaniem:) Odliczam dni do wtorku do wizyty. Od nastepnej będe miec chyba co 2 tygodnie wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nastepna wizyte mam w 33tyg i wydaje mi sie , ze potem juz tez beda co 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka ja codziennie obowiązkowo mleko z musli i jakos zaparcia sa trochę mniejsze :-) ale są. smerfaskr wszystko juz wyprałaś, wyprasowałaś, poukładane? zastanawiam sie jak z tym praniem czy najpierw prac w normalnym proszku z wybielaczem a pożniej w srodku dla dzidziusia i prasować... jak robiłas, pytam bo jak wiesz większość mam używane ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×