Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

tak na marginesie kupiłam sobie już nawet herbatkę HIPP na laktację ALE JESZCZE JEJ NIE PIJĘ-ŻEBY KTÓRAŚ TAK NIE POMYŚLAŁA!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka a jakie mala miala tetno?? Moja ostatnio 143. A wiesz ja siedze nago, musialam sie rozebrac, bo nie wytrzymywalam ;) I spod piersi co chwile leci mi kropelka potu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Lidla to slyszalam , ze maja dobre rzeczy takie przemyslowe czy el. bo sa z Niemiec i bardzo dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja tez siedze w samej bieliznie... ubieram sie tylko jak musze wyjsc na balkon albo z psem na spacer. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termometra z Lidla nie widzialam ale 3 lata temu kupilam tam wage lazienkowa. mam do tej pory i bardzo dobrze wskazuje. musialam tylko na poczatku kupic nowa baterie bo ta dolaczona do wagi moze 2 tygodnie wytrzymala :) znajomi jak kupili drozsze wagi to narzekali ze zle wskazuja a poza tym juz dawno musieli wymienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie sukienki :) I teraz tez mi jest w nich fajnie :) A taki kroj moze byc na ciaze i bez ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie spodnie.teraz chodzę w spodenkach na gumce i takich obszerniejszych bluzkach,przed ciążą też chodziłam praktycznie tylko w spodniach,ewentualnie na wyjścia spódniczki albo sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka odziedziczyła to samo,za żadne skarby spódniczka tylko spodnie albo spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ogolnie duzo wygodniej w spodniach... przy sukience trzeb abardziej uwazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka, nago powiadasz ?:D hehe , to musi być Ci baaardzo wygodnie :D Tętno mojej Dzidzi było 145, Twoja ze 143 też pięknie daje rade:) Właśnie podobno 142-147 to takie najlepsze parametry, więc położna dziś była bardzo zadowolona ;)A tym samym ja :) Sukienka piękna !! Ale mi nie dobrze w maxi dress'ach niestety, muszę mieć krótszą, albo musiałabym być szczuplejsza lub niższa, żeby ładnie to mnie wyglądało. Też wolę sukienki w takie upały, oczywiście w spodniach ogólnie wygodniej na co dzień przed ciążą , ale w ciąży wygrywają jednak kiecki i tuniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka no to tetna idealne :) Tylko prosze mi sie nie smiac z mojego stroju EWY ;) Ciesze sie , ze sukienka Ci sie podob a:) Mi tez jest lepiej w krotkich , bo jestem niska, ale dlugie tez lubie :) W maju jak bylam na Komuni chrzesniaczki to mialam sukienke taka do polowy kolanka. A 25 sierpnia czeka mnie wesele. Zobaczymy jak to bedzie . Do malej zawsze mowie, ze moze sie zaczac rodzic 26 sierpnia :) Pojem sobie , potancze i moge isc na porodowke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. ALe sie rozpisalyscie od rana :) Wspolczuje wam tych upalow. Ja w takie dni czuje sie fatalnie. U mnie dzis przyjemnie, w miare chlodno i czasem pada deszcz. Co do termometrow to moim zdaniem niestety im drozdzy tym lepszy. Kilkakrotnie kupowalam termometr elektroniczny i niestety pokazywal co 5 minut inna temperature, w koncu przerzucilismy sie na zwykly rteciowy. Dla dzieci najlepszy jest taki do uszka, albo dotykowy, ktory przyklada sie do czola. Bratowa zaplacila za termometr 200 zlotych i sluzy jej juz 6 lat i pokazuje temerature idealnie. Co do melka modyfikowanego to zapytam w szpitalu i maz kupi mleko zanim wrocimy z mala do domu. mamuska2012 - sukienka sliczna.Marzylam o podobnej na lato, ale czas tak mija, ze nie zdazylam kupic a teraz juz mi sie chyba nie oplaca. Ja smigam teraz tylko w ciazowych getrach i tunikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ale taka sukienke mozesz tez nosic za rok w lecie. One zazwyczaj pod biustem maja gumeczke i sa iniwerssalne, dopasowuja sie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska2012 - bardzo przytylam w ciazy i jesli jakims cudem uda mi sie to zrzucic to ta sukienka kupiona teraz potem bedzie mi za duza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ło ło ło to nieźle, ale podobno ventolin jest bezpieczny w ciąży...? Myśłę tak samo jak Netka co do laktatora, sterylizatora i podgrzewacza. Będę robiła chyba tak jak Robwalka z podgrzewaniem ;) Mamuska2012 fajna sukienka, podoba mi się. Ja niedawno wyszperałam długą sukienkę w kwiaty: http://naforum.zapodaj.net/e76f35cbd04e.jpg.html sukienka i przy okazji my w 30 tc :) Nie pamiętam czy dodawałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczynam 32 tc ! :D Ah jak ten czas leci ;) MEGAN86.........25.......32tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......32 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......32 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......31 tc......10.09......Synek smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......29 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......30 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......28tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......28tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......28 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......28 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnei o taki typ sukienek mi chodzi:) Zfdjecia chyba tego nie bylo, ale brzuszek pokazny :) Bardzo ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy i pościeli nie ma :( na dworze tak duszno że nie idzie wyrobić,nogi spuchnięte aż nie wchodzą w buty!Polcia to już 32 tydzień?ale ten czas leci!Ajponka zazdroszczę ci,że jest u was chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Robwalka zaczęty 32 :) Ten czas naprawde szybko leci, nie wiadomo nawet kiedy. A D. to cały czas za mną chodzi i mi się pyta ile jeszcze :P Bo on juz by chciał żeby Olivierek się urodził :D Czasem to mnie już wkurza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×