Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Cześć :) u nas dziś dzień śpiocha bo teraz dopiero po 2 pobudkach w nocy się obudzilismy :). M ma dziś urodziny więc popołudniu mamy gości. No nic trzeba wstać i ogarnąć ten artystyczny nieład panujący w mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka [ kwiatek ] tylko bez spacji między nawiasem a kwiatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Cześć dziewczyny :-) U nas nocka znośna, ale od rana mały piszczy i marudzi ;-( nie mam pojęcia o co mu chodzi :-( .................................................................................................................................................................................. Też słyszałam, że kosmetyki z babydream są dobre. Ja miałam 1 p. pieluch i nawet fajne były ............................................................................................................................................................ Handzia współczucia ze skazą-przerabiam to samo niestety i z główką też problem mamy; tzn. 1 strona płaska, a druga nie.. Upodobał sobie prawą stronę i non stop trzeba mu przekręcać główkę na lewą stronę ............................................................................................................................................................................. Lecę do Małego, bo się zakrzyczy biedaczek ;-) Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cały post mi kurcze zjadło i muszę pisać jeszcze raz. U nas dziś sprzątająco chrzciny zbliżają się wielkimi krokami więc robimy generalne porządki. Małemu nie smakują lekarstwa i wszystko wypluwa krzywi się przy tych syropach jak stary dziad a później nie chce pić mleka! Dałam mu trochę marchewki i ziemniaka dzisiaj to mu posmakowało ;) Co do przerywania laktacji. U mnie wynikneło to z tego że karmiłam tylko laktatorem no i dostałam zapalenia i laktatorem nie mogłam ściągnąć pokarmu. W pierwszy dzień wycinełam cały pokarm 2 razy nad wanną a później raz dziennie jasne że piersi mi nie wytrzymywały i się z nich lało ale nie ruszałam ich w ogóle piłam szałwie i okładałam liśćmi kapusty. Ograniczyłam też picie do minimum. Generalnie po jakimś tygodniu jak nie musiałam wogóle ich wyciskać to wieczorem jak się kąpałam to sprawdzałam czy nie ma gdzieś guzków. Po 2 tygodniach nie miałam pokarmu ogólnie. Ale wiem że jeszcze po miesiącu czy dwóch podtrawiłam wycisnąć kropelkę. Ogólnie to bardzo ważna jest psychika. Bo ja bardzo chciałam karmić piersią i jak tylko pomyślałam jak karmiłam już butlą o tym jak on by ssał moją pierś to odrazu czułam że mam w staniku mokro. Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę że karmicie piersią, że macie swoje dziecko tak blisko że ono was trzyma za pierś a nie za butelkę.... Jeśli tylko możecie to karmcie jak najdłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wam napisze... wczoraj doznałam mega szoku, leżymy sobie w łóżku z Bartusiem była godz 22 a tu ktos dzwoni na jego telefon, patzrymy a to moj szef i pyta go czy mógłby zejsc na chwilę na dół bo cos chce nam przekazac...ja w szoku!!! za chwile wchodzi mój mąż z wielką paką i mówi ze to od moejgo szefa na świeta...wiec ja rach ciach dobrałam się do niej szybciutko a tam woda perfumowana, balsam i żel z firmy Givenchy dla mnie i dla niego , winko, kawy 2 rodzaje , pomadki herbatki i takie tam dupeerle świateczne. Jak Boga kocham doznałam mega szoku!!!! i jakas torebka z sephora ale wiocha nie podoba mi sie.... Co roku dostawałąm taką paczkę na świeta i myslałąm ze w tym roku mnie oleje jak mnie nie ma a tu jeszce o moim mężu pomyslał....:-) miło z jego strony, pochwalił się mojemu ze dzisiaj w nocy wylatuje do Kalifornii na 2 tygodnie z rodzina na świeta...hmmm troche dziwne świeta w takim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szybko Megisu w nowym numerze gazety Dziecko jest artykuł poświęcony zageszczaniu mleka. Wiem że Cie to interesowało. Uciekam bo goście lada moment się zjawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dopiero teraz usiadłam po całym dniu.... Rano zakupy potem porzadki miedzy czasie karmienie przewijanie i tak zeszło az do teraz. 🌼 Hanka fajnie ze do nas napisałam odzywaj sie czesciej:***** 🌼 megisu no to musze Ci powiedziec ze jestem mile zaskoczona postawa twojego szefa zazwyczaj to jeszcze sa wkurzeni ze jestemy na macierzynskim.... bardzo miło z jego strony. Co do kapieli to u nas było to samo sama kapiel to rewelacja ale potem po kapieli to jakis horror był zanim mała ubrałam to ja byłam cała mokra z nerwów... Wiec ja zastosowałam takie metody, jak juz jest na przewijaku to ciepłym recznikiem ja wycierałam, smarowałam ciepłym balsamem ktory wczesniej grzałam na grzejniku lub w goracej wodzie i oczywiscie dystkutowałm do niej ile sie dało i cos pomogło ale co to nie wiem, takze jak narazie mamy spokój po kapieli:):):) Megi zazdroszcze Ci ze mozesz sobie zjesc juz takie pysznosci.... :*** 🌼 handzia moja kamila tez miała wczoraj zły dzien cały czas na rece i na rece co ja odłozyłam tpo płacz... nic wczoraj nie zrobiłam bo nie było jak... 🌼 Handziaa jak wyszła Wam ta skaza???????? bo ja sie obawiam zeby moja nie miała:(((( u nas z główka jest podobnie.... 🌼 Nie wiem czy cos jeszcze miałam pisac czy nie... kure ogolnie to zauwazyłam ze z moja pamiecia jest coraz gorzej... az strach pomyslec co bedzie na starosc:( aaa bylismy na kontroli bioderek i dalej szerokie pieluchowanie:((((((((((((( jakas masakra:( ide cos odpoczac poki mała spi a jutro mamy miec gosci...aaa Olczak najlepszego dla mezulka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
1234xyz wierzę, że jest Ci przykro z powodu karmienia.. Ja też niestety przeżywam to, mimo, że karmię mieszanie, ale za każdym razem kiedy podaję butlę chce mi się płakać, że moje mleko nie jest na tyle syte, żeby wykarmić KAcperka, ale co zrobić.. Czasem niestety naturalne karmienie nie jest w pełni możliwe.. Grunt to się nie załamywać, choć wcale łatwe to nie jest.. ...................................................................................................................................................................... Alexia mój Mały też ma skazę. U nas dość ostro się objawiła. Najpierw był szorstkie place przy kolankach i łokciach, potem ulewanie dość mocne, a na koniec doszedł wielki wrzask po wypiciu mleka z butli. Jak lekarz przepisał bebilon pepti i jak przestałam jeść nabiał to wszystko minęło. Zostały jeszcze te szare place, ale dość długo schodzą ........................................................................................................................................................................................... Odnośnie zatrzymywania laktacji to moja koleżanka zaraz po wyjściu ze szpitala poszła do ginekologa po jakieś tabletki na zatrzymanie laktacji, ale nazwy tych tabletek niestety nie znam, ale jakby co to mogę zapytać. Kacperek też rano baaardzo marudny był, ale w drodze na zakupy, w autku się uspokoił i zasnął :-) Przespał całą drogę do Poznania, zakupy i powrót do domu :-) Hehe jazda samochodem czyni cuda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Skrót imienia i nazwiska ;-) xyz1234 jest blisko ;-) Imię się zgadza, nazwisko nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Blisko blisko jesteście hihi ;-) Nazwisko ściśle związane z kwiatkiem ;-) Choć to panieńskie nazwisko :-) Teraz mam dwuczłonowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha kwiecinska :P::P:P Ja własnie córcie ułozyłam do spania ciekawe na jak długo...??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×