Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

hej girls :* ja chciałam sie tylko zameldować, że żyję i wszystko u nas w porządku ale mam teraz w szkole taki zapierdol, ze nie wiem w co rece włożyc a internet mnie rozprasza wiec staram sie go nie załanczac. poki mała spi czy cos to ja wkuwam. musze wytrzymac do konca stycznia. nie mam czasu czytac co pisałyscie ale mam nadzieje ze wszystko u was ok, ze dzidziuśki zdrowe i szczesliwe i, że wam sie spokojnie i dobrze żyje. odezwe sie raz na jakiś czas ale pełny lajcik dopiero od lutego. więc ja spadam a Wy sie "czymcie" :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ubrałam w delikatne słowa ale tak jak Madziulka uwazam ze nie ma sie co obrazac:) lecimy na spacer potem kontrola bioderek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapop
Witam mam pytanie czy któreś waszych maluszkow ma asymetrie lub miało.czy mieliście skierowanie na rehabilitację Moja Lidzia niestety ma od niedawna chodzimy na rehabilitację i do momentu jej zakończenia nie moge jej szczepic. Jak długo w waszym przypadku trwały ćwiczenia. Lidka 15 kończy cztery miesiące a do końce 4 miesica maluszek powinien przyjąć druga szczepionkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka my już po spacerku, było bardzo miło na dworku, śnieg sobie leży póki co nie pada. Ale co najlepsze w chodzę na forum i widzę że forum odżyło i 2 strony do nadrobienia a tu psikus bo posty się dublują ;) Któraś z Was pisała że dziecku ropieje oczko-mojej córci pomógł tylko rumianek, przykładałam parę razy dziennie gazik namoczony w nim i świeżą już po ostygnięciu saszetkę kładłam jej na oczko 1 raz dziennie. Pomogłopo 2 dniach a ropiało strzasznie, kropelki przepisane na receptę nie pomogły. Koleżanka stosuje świetlika ale nie pomaga chyba bo dziecko ma 5 tyg a nadal oczko ropieje. Alexia super że kupka się pojawiła, a propo kupek to pytanie mam karmiących piersią ile razy dziennie robią Wasze dzieci kupki i czy w ostatnim czasioe może zmniejszyła się ich liczba bo moja Isia wcześniej robiła 3-4 a teraz z dnia na dzień robi 1-2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie czy Wasze dziewczynki maja obrzęknięte sutki? Moja ma od początku, położna srod. mówiła że na początku to normalne bo utrzymują się hormony matki jeszcze z brzucha ale moja ma prawie 4 m-ce i ma nadal. Ta pielęgniarka nie potrafiła mi odp (zresztą niewiele chyba wie nie wiem po co przyszła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia Daga robi teraz tylko dwie kupki i to rano jedna z druga praktycznie i potem cały dzień i noc spokoj. wczesniej robiła po 3-4 na dzien, a teraz jakos sie unormowało, mam nadzieje ze jak wprowadze jej od piatku kaszkę to tez bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Hej Babeczki. U nas dzisiaj Piotruś miał lekka kolkę. Podałam infacol, czopka glicerynowego i masowałam, masowałam, masowałam brzuszek i zrobił kupkę, ale taka ze śluzem. Czy to normalne wg was? Teraz biedny zasnął, bo w ciągu dnia to 20 min udało mu się polulac. Trzymajcie się ciepło i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
OBŻARTUSEK jeżeli tego śluzu nie było i tylko w 1 kupce to nie ma czym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie uspokoiłaś Olczak dzięki. Kupka ze śluzem normalna dopóki nie ma krwi :) Na nk pozwoliłam sobie wkleic coś w naszym profilu. Wiadomosc odnośnie pomocy dla dziewczynki, córki mojego kuzyna. Chodzi o przekazanie 1%, jakbyście miały ochotę to przeczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dziewczyny,ktore robily juz chrzciny albo beda robic w niedlugim czasie ile posilkow zamawiacie i jakie? Jak sluz sie raz zdarzyl to nie martw sie Moja Niunia jakas taka marudna....coraz wie ej gada,ale b.glosno i jakby z pretensja,potem sie wkurza i przysypia na jakis czas.U Was tez tsk jest? Co do asymetrii to moja Kala tez jest rehabilitowans,ale nikt mi nie powiedzial,ze nie mozna szczepic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dziewczyny,ktore robily juz chrzciny albo beda robic w niedlugim czasie ile posilkow zamawiacie i jakie? Jak sluz sie raz zdarzyl to nie martw sie Moja Niunia jakas taka marudna....coraz wie ej gada,ale b.glosno i jakby z pretensja,potem sie wkurza i przysypia na jakis czas.U Was tez tsk jest? Co do asymetrii to moja Kala tez jest rehabilitowans,ale nikt mi nie powiedzial,ze nie mozna szczepic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tam sie nie obrazam ;) Tylko Robwalke chcialam pocieszyc. Zreszta dolaczylam do Was troche pozno i to moze dlatego nikt za bardzo mnie nie widzi i moich rad raz na jakis czas ;) A to znow mnie troche odpycha i nie chce mi sie pisac :( I tak kolko sie kreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 mysmy chrzciny mieli w domu. Byl obiad _ rosol, miesko ( kotlety, udka i mielone) , 2 rodzaje surowek. Potem kawa ciasto. Salatki, sledzie, wedlina i takie tam przystawki. JaJKA W MAJONEZIE ITD,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Mama28 ja robiłam chrzciny w październiku, jak Mały miał 4,5 tyg. Była to niedziela podczas mszy o 10.30. Zrobiłam skromne w domku na 10 osób łącznie z nami. Byli chrzestni ze swoimi połówkami, dziadkowie i my. Na obiad rosołek, drugie danie ziemniaczki i kotleciki, zrazy i jakieś tam jeszcze mięsko, suróweczka, buraczki i tarta marchewka. po obiadku tort, ciasto i kawa. Kolacji już nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGA ALEXIA AJPONKA poproszę wiecej zdjęć na nk! chce popatrzeć na te cudeńka wasze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem chora!!! :( wczoraj po kąpieli było ciepło w mieszkanku więc przez godzine chodziłam w podkoszulku.. i co? gorączka dreszcze z zimna, ale aż tak zimno jak zaraz po cesarce nie wiem czy wszytskie które miały CC tak miałyście ale myśle, że każda z was po zneczuleniu.. w nocy poty wymioty.. :((( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapop
Niestety muszę dostarczyć zaświadczenie od lekarki z rehabilitacji(oczywiście musiałam zapisać się w kolejkę bo nie chcieli mnie przyjąć) do pediatry dlaczego dziecko nie może byc szczepione bo muszą tłumaczyć się w sanepidzie.Cudowna polska służba zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile szybkiego powrotu do zdrowia! MAMA28 my mieliśmy chrzciny w miejscu gdzie było nasze wesele. Na obiad tradycyjnie rosół, ziemniaki bądź kluski, pieczeń myśliwską bądź rolada i 2 rodzaje kapust. Potem tort, kawa ciasto - sernik i jabłecznik i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile szybkiego powrotu do zdrowia! MAMA28 my mieliśmy chrzciny w miejscu gdzie było nasze wesele. Na obiad tradycyjnie rosół, ziemniaki bądź kluski, pieczeń myśliwską bądź rolada i 2 rodzaje kapust. Potem tort, kawa ciasto - sernik i jabłecznik i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich chrzcin to robiłam w domu rosół, ziemniaczki, karkówka pieczona, piersi z kurczaka po śródziemnomorsku, udka, surówki 3, później był tort i ciasto, później przystawki, ryba po grecku, jajka faszerowane po rosyjsku i po hiszpańsku, pieczenie własnej roboty, galareta drobiowa, sałatka z zupek chińskich i sałatka z tortelini, na ciepło jeszcze był bigos, kotleciki mielone i krokity i rogaliki z farszem. Jeszcze było pewnie kilka rzeczy ogólnie dużo musiałam wyrzucić.....Bo zrobiłam za dużo ale polecam się i jak by ktoś chciał wynająć kucharkę to się polecam ;) Właśnie myślę czy się nie przekwalifikować z księgowej heheheh.......................... .................................................................... .....................A ja tez coś powiem jeśli chodzi o to kto jest zauważany a kto nie. Ogólnie to jestesmy jakąś tam społecznością, grupą, jak klasa w szkole podstawowej i do póki mamy o czym gadać to będziemy istnieć. Faktycznie piszemy tu też o innych rzeczach i doradzamy sobie ale pewnie szczerze po zamknięciu kompa o tym zapominamy bo mamy swoje życie i swoje zabawki. Ale jak to bywa w każdej grupie każdy szuka akceptacji, każdy lubi być nie tyle co pochwalony co zauważony. Jednych lubi się bardziej innych troszkę mniej no i tyle. rozumiem, że dziewczyny mogły poczuć sie źle bo poczuły że odstają, poczuły że są nieakceptowane albo niezauważane a tego chyba żadna z nas nie lubi. ja też nie raz pytam o coś i mam wrażenie że tego nikt nie czyta, ale jeśli choć jedna osoba odpowie to i tak się cieszę. bo przecież też czasem zapominam odpisać komuś, bo nie mam takiego problemu itd itd. Dziewczyny napisały co czują.... moim zdaniem od tego jest forum. Oprócz tego Robwalka z tego co kojarze była za przeniesieniem forum na Nk i może dlatego zamilkła z drugiej strony mogła się odezwać ja np myślalam że jest odcięta od internetu ale widzialam że jest aktywna na FB i dlatego do niej napisałam. Generalnei punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i może jedna jak i druga strona nie powinny myśleć tak płasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po kontroli bioderek i jest ok wkoncu!!!!!!!! M zabawia mała a ja ide zrobic sobie kolacje potem kapiel i musze Wam powiedziec ze jestem strasznie zmeczona.... pomimo ze mała fajnie spi w nocy to jakos jestem strasznie niewyspana... Miłego wieczorku kochane:************ Aaaa obiecuje dodac jakies foto moze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie kobiety...dajcie juz spokój z tym obrażaniem się lub nie. Jak chce sie byc zauważanym to trzeba sie udzielać i już, zreszta ja nie mam czasu zajmowac sie takimi pierdołami kto mnie czyta a kto nie, jesli dostaje odpowiedz to fajnie jesli nie to pytam drugi raz i w kncu ktos odpowie i juz. Przedszkole!!!!! Madziulka podzielam twoje zdanie. .................................................................................................................................. no i tyle :-) a my dzisiaj musieliśmy zapychac po pralkę bo jak tu życ bez niej...a ze zepsuła sie na amen to trzeb było trochę kaski wywalić na nową. Pralka jak pralka ale kupiliśmy sobie jeszcze nowy wypasiony odkurzacz samsunga tego silence , niezły bajer, jestem mega zadowolona, jest super cichy :-) ................................................................................................................................................... Moja Olimpia tez dzisiaj jakas dziwna, o 14 zjadła 4 łyzeczki marchewki z ziemniaczkiem potem łykła 60 ml mleka i nie chciała jesc o 17 :-( Jadłą dopiero o 19 i to 165 ml rekord :-) Na zakupkach z nami była bardzo grzeczna, pięnie zniosła trudy zakupu pralki :-) a powiem wam że na prawde mozna zwariowac tyle tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie kobiety...dajcie juz spokój z tym obrażaniem się lub nie. Jak chce sie byc zauważanym to trzeba sie udzielać i już, zreszta ja nie mam czasu zajmowac sie takimi pierdołami kto mnie czyta a kto nie, jesli dostaje odpowiedz to fajnie jesli nie to pytam drugi raz i w kncu ktos odpowie i juz. Przedszkole!!!!! Madziulka podzielam twoje zdanie. .................................................................................................................................. no i tyle :-) a my dzisiaj musieliśmy zapychac po pralkę bo jak tu życ bez niej...a ze zepsuła sie na amen to trzeb było trochę kaski wywalić na nową. Pralka jak pralka ale kupiliśmy sobie jeszcze nowy wypasiony odkurzacz samsunga tego silence , niezły bajer, jestem mega zadowolona, jest super cichy :-) ................................................................................................................................................... Moja Olimpia tez dzisiaj jakas dziwna, o 14 zjadła 4 łyzeczki marchewki z ziemniaczkiem potem łykła 60 ml mleka i nie chciała jesc o 17 :-( Jadłą dopiero o 19 i to 165 ml rekord :-) Na zakupkach z nami była bardzo grzeczna, pięnie zniosła trudy zakupu pralki :-) a powiem wam że na prawde mozna zwariowac tyle tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! I Ty to dałas radę wszystko sama zrobić przy małym dziecku? Podziwiam i od razu zgłodniałam:) ALEXIA bardzo się cieszę że już jest ok bo co się nadenerwowałas to Twoje, ale grunt że jest dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Faktycznie kafe dziś nieźle szwankuje, kilkanaście zdublowanych postów. 🌼 U nas dzień jak codzień. Był spacerek (od 3 dni nie wychodziłam, bo w moim miescie panuej wzmożony wirus grypy), no ale zdecydowałam się, bo już za długo. Zauważyłam, że Zosia mniej śpi w dzień, no ale może to chwilowe.. 🌼 Beti, szybkiego powrotu do zdrowia i popieram Twój apel do dziewczyn o wstawianie więcej fotek na nk :) 🌼 Ramysia, fajnie, że się odezwałaś. Powodzenia na sesji- uda się :) Domkwia, Tobie tego samego życzę :) 🌼 Megi, a Ciebie gdzie wywiało, że Cie nie ma ? 🌼 Alexia, cieszę się, że pojawiła się kupka. Nie bój sie używać czopków, raz na jakiś czas nie uzależnisz dziecka, zawsze możesz dawać po pół. 🌼 Placek dla ksiedza ? - no nieźle... :D Chyba, że to znajomy ksiądz. My kolęde mamy w sobotę i mam nadzieję, że potrwa całe 5 min. :D 🌼 Megi, moja ma czkawkę bardzo często. Wystarczy czasami, że przebieram jej pampersa i pupka dostanie za dużo chłodu, albo gdy ściagne spodenki lub skarpetki, lub gdy przebieram body. KAżdy delikatny spadek temperatury u tak małego dziecka może objawiać się czkawką. Co do pozycji karmiącej to u nas przeważnie na leżąco. Pod poduszkę wsuwam swoją rękę i unoszę Zosie wyżej i tak sobie je. Stópki trzyma mi na dekoldzie albo na piersiach i bardzo lubi tą pozycję ;) 🌼 Madziulka popieram Cię w 100%. Zachowanie dziecinne jak dla mnie również. Robwalka, nie jesteś niezauważona na forum, gdy tylko napisałaś o cieżkiej sytuacji to wiele dziewczyn zaoferowało pomoc... Doceń to, a nie narzekasz na taką pierdołę. I to już nie pierwszy raz. 🌼 A ja wczoraj podałam kilka łyżeczek marchewki. Oczywiście szok i wypychanie jej języczkiem na zewnątrz, ale co jak co nawet ładnie zjadła. Dziś 3 kupki były :) Dziś podałam jej kilka łyżek soku marchwiowego z hippa i ten nie do końca chyba przypasował. W weekend znowu próba z tartą marchewką. 🌼 To chyba tyle ode mnie na dziś. Zmykam, bo na wspólnej leci ;P A Zosia usnęła przy przebieraniu pieluchy 15 min temu, a przed 21 kąpanie. No nic trzeba będzie obudzić śpioszka ;) 🌼 Miłego wieczorku dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKO 😘 byłam troszkę przed tobą i nie zdązyłaś mnie poczytać .................................................................................................................................... moja maluszkowa dzisiaj już całkiem niezle wcinała marchewkę z ziemniakiem z hipp i jakie fajne odgłosy przy tym wydawała :-) jakby mówiła ze dobre. Jak widzi łyżeczke że sie zbliza to otwiera buźkę. AAA i co jeszcze..marchewki z gerbera nie chce z hipp ależ owszem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×