Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja tylko na chwilke. zaraz idziemy na szybki spacer, a popoludniu jedziemy z Dagmarą do koleżanki, która ma synka z maja 2012 i będzie też koleżanka z corką z marca 2012 :) groszek nadal nic nie dostałam na email....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZEK na stronie hipp przeczytalam ze dziecko musi nawet kilkanaście razy cos spróbować zeby zaakceptowało smak wiec nie zrazaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, z jednej strony zazdroszczę odległości od teściowej.... Moja ma do nas 20 minut na piechotę .................. jej tempem 10-12 ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jakoś przetrwałam wczorajszy dzień, masakra, całe popołudnie i wieczór przepłakała tak histerycznie że już mi rece opadały, wieczorem dopiero dała czadu na maksa... W nocy 2 pobudki-już dawno tak nie było ale dziś obudziła się w dobrymhumorze, obytak zostało. Położyłam ją w łóżeczku i sama zasnęła :) u nas jest -6 i nie wiem czy wychodzic jak myślicie???? a muszę do rossmana wywołac zdjęcia, nigdy tego tam nie robiłam, od razu się je odbiera czy czeka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na moim nk ostatnia osoba inicjały A.G. to groszek poszukajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam parę zdjęć na wspólne konto, jestem u Megisu w znajomych. Jeszcze raz dziękuję za dołączenie do Waszego grona. Aha co prawda tak na szybko, ale oglądałam Wasze maluszki - pięknoty małe. W wolnej chwili pooglądam dokładnie, teraz już uciekam ogarnąć siebie i mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety na spacerek nie idę dopadło mnie jakies grypsko chyba, u nas - 6 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi to bierz cos zeby Cie nie rozlozyło całkiem... ja zazyłam paracetamol i syrop ten ktory polecałyscie i jest ok. Ja dzis sie eybieram do rosmana po te deserki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi to bierz cos zeby Cie nie rozlozyło całkiem... ja zazyłam paracetamol i syrop ten ktory polecałyscie i jest ok. Ja dzis sie eybieram do rosmana po te deserki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Hej, nadrobilam to co napisalyscie.Ufff... Megi,alexiakurujcie sie.Ja wxielam Paracetsmol i goraczks minela tylko glows przez jskis czas pekala.. Niunia o dziwo pomarudzila i zasnela. My dzis mamy wizyte ksiedxa, a nie wychodzimy dzis na spacer,bo zimno,a Kala cos mi wczoraj pokaslywala,wiecneniech sie wygrzeje w domu :-) Poza tym wczoraj totalnie poplynelam w sklepie z naturalnymi kosmetykami...m.in.kupilam olej Nigelle,ktory ponoc wzmacnia wlosy i hsmuje ich wypadanie,ale tak niwydajny,ze chyba mi aż na 2 raxy starczy....Czy ktoras xauwazyla roznice po maseczce z piwa i zoltek? Czy Wasze dzieciaczki patrza na sile do tylu i sie wyginaja,zeby zobaczyc co jest z tylu? smerfaskr jesli to nie hormony to moxe Ci sie cialo ujedrnilo po tych madaxach.Ja tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Dziękuję dziewczyny, że jesteście na tak :-) Miło mi :-) Podaję nr tel.: 783701756 :-) Jak tylko dostanę smska i Mały pozwoli to powstawiam fotki :-) ............................................................................................................................................................................ HANDZIA jak nie ma silnego wiatru to śmiało wyjdź. Ja byłam przy -8 jakiś czas temu i wszystko było ok. ............................................................................................................................................................................... MEGI fajny link :-) ......................................................................................................................................................................... GROSZEK Mała się przyzwyczai do słoiczków i łyżeczki :-) za którymś razem zaskoczy o co chodzi :-) ................................................................................................................................................................. Co do teściowej to moja mieszka w tej samej miejscowości, 20 min drogi spacerkiem, ale nas nie odwiedza, bo mamy synka, a nie córkę ;-) dużo by o tym pisać .. ....................................................................................................................................................................... Byłam w Rossmannie i jakiś koleś miał kupon, dał go przy kasie i za 1 grosz dostał pudełko z firmy hipp. chciałam zapytać co i jak żeby je dostać, ale niestety mały zaczął płakać i wyszłam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, nic mi się nie chce, nastawiłam tylko pranie. Tu macie artykułów temperatura dla niemowlaka http://www.rodzice.pl/niemowle/pielegnacja/Temperatura-w-sam-raz!.html. Mi położna mówiła że można wychodzić do - 5 bo przy niższej temp. dochodzi do skurczu chyba oskrzeli. A swoje zdjęcia wrzucę jak zrobię bo nie mam aktualnych, a wogóle nie jestem fotogeniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek!!!! wstawiaj djecia ;-) po to mamy to nasz nk...widziałas nas tam w róznym stanie :-) czekamy na twoje...... nie ładnie się wyłamywać. DOMKWIA wysle eska do ciebie za chwilke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerze o ile można to nazwać spacerem. W ekspresowym tempie do sklepu i do domu. Brr zimno! Czy wasze dzieci też tak wszystko liza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kafe to pisałam do nich email wczoraj ze skarga ale nic nie odpisali jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie mam jak usuwacie plamy po marchewce i innych smakołykach?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam, ze takie madre macie dzieci, a mlodsze niz moja - moja to chyba jest jakis leniuszek. ;) Tez wszystko lize. Mama28 - patrzyu jakby w gore, zwlaszcza gdy lezy na boku - mamy rehabilitacje, bo w lezeniu na plecach przekrzywia tez delikatnie glowke w jeden bok. Moje dziecie nie daje mi nawet zjesc, juz krzyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×