Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość Mama28
Jak tak postanowicie to bede zmuszona :-D Uzaleznilam sie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszke110684
W końcu Was przeczytałam, ale naskrobałyście 🌻. U nas mały koszmarek w nocy, po tym jak Lena wstała o 19 to zasnęła dopiero o 1 w nocy i spała do 6, a potem do 8. My dziś szukaliśmy wózka spacerówki i w sumie to nic nie znaleźliśmy, gość nam proponował wózek za 1600 zł, chyba o**jał. OLCZAK moja mała nie liże a wszystko gryzie, dosłownie wszystko nawet smoczek. MAMA28 Lena najczęściej odchyla głowę przy ubieraniu, czasem też jak coś zobaczy za sobą. MADZIULKA dziś rano oglądałam stópki małej i miała w normalnym kolorze, czasem ma czerwone, ale nie sine. A tak wogóle to trzymam kciuki, oby się udało. My gdyby nie kredyt to też szybko robilibyśmy drugie ;) 1234 my mamy trochę zabawek m.in. matę, grzechotki, gryzaki, żabkę śmieszkę z FP, ale Leny nic na dłużej nie interesuje. Dziewczynki wy się nie katujcie dietami tylko poczekajcie aż Wasze maluchy zaczną chodzić, wtedy szybko zrzucicie co trzeba. A tak na serio to ja przy wzroście 164 ważę 61 kg i niby waga jest ok ale jak siądę to robi mi się taka oponka na brzuchu i nie mam jakoś motywacji żeby coś z tym zrobić. Właśnie zeżarłam kawałek ciastka. Co do wakacji to my przez najbliższe 30 lat przy naszym kredycie chyba nigdzie nie wyjedziemy :( Aha wstyd się przyznać ale nie mam żadnego zdjęcia z brzuchem- myślałam że jeszcze zdążę, tzn. jedno jest na telefonie A. robione na prędko na porodówce, bo ja w panice mówię do A. że nie mamy zdjęcia brzucha a on wyjął telefon i w czasie skurczu jak klęczę na podłodze strzelił fotkę. Jak uda się zrzucić z telefonu to Wam pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama28 zasadzie to nie rozumiem czemu sie ukrywasz, hmm a moze jesteś znaną aktorką ;-)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narobiłyście ochoty na jedzenie, najpierw frytki teraz faworki ... Megi to mogą być ząbki, sprawdź czy Mała ma twarde dziąsełka, smaruj specjalnym żelem ja mam Dentinox a i jestem za przeniesieniem forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Megi uff jak dobrze, że napisałaś o tym zimnym mleku! Kacper dzisiaj cały dzień robił właśnie jak tak jak Toja Mała. Jak ciepłe to płacz i odrzucanie butelki, a przy zimnym ok. Byłam prawie pewna, że to gardełko i się zamartwiałam, że niepotrzebnie z nim wyszłam przy -6, a tu się okazuje, że ząbkowanie.. Ale ulga... OLCZAK Kacper tak jak u Groszka-wszystko gryzie, lizania nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkao to fajny wiek żeby robić od razu 2 :). moja kumepla ma 25 lat ma syna 4 letniego i teraz w marcu urodziła corkę i zazdroszczę jej że już ma z glowy :) Megisu juz jestem. m śpi, mała spi a ja się relaksowałam w goracej wannie, ajjjjjjjjjj jak mi tego brakowało podczas ciąży :) teraz siedze z karmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
jaki tu spokój nanana ;-) właśnie wyczytałam, że kolejny skok rozwojowy jest w 19 tygodniu.. A właśnie tyle wybija we wtorek Kacperkowi.. będzie się działo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Groszek, tak :-) mi mi :-) dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M usypia Młodego ja już wykąpana.. .byliśmy dziś na zakupach i kupiłam sobie sweter i bluzkę. Tobik pierwszy raz nie spał w centrum handlowym i miał takie wielkie oczy ;) Ja dziś byłam w KFC fuck. a no i mój M prasował porzyczony obrus od mojej sis no i co przypalił go o 20,30 i pędem jechal do jakiegoś supermarketu jej odkupić bo na jutro jest jej potrzebny............... Czekam z niecierpliwością na miksturę w takim razie ;)........................................................................................ Kolrjny dłuuuugi dzień za nami................................................................................ ile jeszcze takich dni? Męczących, wycieńczających ale i pięknych wzruszających ? Dobranoc Koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Madziulka jesteśmy prawie w równym wieku ;-) mi w lipcu wybije 25 :-) Olczak ale mi zrobiłaś ochotę na karmi :-) chyba się też sobie je wypiję, ale koło 24 jak mój mały pójdzie spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megi oj tak....aktorka ze mnie jak z koziej dupy trąbka :-D Nie wiem dlaczego nie chce sie ujawnic.Moze chodzi o to,ze kilka razy sie zawiodlam na ludziach i jestem ostrozniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ale naskrobałyście!!! czytam i czytam. ja yeż jestem za prywatnnym forum. Netka pytalas gzdie kręcę hulahop-na pasie,w talii ale chodzi o to że przy kręceniu pracują mięsnie ud i pośladków no i mięsnie brzucha. Dziś zrobiłam sobie mega wycisk i moje nogi aż potem nie chciały mnie nosic, już przeszło. teraz zrobiłam sobie bańki, m już śpi, mała też a ja mam chwilkę wolną :) jutro jedziemy do mojej mamy z prezentem na dzień babci a odcisk chyba zrobiony tzn jeszcze raz ulepiłam glinę tzn dokończył mój m i zrobiliśmy odcisk i schnie póki co, zobaczymy jutro, najwyżej wstawię 2 zdjęcia i tyle a innym razem zrobię tą masę solną i dam kiedyś w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje diablątko nie śpi, nie płacze, nie marudzi, siedzi mi na kolanach i cieszy miskę, może to skok rozwojowy jak pisała Domkwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Madziulka śliczna ta stópka! Zaraz będę usypiać Małego. Chciałam dać mu mleko z łyżeczką kleiku i zobaczyć, czy dłużej pośpi, ale pupa! Smoczek przy butelce nie dał rady. Zatykał się non stop więc dałam sobie spokój. Udanej nocy Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja też mogę do Was dołączyć? Próbowałam to zrobić już nie raz, ale albo nie miałam odwagi, albo brak czasu, albo ta kafe szwankowała i nie chciało dodawać moich postów. Czytam Was też już od połowy ciąży i chciałabym się stać Waszą częścią. Jedynie problem jest taki, że mieszkam za granicą i jest różnica czasu, ale obiecuję, że będę regularnie się udzielać! Jeśli się zgodzicie, to napiszę Wam więcej informacji o sobie. Dodam tylko, że fajnie Was czytać! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że przenosicie się na prywatne forum, więc jeśli można, to też bym chciała, tylko nie wiem, jak na to zasłużyć :) Co do zabawek, to polecam te: http://allegro.pl/urodzinowa-promocja-oryg-zyrafa-sophie-vulli-i2930712571.html http://allegro.pl/vtech-migoczaca-hula-kula-do-raczkowania-60103-24h-i2941374668.html Do smerfaskr: Może Twoje dziecko dlatego nie śpi w nocy, bo jest jej za zimno lub za gorąco? A czy ona śpi z Wami, czy w swoim łóżeczku? Ja jak zaczęłam swojej małej dawać kleik, to przestała mi się budzić po 1 i teraz pierwsza pobutka jest koło 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej K.I.P witaj;-) Nie mam ni przeciwko:-D a jak wy dziewczyny? 🌼 Mała wczoraj poszła spać o 20 i obudziła się o 1 a później już co dwie godz Goście poszli ok 24 i jestem nie przytomna he he Od 5 śpi z nami w łóżku. ,a teraz drzemie z cycem w buzi W nocy jeszcze mnie skręcało że hej. Nie wiem cóż to za objawy. Miłego dnia kochane i smacznego rosołu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) u nas jako tako, z rano znowu scena z mlekiem, na rekach nie chciała jesc, na siedząco też nie , dopiero zjadła na leżaco na łóżku ja juz nie wiem o co jej chodzi. Ucho ją chyba nie boli..bo bolało by ja chyba również przy smoczku...? w nocy dałam jej zimne mleko też nie chciała :-( już sama nie wiem jak jej dogodzić.. 🌼 MAMA28 czekam na ten dzien.......:-D az dołączysz :-) tylejuz tu jestes, ze cie nie korci...? jak sama widzisz my sobie zaufałysmy i jest ok, ale ja sie juz, nie bardzo zgadzam na powiekszanie tego grona...to jest zupełnie co innego gadac 10-14 miesiecy i sie znac mozna by powiedziec bardzo dobrze i ktos kto sie pojawaia nagle "z ulicy" , proszę sie tu nie obrazać, niektóre Panie :-) takze moje zdanie znacie, wiadomojak ktos tu z nami bedzie pisał owszem pogadamy ale z mojej strony nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny me :) ale ja się wyspalam! :) MEGI tak sobie myślę o tym że Olimpia nie chce jeść i przypomniało mi się co mówiła moja koleżanka mająca dwójkę dzieci, jedno butelkowe, drugie cycusiowe. Podczas ząbkowania miała problem z karmieniem butelkowego malucha bo bolały go dziaselka a smoczek jest jednak twardy i może w tym tkwi problem? Jak dasz córci z łyżeczki to też nie chce jeść? HANDZIA i jak sprawa z drzwiami? Sąsiedzi zrozumieli czy dalej trzaskają? GROSZEK podziwiam cierpliwość :) ja bym się wściekła jakby Daga tak późno chodziła spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×