Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

No oczywiście, że planuję się udzielać. Właśnie podczytuję, że rozmowa toczy się o wyborze niani. Osobiście wzięłabym - jeśli wybór jest młoda, a Pani około 50, to tę drugą. Sama jestem młoda, sama pracuję z dziećmi, jednak jako matka miałabym większe zaufanie do tej doświadczonej. I tylko u siebie w domu. Ja pierwszy termin miałam na 5 września, więc jestem w połowie wrześniówką, tylko mała zdecydowała się wyjść wcześniej. ;) Powiedzcie mi - co Wasze pociechy umieją? Podnoszą się już na dłoniach? ;) Przekręcają się z plecków na bok, brzuch i odwrotnie? Bo moja tak niespecjalnie, czasem coś tam wyjdzie, a ciekawa jestem kiedy mniej więcej (bo oczywiście każde dziecko w swoim czasie) zacznie dawać czadu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniówka witamy :). NETKA Daga też właśnie przy fikaniu na golaska złapała obie stopki :) świetny widok :) potem wrzuce na nk :). Udało jej się też przekręcić z pleców na brzuch ale zaraz był ryk bo rączki miała pod sobą. Generalnie strasznie się złości jak jest na macie, bo nie potrafi grzechotek włożyć do buzi. Krzyk jest straszny :). Popołudniu tak ja rozśmieszyłam skacząc przed nia i mówiąc hop, że Daga tak się śmiała że aż dostała czkawki :) a mi łzy ze śmiechu leciały strumieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniówka witamy :). NETKA Daga też właśnie przy fikaniu na golaska złapała obie stopki :) świetny widok :) potem wrzuce na nk :). Udało jej się też przekręcić z pleców na brzuch ale zaraz był ryk bo rączki miała pod sobą. Generalnie strasznie się złości jak jest na macie, bo nie potrafi grzechotek włożyć do buzi. Krzyk jest straszny :). Popołudniu tak ja rozśmieszyłam skacząc przed nia i mówiąc hop, że Daga tak się śmiała że aż dostała czkawki :) a mi łzy ze śmiechu leciały strumieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniówka witamy :). NETKA Daga też właśnie przy fikaniu na golaska złapała obie stopki :) świetny widok :) potem wrzuce na nk :). Udało jej się też przekręcić z pleców na brzuch ale zaraz był ryk bo rączki miała pod sobą. Generalnie strasznie się złości jak jest na macie, bo nie potrafi grzechotek włożyć do buzi. Krzyk jest straszny :). Popołudniu tak ja rozśmieszyłam skacząc przed nia i mówiąc hop, że Daga tak się śmiała że aż dostała czkawki :) a mi łzy ze śmiechu leciały strumieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Niunia zasnęła dziś z uśmiechem na twarzy :D Leżała przy cycusiu i uśmiechała się do mnie aż wreszcie tak usnęła. Kochane moje dziecię:) mój m jeszcze nie wrócił wrrrrrrr!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś to kafe dzisiaj szaleje. A moje biedne dziecko dopiero przed chwilą się uśpiło bo jakis chuj wymyslił sobie wiercenie jakąś wiertarką jebaną !!!!!!!!!!!!!!! tak biedna płakał aż sie zanosiła, myslłam ze chuja zajebie, moj m zaczął walić po kaloryferach na szczęscie pomogło. Biedna dziecina tak sie bała :-( A ja pije sobie grzańca z piwka , coś mnie chyba zbiera, mam katar...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, niektóre z Was robiły odciski stópek lub rączek-czy czymś malowałycie je czy tak "na surowo"zostały? bo tak szczerze to coś tam widac ale myślałam że będzie bardziej miękka ta glina, lepiłam ugniatałam aż mnie ręce bolały i jakoś nie rozmiękczyła się za bardzo i tak mocno jak tylko mogłam docisnęłam stópkę i dloń a i tak nie jest taki efekt jakbym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie ta kafe wkurza! Raz się dodają posty raz nie. Co jest grane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Megisu
Polecam Ci tak jak mówią niektóre dziewczyny kobietę w wieku 40-50 lat. Ja sporo nian widzialam na domkach z racji tego, ze sprzatam domy za granica i powiem Ci, ze te mlode nianie to tylko non stop albo na telefonie, albo ogladaja tv, albo siedzia na kompie. A te starsze kobiety bardziej moga sie poswiecic dziecku. Lepiej, zeby niania przychodzila do Ciebie, bo dziecko zna swoj dom i lepiej sie czuje. No i bym zamontowala po kryjomu kamerke albo dyktafon czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handziu ja malowałam odciski farbą,tylko że my mieliśmy zestaw gdzie zanużalismy rączke i nóżke w tej glinie i wyglądają jak żywe. Możesz sobie zobaczyć na Nk bo chyba mam tam te foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie. FDla mnie dzis wlasnie wyslali ODCISK BOBASA, odciski stopki i raczki wq takim pudeleczku. W smyku kosztowalo to 54,99, a na allegro wyszlo 24zl z wysyłka. Zobacze ak to bedzie wygladac. Planuje kupic 3 ramki z grawerem i miejscem na odciski stopek i raczek. Jak zrobie te odciski to dam znac jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Balam sie,zebyMalurka nie miala goraczki po szczepionkach,a w efekkcie ja mam goraczke.I dobrze.Wole ja miec niz Mala. Czesc sierpniowko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak, u nas dokładnie tak samo, Zosia potrafi się tak rozzłościć przy zabawkach, że krzyk jest niemiłosierny, naprawdę drze się w niebogłosy. uderza rączką o te zabawki i coraz bardziej ją irytują, zabawnie to wygląda, ale biedulka nie może sobie z nimi dać rady , bo nie wszystkie są tak poręczne by je utrzymać a już tym bardziej włożyć do buźki ;) Moja z pleców na brzuch się nie przekręca jeszcze,chyba raz się jej udało i podobnie - ręce pod spodem i w płacz :D. Na boki też jej się nie udaje,gdy leży na pleckach i z brzuszka na plecki sporadycznie, gdy dobrze się odepchnie. Ostatnio leżenie na brzuszku przyprawia ją o kolejne nerwy, a przecież trzeba ćwiczyć ;) 🌼 Megi, nie dziwie się, że się wkurwiłaś, rozumiem, że cisza nocna dopiero się zaczeła, ale kto wierci kurde o tej porze!!! Żal jakiś! 🌼 Sierpniówka witaj :) 🌼 Olczak, wrzucaj foty :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, co wy robicie, że wasze dzieci śpią... U nas jest jakiś horror - mała nie sypia wcześniej niż o 23 - 24, wstaje o 7. Dziś w dzień pospała 40 min... wysiadam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też miałam te odciski z niezbyt miękka gliną. Nawet ja na kaloryferze grzałam.. Ale niczym nie malowałam podobają mi się takie surowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dałam zdjęcie :). Daga też już śpi :) przebudzila się tylko przy tym jak przewróciłam pufę.. No cóż nie żyje gracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dałam zdjęcie :). Daga też już śpi :) przebudzila się tylko przy tym jak przewróciłam pufę.. No cóż nie żyje gracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Sierpniówka na pocieszenie: Mój chodzi spać po ok 24 i pierwsza pobudka już o 2 :-), potem ok 5-6. W dzień też śpi tyle o ile.. Co do terminu urodzenia to też miałam na 5.09 :-) :-) Z tym, że Kacperkowi się nie śpieszyło i jest z 11.09 :-) ............................................................................................................................................................................................ Dziewczyny narobiłyście mi ''ochotę'' na te odciski stópek i rączek :-) Chyba też takie coś zakupię:-) ............................................................................................................................................................................................ Udanej nocy życzę :-) Mój Mały jeszcze fika w najlepsze, a już 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Sierpniowka u mnie to samo,ale tak naprawde to sie ciesze,bo jak juz zasnie to spi ok. 7-8 h,wiec ja tez moge pospac,a co do dnia...coz....jakos damy radę :) Dobrej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam.. Ja czarno to widzę gdyby Daga tak późno zasypiala. My właśnie zaliczamy 1 pobudke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pobudka numer 2. To już 3 noc z rzędu kiedy Dagmara budzi się o stałych porach i nie zapeszajac tylko dwa, trzy razy :). Oby tak zostało :). Netka cieszę się że zdjęcie się podoba :D. Groszek i poważnie już po spaniu? Mam nadzieję że dziecię się poddało i śpi słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie na chwilkę, wczoraj Zuzina miała słabszy dzień, dziś na szczęście w nocy tylko 2xpobudka mleczna, a teraz się szykujemy na szczepienie, także później się odezwę Dziewczęta :* Ale jestem MEGA nieprzytomna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja dzis juz lepiej, choc najchetniej to bym polezała cały dzien ale sie nie da... 🌻 Megi ja bym nie dała dziecka zeby szło do niani u siebie to zawsze u siebie... 🌻 Moja wczoraj miała dzien wrzasku zasneła przed 20 i wstała o 6!!!a moje piersi pękały... 🌻 Ja nie wiem co kupie dziadkom... jeszcze o tym nie myslałam narazie musze dojsc do siebie... 🌻 Netka super ze Zosinka zpbaczyła swoje stópki hehe u nas jeszcze nie.... nawet jej wciskałam na siłe ale nie jest swoimi nozkami zainteresowana woli raczki:P:P:P 🌻 Smerfaskr ja waniszem namaczam a potem normalnie piore nie sa jakos super białe ale jest ok:) 🌻 Moja jeszcze sie nie obraca na boki leniuszek z niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja sie poddaje. mała w nocy budzi sie co2-3 godziny. o 6 pobudka. masakra. do tego kupki są takie dziwne - takie twardsze kleeksy po marchewce chyba ale puki ją nie boli brzuch o chyba nie jest źle. Wczoraj zjadła marchew wysypki nie było a dzień wczesniej kilka plemek. Dzis też dam i zobaczę co będzie. Moze sie okazać, w jej przypadku nie łączyć marchewki z jabłkiem. ehhh. zaraz wstaję zrobic pranie, posprzątać bo koleżanka ma po południu zaglądnąc a sajgon jak po tornadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Noc minęła ok od 21-4,o 5 obudziła się znow bo oczywiście zamiast pić to śpi a potem głodna Musiałam ją wziasc do łóżka bo marudziła i spałyśmy do 7.30 Teraz rozrabia na całego Ło ło powodzenia na szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×