Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość Mama 26
No tak... Z jednej strony zdziwiłabym się, gdybyście mnie pamiętały, z drugiej nie dawało mi to spokoju i się cofnęłam na forum. Wtedy miałam nick nowa-mama. Nie mam pojęcia, dlaczego się pomyliłam. Przepraszam za zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Widzę, że jednak większość jest przeciwna temu, żebym dołączyła. Tworzycie zgraną paczkę i nie chcę tego psuć. Dziękuję tym, które mnie przyjęły z chęcią. Nie będę już tutaj pisać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.I.P nie ma sie co obrazac nik nigogo z tad nie wyrzuca.... i nikt nikomu nie zabrania tu pisac.... 🌻 Moja dama zasneła a ja ide cos zjesc... 🌻 Mama 26 nie wiem czy cos mi sie nie przypomina znikłas bo miałas problemy z chłopakiem czy m tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie dawno wróciłam,na dworze zimno i wieje,nachodziłam się i jutro muszę jechać z powrotem do szpitala w którym byliśmy na ostrym bo zapomnieli przystawić mi pieczątkę na skierowaniu-w cholerę z tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum jest publiczne więc każdy kto chce to pisze. My ze sobą piszemy już ponad rok więc proszę i nas zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpoeprzam dzis słodkie jak szalona... zeby tylko mała brzuszek nie bolał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pierdole a co to prywatne forum którejś z nas? Piszac tu chyba mamy swiadomosc ze kazdy może wejść i to czytać. Nie założyła nawet tego tematu żadna z nas tylko Cobyjeta która się nie udziela. Jasne, że jak ktoś pisze ze sobą 8mc czy więcej to dziwne żeby interesować się tak ,,nową" jak starymi wygami. Ja tam się nikogo nie pytałam czy mogę to czytać czy pisać Jesssu to nie podstawówka i jakieś paczki i grupki ,,fajne" ,,niefajne" i próby dołączenia do ,,fajnych". To jest internetowe forum które jednoczy dziewczyny z podobnymi doświadczeniami w tym wypadku nardzinami wrześniowych dzieci! a więc kupkami kolkami płaczami nocnym wstawaniem i mężami którym wydawało się że dziecko na plecach ma przycisk off. Nawet jesli któreś z nas postanowią przenieść sie na inne zamknięte forum to co to za problem pisać tu z innymi osobami. Jak dla mnie TU może pisać każdy byle by miał coś mądrego do napisania na temat. Więc bez durnych pytan ja bym prosiła ,, a mogę do was dołączyć?" KONIEC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodamamapyta chcesz oddam 5 kilo w dobre ręce :). Ty karmisz tylko piersią? ALEXIA nie martw się ja wczoraj wpieprzyłam tyle ciasta w tym sernika że wstyd się przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Megi nie za dobrze Ci czasem????:P:P:P moze Ty juz zdrowa jestes hehe :):):):) Jak Olimpia nie zaraziła sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Aleksandro, Wspomniany kupon Rodzice otrzymują pozostawiając swoje dane na specjalnym formularzu w wybranych szpitalach zaraz po porodzie. Obecnie niestety nie mamy możliwości indywidualnego wysyłania próbek naszych produktów. PS. Cieszymy się, że śledzi Pani naszą stronę internetową oraz FB ;) Pozdrawiam serdecznie, Monika Stromkie-Złomaniec specjalista dietetyk Serwis dla Rodziców HiPP Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpia ma jakby katar i chyba to nie jedzenie jest od choroby, zastanawiam sie czy może ją gardło boli....już sama nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja mam za soba pól tabliczki czekolady ale dzien sie jeszcze nie skończył. to moje grzechy. KIA nie obrażaj sie bo sie fajnie z Tobą pisze tylko my tu jesteśmy juz dłuuuugo i dośc dobrze bym powiedziała sie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny, to jednak będę pisać. Dzięki :) 🌼 ło ło Ja się nie pocę, ale za to włosy wychodzą mi całymi garściami! Niedługo będę łysa. Muszę wypróbować ten Wasz patent na piwo z żółtkiem. A jak długo potraficie się do siebie nie odzywać z mężem? Bo ja wytrzymam góra 2 dni. Zresztą uważam, że szkoda czasu, żeby się do siebie nie odzywać. Lepiej porozmawiać i se wszystko wyjaśnić. 🌼 U mnie po ciąży został jeszcze ten brązowy pionowy pasek na środku brzucha, czy Wy go też jeszcze macie? 🌼 mlodamamapyta Czy Ty też masz niedosłuch? Nosisz aparaty słuchowe? Pytam, bo ja też to mam... Moja śpi w kołysce przy naszym łożku w nocy, ale o 5 czy 6 rano biorę ją do łóżka bo już się kręci i chce wstawać, a ja chcę jeszcze pospać... W dzień śpi w swoim łóżeczku w swoim pokoju. 🌼 Mama28 Ja zaczęłam od kleiku kukurydzianego, a teraz przechodzę do warzyw. Dziś i jutro swej małej chcę dać soczku z marchewki, a od środy ugotować marchewkę i dać jako papkę. Potem chcę dać jabłko, ziemniak, seler i pietruszke i robić z tego zupki. 🌼 Ja też małą dokarmiam raz dziennie na noc enfamilem. Ale tutaj to jest g..no z mlekiem, bo nie ma takiego wyboru jak w Polsce. Tutaj jest tylko enfamil, similac, gerbec, the best first year i to chyba wszystko. Właśnie nie wiem, czy mała od tego mleka nie ma uczulenia, bo ma trochę krostek na ciele i koło pupy. I tutaj pytanie: Czy jak jest alergia na pokarm, to wysypka jest tylko na pupie, czy też może być na całym ciele? Czy wtedy jest tylko na brzuchu i np na buzi, a plecy są czyste? 🌼 alexia Ja znalazłam super patent na usypianie mej córeczki. Puszczam jej kołysanki, daję smoczka i takiego misia. I ona tym misiem się bawi, mizia po buzi, często ten miś jest jej na twarzy i usypia. Lubi być twarzą w niego wtulona. On jest leciutki, więc nic się jej nie stanie. Ten miś to super sprawa. Dostałam go w prezencie i nie sądziłam, że tak się przyda. Ona go uwielbia. Na noc też mi zasypia bez problemu, bo wie, że po kąpieli jest butla i spanie. To miś podobny do tego: http://www.organicalulu.pl/pieluchy-wielorazowe-/525-natures-purest-przytulanka-do-spania-hug-me-bear.html Moja śpi rano między 30 min a godziną, potem w południe jak jest długi spacer, to potrafi nawet 3 godziny przespać, a jak nie to w domu śpi koło godziny. Jeśli po spacerze późno wstanie, to nie ma więcej drzemek, bo wolę ją przetrzymać, żeby poszła spać koło 20, a jeśli wstanie wsześniej, to kładę ją jeszcze spać koło 17 i śpi koło 30 min. 🌼 Megisu Ale Twoja mała fajnie śpi :) I jaka jest słodka... 🌼 Robwalka Współczuję Wam przebojów. I cieszę się, że z dzieckiem wszystko ok. 🌼 Dziewczyny, a czy Wy dajecie taki zwykły ziemniak, czy słodki, czerwony? Bo nie wiem czemu, ale tutaj wszyscy dają ten słodki ziemniak - sweet potatoe... 🌼 Moja mała teraz śpi, ale ja ledwo żyję, boli mnie głowa i źle się czuję. Tu wszyscy chorują. Boję się, bo nie chcę się rozchorować. Idę gotować rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.I.P dziekuje:)))))) Moja kochaniutka spi juz dwie godziny... :) 🌻 Smerfa ja to dzis przeszłam sama siebie jak mozna tyle słodkiego wpieprzyc koszmar jakis.... 🌻 Megi to aplikuj Jej CEBION aaa i nie wiem czy pisałam o tym ale ja małej podaje OMEGA MED tam s wszytskie witaminy w tym wit D i chyba po tym ma wiekszy apetyt:) tanie nie jest ale dobre:) 🌻 Ide odgrzac obiad bo zaraz m wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.I.P dziekuje:)))))) Moja kochaniutka spi juz dwie godziny... :) 🌻 Smerfa ja to dzis przeszłam sama siebie jak mozna tyle słodkiego wpieprzyc koszmar jakis.... 🌻 Megi to aplikuj Jej CEBION aaa i nie wiem czy pisałam o tym ale ja małej podaje OMEGA MED tam s wszytskie witaminy w tym wit D i chyba po tym ma wiekszy apetyt:) tanie nie jest ale dobre:) 🌻 Ide odgrzac obiad bo zaraz m wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia co tam smacznego szamasz?;> ja bym zjadla karpatke ale nie mam jak upiec (piekarnik gazowy) :( olczak - tak, piersia tylko, jeszcze 2 miechy i odstawiamy cyca, moze wtedy przyjda kilogramy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIP - mam aparat tylko na 1 ucho, na lewym calkowicie glucha jestem ;] a na drugim mam 80% a Ty jaki masz ubytek, jesli mozna wiedziec?:) tez mam brazowy pasek od pepka do wzgorka tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
kia ja też mam jeszcze jeden brązowy pasek na brzuchu ale na razie nie schodzi- ktos pisał o jakiś fajnych ćwiczeniach pimp coś tam cos tam- mozesz kochana napisać cos więcej? siedze w necie i zytam jak wydłużyć dziecku spanie i wygląda na to, ze moja mała sama mui sie nauczyc dłużej spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
olczak zwykła butelka za 6 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jedne dziewczyny chudną karmiąc piersia, a drugie tak jak ja nie? :( mam nadzieję, że ta moja tarczyca wróci do normy i też mi kg polecą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×