Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
dobra teraz cos skrobnę. ja kręce butelka, żeby na pół snie więcej zjadła ale ona dziś w nocy wytrąbiła łącznie 1 l mleka !!!!!!! z kleikiem i budziła sie co dwie godziny na jedzenie!!!!!!!!!!!!!!!11ja juz teraz nie mam pomysłów jak wydłuzyc jej spanie.... nawet jej w nocy pampersa nie zmieniam , bo przez cała noc jest suchy a sika dopiero o 6 jak juz sie obudzi na dobre.... jak znajdę kabel do aparatu to wrzucę nowe zdjęcia. kafe jest porażające, chyba za nami nie nadąża:):) u mnie minus 3 stopnie ale mgła taka okropna... łołoło ja bym takiego chłopa przetrąciła. zachowuje sie strasznie. ale w jego widzimisie to nic złego wyjśc gdzies a potem zostawic cały dom na Twojej głowie. ja bym jak zaprosi znajomych do domu palcem nie kiwnęła- nie posprzątala, nie przygotowała jedzenia i chodziła w szlafroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka a jak Twoje samopoczucie pytam o brzuszek:))))) ???????????? 🌻 łoło ło to sa własnie faceci... nawet szkoda pisac bezmózgi!!!!!! przepraszam jak ktoras z Was uraziłam ale jak im sie cos nie powie i to wyraznie to nie domysla sie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorszek, nie wiem czy olczak ci odpisała w końcu, ale saszetke bebilon można kupić w rossmannie, szkoda, że tylko bebilon :/ Ja w ogóle napisałam do chyba właśnie bebilonu, że dlaczego w ogóle nie dają próbek mleka początkowego, dostałam zaraz wam znajdę i zacytuje jaką odpowiedź.. ehh no nie znajdę, ale coś w stylu, że polskie prawo zabrania dawania próbek mleka początkowego ............... tylko właśnie szkoda, że nie produkują go w taki sposób, aby zakupić saszetkę, czy dziecku przypasuje..... ......................................................................................................................................... Netka , ja się przyłączam do apelu, chociaż jeden post na tydzień.... A robwalka odezwała się w ogóle po ostatnim poście ?? czy przeoczyłam ?? ........................................................................................................................................ Netka ja daję dzisiaj na przykład moją marchewkę, a jutro owoce ze słoiczka, w ten sposób :) z kupą u nas tak samo jak u ciebie, myślę, że to prawidłowy objaw, jakby nie robiła, to by znaczyło, że coś nei tak :) co do kleiku to ja dawałam do butli pół miareczki mleka modyfikowanego na noc, ale nic to nie dawało, w końcu chyba zrobię wg przepisu na opakowaniu, i spróbuję łyżeczką, tak jak pisała KIP .................................................................................................................................. Mama 28 czekamy :D ...................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia :) moja dopiero teraz widać, że bedzie mie ć brązowe oczy :) ........................................................................................................................................... Madziulka daj znać !!!!!!!!! :) :) "czymamy kciuki" :) ..................................................................................................................................... Dziękuję za dobre słowa dziewczyny, ah no cóż...teraz znowu będzie tydzień podchodów , szkoda gadać, jakoś to trzeba przeżyć ................................................................................................................................. smerfka, widocznie tak malutka potrzebuje jeść i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) Moja Olimpia po wczorajszej akcji wrzaskowej i tylko 100 ml mleka spała do 5:30 szok :-) az sie wierzyć nie chce a dzisiaj rano o 7:30 normalnie ciepłe mleczko 170 ml bez problemu z uśmiechem na twarzy...ciekawe to. Tak sobie myslałam (bo dwa razy dałam jej kleik papke łyżeczką) może ona nie chce mleka tylko właśnie taki kleik :-D jak dzisiaj bedzie tak samo to wypróbuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFA 🌼 masz małego zarłoczka :-) 🌼 ŁO ŁO ŁO no przertąciła bym kręgosłup twojemu m ;-) niegrzeczny. 🌼 ALEXIA gratulacje kupkowe ;-) moja mała jak dostanie jabłuszko ze słoiczka to wrecz na zadko :-D ale toche marchewki troche jabłuszka i wszysto sie wyrównuje :-) 🌼 OLCZAK bez nerw :-D już nie długo kafe pożaluje że nie chciało nas dalej słuchać :-D Netka coś wykombinuje z m :-) 🌼 a wracając do kafe to powaga ktos by miał fajny scenariusz do nakrecenia komedii :-) 🌼 MAMA28 czekamy czekamy czekamy ;-) :-) 🌼 NETKA o kupki sie nie martw :-) moja też miała takie jak ciastolinka pomaranczowa, teraz jej daje herbatkę jabłuszkową z melisą albo jabluszko ze słoiczka i jest git :-) i fajnie już czadzi taka kupka nie? ;-) :-D ja kleik podałam i pakę i w butelce i powiem szczerze ze lepiej podchodził jej ten gesty - papa czyli tak jak pisała kolezanka KIP zrobiony wg przepisu na opakowaniu. 🌼 MEGAN, RAMYSIA, MAMA2008-2012 AJPONKA I RESZTA (sorki za pominięcie kogos) wracajcie do nas...:-( choć na chwilkę BETI a ty co? moze tez bys się troszkę udzielała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA na prawde jestes niesamowita, podziwiam cie i szacun, niech wam jak najszybciej się uda ;-) seks seks i jeszcze raz seks :-)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi moze my za szybko piszemy hehe :):) system nie nadaza:)))) Jednak z odwiedzin nici bo mały sie rozchorował i nie idziemy zeby nas nie zarazic.... wiec cały dzien w domu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki! 👄 Wczoraj wrocilismy po tygodniowym pobycie u moich rodzicow. ahh jak dobrze bylo wrocic do domku :) 🌼 obzartuszku - w Skach mieszkam tylko wtedy kiedy jestem u rodzicow :D teraz przenioslam sie do mojego P. do miejscowosci oddalonej o 30km :) 🌼 Oj dziewczyny, na zdjeciach nie widac zebyscie byly niewiadomo jak grube, wygladacie ladnie w sam raz :) Wy chcecie schudnac a ja przytyc!!!!!! waze tylko 45 kg przy 167 cm!! a jem wszystko co widze. Jeszcze przed ciaza wazylam prawie 60 kg w 2 miesiace schudlam do 45 kg. jadlam tak samo tylko mniej o polowe. np zamiast calej pizzy tylko pol, zamiast xxxl kebaba wybieralam mini. codziennie rano pilam wode z cytryna (dziala oczyszczajaco i przyspiesza metabolizm). I zaczelam cwiczyc PUMP IT UP co 2 dzien, na poczatku po 10 min, tak w miesiac doszlam do 1h cwiczen i za ktoryms razem cwicze i patrze a tu KONIEC!!! bylam w takim szoku ze cwiczylam az 1,5h! nie czulam tego. cos niesamowitego;] 🌼 madziulka - dalej Cie boli podbrzusze?;> 🌼 My caly czas na cycu i w tamtym tyg dalam dla melisy 5 lyzeczek kaszki mleczno ryzowej o smaku jablkowym. Mysle, ze tak 2 razy w tyg bede dawac kaszke :) 🌼 Podzielam Twoje zdanie MEGI. Tez nie chce zeby na prywatnym forum byly osoby ktore sie zglaszaja jak pada propozycja przeniesienia na priv. jak sprawy z nianka? Wiesz ja kiedys sie oglaszalam na nianie, odrazu pisalam ze nie slysze i mimo to jedna mama zaprosila mnie na rozmowe i zostalam nanka do 2 dzieci w wieku 1,5 l i 7l :) Wiec Megi kazdemu warto dac szanse :) 🌼 smerfa - nie mam pojecia jak przywrocic snieznobiala biel ubraniom, sama poszukuje takiego sposobu. biale swetry i bielizna zrobily sie szare ;/ moczyc w vanishu sweter? nic sie nie stanie? jak myslisz? 🌼 co do zabawek to moja ma gryzaczek, grzechotke, osmiorniczke i krowke z biedronki :D innych zabawek nawet nie rozpakowalam. 🌼 lo lo lo - sprzataj tak glosno zeby nie mogl spac, jak moj na kacu spi to tak robie, specjalnie trzaskam czym sie da :D a obiad zrob tylko sobie ;p 🌼 moja mala ma 69 cm i wazy tylko 6200kg, nie za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;-) Oj laseczki wy śpicie a my z Olczak ratujemy forum w godzinach nocnych he he :-P Więc noc mega udana ale to pewnie zasługa mm bo jak zasneła o 20 to wstała o 2 i dałam jej mm 150ml i spała do 6.30 :-D później cyc i teraz śpi jeszcze Łołoło współczuję.Ja to jak się pokłóce mocno z m to chodzę mega zadowolona,uśmiechnięta,wariuje z małą,sama ją kąpie i pokazuje że do niczego nie jest mi potrzebny;-) robię tak zwaną dobrą minę do złej gry. Efekt jest taki że on się skręca ze złości i próbuje do mnie zagadywać i wogóle. Ale w głębi serca za nim tęsknię jak mi już złość minie;-) Jak uważam że to ja mam rację no nie odpuszczam pierwsza 🌼 KIP ja butelki myje w płynie do naczyń,mocno płucze i sterylizuje 🌼 Alexia dzięki :-) cały dzień wtedy i noc mnie skręcało jak na @ Zobaczymy niedługo ile będzie kresek:-D 🌼 Ogólnie to się zastanawiam czy moge karmić piersią jakby się okazało że zaszłam Hm..siostry nie zapytam ani nikogo bo nikt nie wie że chcemy drugie Mama to by zawału dostała.przy pierwszym już mi ciągle mówiła że nie dam sobie sama rady tak daleko od niej i wogóle Ale mnie to wkurzało. 🌼 Megi może faktycznie Olimpia już nie chce mleka tylko smakołyki Zrób jej kaszki np bananowej czy inny smak :-D Ogólnie to ja się dziwie że dzieci chcą pić te mleka bo Enfamil to taki niedobry że pies. by tego pewnie nie chcial pić.o zapachu nie wspomnę 🌼 Uciekam coś porobić Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA jak Olimpia wda sie w mamusie to bedzie zajadac sie kaszka bananową :-) całą ciaże ją jadłam bez umiaru tak mi smakowała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka ja już Zuzie do enfamilu dodaję po mililitrze do dwóch soku malinowego, :D bo jak poznała inne smaki to już prawie nei chce mleka :O chyba kupie dziś jakąś smakową kaszę ! Megi podziwiam, ja bananów na sam zapach to moge wym.... dalej niż widzę :D no ale chciałabym, żeby Zuza jadła banany(wiadomo, później :P ), bo to jednak wygodne danie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słychajcie a pocicie się jeszcze bardzo ??????? czy tylko ja ??? no masakra, wieczorem się myje a rano śmierdzę, jak boga kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 26
K.I.P, Ja w przypadku butelek, to wygotowuję ją, a potem gąbką i wodą. Uważam, że chemikaliów nie powinno się stosować. Słyszałam kiedyś, że można sodą oczyszczoną, ale osobiście nie próbowałam. Pozdrawiam 🌻 Co do poczty, ja mam większego pecha z kurierami. Już ponad 2 tygodnie czekam na paczkę, ktora jest zwracana do nadawcy, gdyż mój adres rzekomo nie istnieje. Niestety, z tą firmą zawsze miałam problemy. Kiedyś po prostu zaznaczyli, że przesyłka dostarczona, co mijało się z prawdą. Byłam wściekła, ochrzaniłam tego kuriera, na co on się obraził. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 26
ło ło ło Na pocenie to mogę polecić Etiaxil. Ja kupiłam na allegro, kosztował około 30 zł, ale warto. Stosujesz go na noc, rano możesz jeszcze zwykły dezodorant, ale w ogóle się nie pocisz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło -już wącham:-D Tak,też się poce A ten sok malinowy to jaki? Też lubię banany.zjadłam właśnie na śniadanie +mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dodam posta to mi wyskakują nowe :O no masakra :O Mama 26 ja też mam etiaxil, tylko nie chcę go stosować ciągle.... no ale chyba znowu muszę, bo naprawdę mam masakrę :O nigdy, mam wrażenie, że nigdy mi pot tak nie walił jak teraz :O :O :O przepraszam za dosłowność :O to ponoć może nie minąć :O no nie wyobrażam sobie siebie tak cuchnącej z rana :O Madziulka :D :D :D sok malinowy robiony przez tesciową mojej przyjaciółki, ale kiedyś kupiłam taki też ze 100% malin bez chemii w piotrze i pawle za jakieś 15 zł butelczynę małą... tylko zamiast dać małej to zużyłam ją do piwa :D Na pewno w almach też są takie całkowicie naturalne malinowe :) idę właśnie zjeść coś, może mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do butelek.... mój fantastyczny eł miał kiedyś pomysł boski wchodzę do kuchni szukam butelek, pytam "kocie, gdzie butelki??" - "w zmywarce się myją ........." no i jak tu nie udusić tego chłopa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi jak dla mnie to jednak jest plastik, ja mam dr browns więc te gumy mogą zaczać przeciekać, tak było na opakowaniu napisane... i wg mnie jednak te tabletki do zmywarki są zbyt agresywne właśnie na takie plasikowe rzeczy, sam zapach po zmywaniu jest specyficzny bardzo.... dlatego ja myje pod kranem, i raz na jakiś czas gotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×