Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość domkwia
Przysłali mi dzisiaj z bebilonu pudełeczko, a w nim śliniak, zeszyt o żywieniu i próbkę mleka bebilon2 i z bebiko 4 próbki mleka bebiko2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U nas noc ok, Lena zasnęła o 21 już drugi dzień tak ładnie zasypia mam nadzieję że jej tak zostanie. Późnej się odezwę bo już mała jęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moja córa śpi :) m na kursie - cały tydzień tak ma, nie chodzi do pracy tylko na kurs o róznych porach w zależności od dnia. a ja mam chwile dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już po śreodowiskowej, jak nie ma w domu to przyjdzie innym razem bo musi miec wypełnione dokumenty. Także do każdej pewnie zajrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY też po spacerku, niby -3 ale jakoś wydawało mi się że jest chłodniej, no ale pochodziłyśmy pół godzinki a teraz obiad się gotuje, mała na macie bo oczywiście po spacerku spania nie ma... dopiero musi się pobawic, jeszcze raz zjesc i może wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie też przyszło budełko z bebilonu :) z tą samą zawartością co do Ciebie Domkwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga śpi, m. na kursie cały tydzień tak ma :) a ja mam chwilę wolnego, ciekawe jak długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
ALEXIA mojemu już schodzi. zostało tyle co nic. Używałam suboderm, bo nam to lekarz przepisał. a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie my uzywamy oleju parafinowego i raz nie ma a raz jest taka straszna jak by nik jej tego nie sciagał przez tydzien taka skorupa... musze własnie powiedziec o tym lekarzowi... Kamila przewraca sie na boczki:)))) od dzis:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polezałam, zjadłam obiadek , zażyłam lekarstwa i trochę mi lepiej :-) u mnie piękna zima :-) śnieg bardzo pada i do tego -5 prawdziwa zima :-) mój mąż zapewne wkurwiony....już dzisiaj rano słyszałam jak bluzgał ze znowu musi tą krowe odśniezać :-D Jesteście dziewczyny czy kafe sobie odpoczywa od nas????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi kafe ma nas w dupku.... No to fajnie ze Ci lepiej:)))) U mnie tez syoie jak m wroci z pracy to ide odsniezac troche sie poruszam bo idzie szału dostac w tych 4 scianach... a i ruch sie przyda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można oszaleć tak ciągle w domu siedzieć :-( ja na dodatek chyba już 5 dzień nigdzie nie wychodzę,coś mi sie w głowe stanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi zebys wiedziała ze idzie oszalec.... ilez mozna ogladac tv komputer i sprzatca i gotowac... pogoda do bani bo gdyby to było ciut cieplej i mniej sniegu to spacer mozna by było zaliczyc nawet dwa razy... Czekam tylko na meza i zaraz ide sie poruszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
jestem i ja. Dopiero od 3 nad ranem włączyli nam prąd. Ale piszecie jak szalone. alexia na ciemieniuce kup w aptece krem z aa na cieminiuche 15 zł zapłaciłam i nie ma sladu- zniknęła bardzo szybko. u nas -3 więc nie jest źle tylko m na budowie fiksował bo niewiele mógł zrobić a do piątku musi wszytsko skończyć, żeby zostały tylko karnisze meble i jakieś pierdułki di wykonczenia a potem zbieranie na meble. jejejeje mała własnie zjadła pól kubka jabłka z gruszką - zobaczę reakcję brzuszka w każdym razie bardzo smakowało i byl wielki protest jak chcialam dac tylko łyżeczke. ehhh w tesco jest chyba jeszcze promocja na kaszki 2 op za 12 zł i słoiczki z hipp tylko nie pamiętam ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalam dziś Dagmarze potarte jabuszko :) dostała 3 łyżeczki i bardzo jej smakowalo, bo nic nie wypluła, w przeciwieństwie do wody, czy mleka mm. zobaczymy jak jutro będzie z kupką,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój dziś dostał gruszke wiliiamsa czy coś takiego z hippa. No i jak mam dać mu 3 łyżeczki poczekać na kupę i dać resztę skoro mu tak smakowała że dostał cały słoiczek i dalej płakał że już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
1234 hehe mój też dostał dzisiaj gruszkę tą co ty dałaś i też płakał, że już koniec :-) ładnie im posmakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie rano było - 20 stopni. Mama28 Życzę powodzenia w diecie :) Ja to jestem taki łasuch, ze mnie nie trzymają się zadne diety. Jedynie czeste chodzenie na siłownie i dużo ćwiczen sprawia, że chudnę. Ale to muszę poświęcić conajmniej 3, 4 razy w tygodniu po godzinie. 🌼 domkwia 123xyz dala Ci bardzo dobre rady na znieksztalconą główkę. Ustaw lozeczko tak, bys podchodzila do niego z nielubianej strony, to sie bedzie na nia przekrecal. Współczuję straty mamy. 🌼 Megisu kuruj się. Współczuję choroby. Ta zima jakaś straszna jest, wszyscy chorują... 🌼 Madziulka bierz się za robienie dzidziusia :) A stosujesz testy owulacyjne? 🌼 Alexia Moja mała nie miala ciemieniuchy i nagle teraz, w 5 miesiącu się jej robi. Godzinę przed kąpielą posmaruj dziecku główkę oliwką i przed samą kąpielą szczesz miękką szczątką w kierunku tyłu głowki. Trzeba to powtórzyć kilka razy, aż całkiem zejdzie. 🌼 smerfaskr hehe fajnie masz, że będziesz zaraz wybierać meble do domu. To jedna z najfajniejszych rzeczy urządzania domu :) 🌼 Narzekacie czasem na mężów, a ja muszę małą się zajmować non stop, bo u nas remont w domu, który mój mąż robi całkowicie sam. Więc od razu po pracy i w weekend cały czas remontuje. Od tego remontu w domu jest ciągle brudno, ale pocieszam się, że jeszcze kilka miesięcy i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś złapałam mega doła:-( KIP kupiłam testy na allegro ale taki szajs że masakra-według nich takie coś jak owulacja u mnie nie występuje Musiałam zdać się na swoją intuicję Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka czemu masz doła? Może kup inne testy. A najlepiej to iść na spontan :) A masz już normalnie okres? Bo ja od porodu jeszcze nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po kapieli i mała juz pada zaraz cyc i spanko ja tez ide wczesniej zeby troche odespac:)) Dobrej nocy nie mam zadnego wpisu wiec pewno kafe wisi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, oczywiście z małą na kolanach, kurczę moja Lena nie potrafi zająć się sama sobą, na macie poleży parę minut ju kwęka masakra jak nie śpi to tylko ręce i ręce :( Ja dziś podałam małej soczek z hippa jabłko i malina, zobaczymy jak zareaguje. Megi kuruj się, rozśmieszyłaś mnie tą świńską grypą :) Olczak i Domkwia co trzeba zrobić żeby dostać to pudełko z próbkami mleka. Ło ło ło odezwij się na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki ;) Przeczytałam Was pobieżnie, bo ostatnio mimo szwankującej kafe dajecie nieźle rade z pisaniem i sporo jest zawsze do nadrabiania ;P Ja wczoraj byłam na parapetówce, ale było tak se... Zosia po raz pierwszy spała w łóżeczku turystycznym i kapitalna sprawa, bo spała tak długo jak w naszym domku :))) Ostatnio jest taka kochana, że bym ją zjadła, chyba mam jakąś manię całowania :D hehe 🌼 Dziewczyny, które wprowadziły pokarm: Jak np. teraz podam do spróbowania jabuszko to ile muszę odczekać zanim podam kolejną porcję ??? I czy jak podam kilka łyżeczek jabuszka to czy podaję w tym dniu też normalnie marchewkę lub inne danie ze słoiczka? Jak Wy robicie ??? 🌼 MAdziulka, wrzuć na luz z tym staraniem, bo im bardziej się nakręcasz tym gorzej. Dziłajcie spontanicznie, bzyku bzyku przede wszystkim dla przyjemności a nie dla fasolki i wtedy nim się spostrzeżesz to zaskoczysz ;) A już na pewno nie sugeruj się i co gorsza nie przyjmuj doła przez jakieś testy, które nie są wiarygodne jak widać... 🌼 Mama28 u mnie się nie wyświetla żaden post o diecie, napisz coś jeszcze raz...please... No i czemu przechodzisz na dietę beze mnie ?:D 🌼 Smerfa, ja też chcę wybierać meble już, buuuu!!!! Ale masz fajnieeeee :) 🌼 Ja tam mogę ponarzekać na m, ale po co mi to. Kłótnie zawsze jakieś tam będą, raz słabe, a raz ostre. Wole się jednak skupić na tym, że kochamy się szalenie, mamy cudowną córkę, wspólne cele i tego się trzymamy ;) 🌼 Młodamamo, fajne te ćwiczenia, panie ze słynnego teledysku, hehe ;) 🌼 Irytuje mnie już to kafe, dublujące się posty, nie dodające. Załosna strona. Trza wykombinować coś innego. Mam pada jak stąd do Jaworzna :D idę się położyć troszkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×