Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ALEXIA trwało to tydzień bo pomogły lekarstwa. Daga zaraziła się od chrześniaka mojego m. Jak byliśmy na odwiedzinach to jego rodzice nie byli łaskawi nas poinformować o tym że mały był chory.. Teraz jest tyle chorób grypo podobnych że łatwo coś złapać. GROSZEK czyli nie tylko ja mam taka duża stopę? :) 🌼 ponawiam pytanie o słoiczki z jabłkiem. Dziś dałam Dagmarze z gerbera i było kwaskowate czy te które podajecie (hipp, bobovita) są słodsze? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA ja zawsze byłam wrażliwa na krzywdę i cierpienie dziecka. Teraz kiedy mam swoje jeszcze bardziej przeżywam różne usłyszane historie z udziałem dzieci. Wierzę Ci że musi być Ci ciężko bo to Twoje malenstwo i może mi się łatwo gadać ale nie czytaj rzeczy wypisywanych w internecie. W ten sposób tylko niepotrzebnie się nakrecasz i martwisz na zapas. Operacja jest konieczna i jest dla dobra corci. Pamiętaj że u nas zawsze masz wsparcie. Ja jestem z Tobą i wiem że wszystko będzie ok. Pamiętasz jak Cie sms pocieszałam jak leżałas w szpitalu? I co? Wszystko dobrze się skończyło. Teraz też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA ja zawsze byłam wrażliwa na krzywdę i cierpienie dziecka. Teraz kiedy mam swoje jeszcze bardziej przeżywam różne usłyszane historie z udziałem dzieci. Wierzę Ci że musi być Ci ciężko bo to Twoje malenstwo i może mi się łatwo gadać ale nie czytaj rzeczy wypisywanych w internecie. W ten sposób tylko niepotrzebnie się nakrecasz i martwisz na zapas. Operacja jest konieczna i jest dla dobra corci. Pamiętaj że u nas zawsze masz wsparcie. Ja jestem z Tobą i wiem że wszystko będzie ok. Pamiętasz jak Cie sms pocieszałam jak leżałas w szpitalu? I co? Wszystko dobrze się skończyło. Teraz też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mola mala spi od 17 hmm mam nadzieje, ze nie obudzi sie o polnocy? KIP - napisalam meila :) 🌼 123 - zadne ciastko tylko placki ziemniaczane ;p 🌻 alexia - bedzie dobrze, nie martw sie :) 🌻 beti - oj tez tak mam, teraz kocham ja najmocniej:) ciagle bym na nia patrzyla, calowala, tulila :) 🌻 olczak nie pomoge Ci, bo ja jeszcze sloiczkow nie podaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia trzymam kciuki i na bank będzie dobrze ;) Olczak nie wiem jakie jest z tej formy którą brałaś ale z hippa moim zdaniem jest słodkie moim zdaniem. bardzo dobra jest gruszka williamsa z hippa- serio sama bym wciagnela cały słoiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placki ziemniaczane z proszku?????????????? chyba sobie jaja robicie? ja na serio chyba was do siebie za proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!ja dopiero teraz,latania miałam cały dzień!Megi ja jeszcze nie chrzciłam-robimy to na wiosnę na 100%!wyobraźcie sobie że 16 stycznia mieliśmy z R iść do USC wybrać datę ślubu a on 14 złamał tę nieszczęsną nogę więc musieliśmy przełożyć wizytę!Olczak Kacperek tez ma paprochy między paluszkami,ale je usuwamy.Czy wasze dzieciaczki też tak kwiczą jak się śmieją-Kacperek bardzo to polubił.Dzisiaj na obiadek dostał pół słoiczka marchewkowej z ryżem,a na deserek tarte jabłuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ALEXIA Olczak ma racje nie czytaj internetu...bo sie zadreczysz, będzie dobrze :-) musi być. A tak poza tym to wspominałam sobie stare czasy i przegladałam forum gdzieś koło 30 czy 40 strony i ty tak Alexio piszesz że znasz płec dziecka i bedzie to chopczyk :-) jak to sie stało ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak to może małej ścieraj sama jabłuszko?Kacperek nie grymasi przy jedzonku,choć widać nie które sami mu nie podchodzą.Dziewczyny czy któraś z was podaje obiadki z Rossmana-ten ich produkt?ja w życiu nie bo wyczytałam ,ze tam dodają trochę soli.Czytajcie co jest na opakowaniach bo nawet na deserkach Bobovita po 4 miesiącu-coś tam z płatkami owsianymi jest gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robwalka :) 1234 - noo wiesz mam mega ochote na placki a terazniejsze ziemniaki nie nadaja sie do tego, to co mam czekac do wiosny?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, mam tego snajpera ale musze sobie przypomniec o co w nim chodzi bo zem se zapomniałek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem mi się zawsze wydawało że placki robi się z takich własnie starszych ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 nie mądraluj no ;-) dajcie już spokój z tymi plackami :-) Najlepsze są jak zrobi moja mama :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna w ogole to postanowiłam poczytać pierwsze strony forum zainspirowana Olczak i tam pisałyście w tabelce ile macie lat i tak zarzuciłam okiem i mówie ojej to nie ma takich młodych jak ja (szukłam 21lat) a po chwile o kurde ja mam juz 25 lat hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
*MEGI ŚLICZNA!! Nie dziwię się, że pilnowałaś takiego cudeńka :-) *ALEXIA będzie dobrze!! Musi! Innej opcji nie ma! *1234 udałaś się z tym wiekiem hehe. Co do Tobiasza to on cię potrzebuje :-) Najwidoczniej woli bawić się sam, ale może kiedyś mu to minie *Olczak cieszę się, że usg ok *Madziulka ja mam synka, a przytulanko było 4 dni przed owulką więc u mnie planowanie płci nie sprawdziło się, ale już to chyba wcześniej pisałam ;-) chłopiec niby w owulkę *KIP widzę, że w takim razie nie tylko w mojej mieścinie problem z ubrankami dla chłopców *Beti-ja też tak mam, z każdym dniem coraz większa miłość. To też dlaczego, że dzieci coraz bardzie rozumieją, potrafią i jest z nimi większy, lepszy kontakt. Wiecie co zrobił dzisiaj Kacperek??? Dałam mu buziaka w policzek i odwdzięczył się tym samym! No.. Prawie tym samym ;-) Obślinił mi pół buzi, ale to się wytnie ;-) Wspaniałe uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak.. ten uśmiech na buzi dzidziusia jest bezcenny :) uwielbiam go :) Ale mój Dominik się przed chwilą podrapał, połozyliśmy go o 20:30 spać, po godzinie sie obudził i płacze.. poczekaliśmy 5 minut, bo może by zasnął sam. Niestety nie więc poszliśmy do niego a on całe czoło zakrwawione, tak się podrapał, że szok, ale zasnął to juz go nie mylam, rano to zrobie. Obcinam mu pazury co 4/5 dni a on i tak sie drapie, jedną ręke ssie a drugą się drapie po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się tak zastanawiam nad ta ciąża. Madziulka jak to jest że niby jak karmisz piersią to jest trudniej zajść w ciążę, bo za produkcję mleka odpowiada w dużej mierze prolaktyna. Z kolei kiedy się nie ma laktacji czyli powiedzmy w normalnym stanie ciała - co miesięczny okres to właśnie wysoki poziom prolaktyny bardzo utrudnia zajście w ciążę. Ty konsultowałas z lekarzem jak to jest? Może dlatego testy Ci pokazują że nie masz owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obcinam co drugi dzień paznokcie Dadze, a i tak się podrapała aż do krwi na nosie, a na policzkach też miała ślady. Było to w sobotę a w niedzielę mieliśmy trasy po dziadkach i prababciach więc na odwiedziny jej twarzyczka była jak znalazł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą :) Olczak, ja jeszcze nie dawałam jabłuszka, więc nie podpowiem które słodsze. Na pierwszy ogień pójdzie u mnie słoiczek z gerbera i chyba jutro dam kilka kęsów, zobaczymy ;) Póki co wałkujemy marchewkę, a dziś dynia z ziemniaczkami. ******Moja Zosia też dzisiaj ma jakieś zaczerwienione policzki, nie wiem czy to może od zarostu m, który też ją tuli i troche kłuje, czy może od tej cholernej dyni... Mam nadzieję, że jej nie zaszkodziłam i jutro zaczerwienienie zniknie ;/ ******xyz, czasami jak trzeba coś na błyskawicznie zrobić to niestety ale idą dania z torebki. Megi, moja mama też robi najpyszniejsze placki ziemniaczane na świecie i mi już też kilka razy takie pyszne wyszły :D mniam :P *******Beti, ja bardzo silne uczucie miałam już na sali porodowej jak podali mi małą, była taka śliczna, w ogóle nie zabrudzona, prawie nie opuchnięta i miała szeroko otwarte oczy, którymi na mnie patrzyła!!!:):):) NIGDY W ŻYCIU NIE ZAPOMNE TEGO NIEZWYKŁEGO MOMENTU I JEJ W TYM MOMENCIE. Ostatnio nawet mówiłam m, że z każdym dniem moja miłość do Zosi rośnie jeszcze bardziej i jeszcze bardziej, i czuję to bardzo dosłownie:) Tak jak piszą dziewczyny, z dzieckiem jest coraz lepszy kontakt, każdy postęp cieszy, a miłość rośnie wraz z nim :))) *******Alexia kochanie, nie czytaj już więcej o tej operacji, bo jeden przez drugiego straszy nie potrzebnie. Wszystkie jesteśmy z Tobą i musisz wierzyćw to, że będzie dobrze :) Wszystko dla dobra córci, wkrótce zapomnisz o wszystkim :* ******* MEgi, słodki kubraczek:) Też sobie czytałam kilkanaście stron kafe z wcześniejszych dat i wspomnienia super, minął rok jak ze sobą piszemy i to jest piękne dziewczyny !!!!!!! :) ******* Dziewczyny, kiedy przekładacie pociechy w spacerówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×