Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

OLCZAK nie gniewaj sie ale to działa w dwie strony, my ci ciągle radzimy to samo a ty ciagle piszesz to samo.... Moja OLimpia też niema 4 miesiecy i zaczełąm jej podawac nowepokarmy bez konsultacji z lekarzem i nic jej nie jest, moze czasami warto popróbować. 🌼 DOMKWIA moja Olimpia też własnie wywala tak smiesznie jezyk i gada, komicznie to wygląda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lala juz pojedzona i spi wiec mamy teraz czas dla siebie ;-) gdzieś do 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas robi wszystko by dla swojego dziecka było to najlepsze. Ja wychodzę z założenia że z jakiegoś powodu na tych słoiczkach czy kaszkach widnieje informacja że po 4 miesiącu. Cieszę że Waszym dzieciom nic nie jest i że go smakuje, cieszę że chcecie mi doradzić. Kiedy przyjdzie na to czas napewno wasze rady przejdą do porządku dziennego :) póki co do skończenia przez Dagmare 4 miesięcy karmie ja tylko i wyłącznie piersią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i my juz prawie spimy.... My jutro jedziemy do szpitala na konsultacje przed wtorkowym badaniem... mam takiego stracha ze nic nie ejstem w stanie przełknac... szok!!!! 🌻 Megi sporo macie tego wolnego czasu hehe napewno go dobrze wykorzystujecie:P:P:P 🌻 Domkwia megggga post hehe fajnie ze egz do przodu:)) Wydaje mi sie ze gdyby latac z kazdym nowym pokarmem do lekarza to były by mega kolejki do pediatrów.... jak nic dziecku nie jest to trzeba po troche wprowadzac... 🌻 Olczak to juz niedługo do 4 miesiecy :)))) i zaczniecie dłuzej sypiac:))) I kazda z nas robi tak jak uwaza:) bo kazda wie co dla swojego dziecka jest najlepsze:) 🌻 Ide spac tzn spróbuje juz bym chciała byc po tym badaniu i usłyszec ze słuch jest wporzadku.... 🌻 Dobrej nocy:))) aaaa i kupiłam sobie dzis lecha tego bez alk ale bez rewelacji jednak wole karmi... malinkowe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i my juz prawie spimy.... My jutro jedziemy do szpitala na konsultacje przed wtorkowym badaniem... mam takiego stracha ze nic nie ejstem w stanie przełknac... szok!!!! 🌻 Megi sporo macie tego wolnego czasu hehe napewno go dobrze wykorzystujecie:P:P:P 🌻 Domkwia megggga post hehe fajnie ze egz do przodu:)) Wydaje mi sie ze gdyby latac z kazdym nowym pokarmem do lekarza to były by mega kolejki do pediatrów.... jak nic dziecku nie jest to trzeba po troche wprowadzac... 🌻 Olczak to juz niedługo do 4 miesiecy :)))) i zaczniecie dłuzej sypiac:))) I kazda z nas robi tak jak uwaza:) bo kazda wie co dla swojego dziecka jest najlepsze:) 🌻 Ide spac tzn spróbuje juz bym chciała byc po tym badaniu i usłyszec ze słuch jest wporzadku.... 🌻 Dobrej nocy:))) aaaa i kupiłam sobie dzis lecha tego bez alk ale bez rewelacji jednak wole karmi... malinkowe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to trochę się poplątałyście bo jak ktoś karmi mm albo mieszanie to może wprowadzac nowe produkty wcześniej a jak tylko pierś to nie ma takiej potrzeby nawet przed 6 m-cem. Ja też najwcześniej zacznę podawac warzywka jak mała skończy 5 m-cy i koniec. Nie ma co się spieszyc jak są takie zalecenia. Jak ktoś chce wczęsniej to też ma do tego prawo,każdy robi jak uważa za słuszne!!!!! Olczak pocieszę Cię tym że moja mała z dnia na dzień zaczęła przesypiac całe noce, teraz się budzi raz na ranem , rzadziej ma pobudkę jeszcze w środku nocy, także może i Twojej pocieszce się zmieni :) Ja nadal pokłócona... mała śpi chociaż długo musiałam ją lulac, wcześniej nawet pocwiczyłam,zawziełam się, mam nadzieję że wytrwam w swoim postanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia na mnie czeka bavaria bezalk.ale jakoś do mnie nie przemawia,smakuje jak oranżada więc stoi tak już od 4 m-cy ;) a lech smakuje jak prawdziwe piwko, hmm chyba musze zakupic, ale wygazowane to już nie to samo :( Wiecie co mimo kłótni i tego lulania to jakos mam dobry humor,chyba te cwiczenia pomagają na psychikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
domkwia dzieki za odpowiedz! Gratuluje dobrych ocen :-) Ja wlasnie od godziny usypiam Mala....Chce ja przyzwyczaic,zeby sie kladla wczesniej spac,a nie o 23...,ale czy to sie uda????Zobaczymy....Ciekawe,o ktorej wstanue. Ja tez czekam do magicznych 4 miesiecy na wprowadzenie stalych pokarmow. Zreszta w srode idziemy na szczepionki,wiec jesli nie zapomne to zapytam,choc tez jestem zdania,ze nie ma srnsu biegac z kazdym soiczkiem po lekarzach :-) handzia moze znajdz swojemu taka pracr,zeby byl czesto poza domem :-D Klocilibyscis sie wtedy rzadziej, bo po prostu nie ma na to czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
domkwia dzieki za odpowiedz! Gratuluje dobrych ocen :-) Ja wlasnie od godziny usypiam Mala....Chce ja przyzwyczaic,zeby sie kladla wczesniej spac,a nie o 23...,ale czy to sie uda????Zobaczymy....Ciekawe,o ktorej wstanue. Ja tez czekam do magicznych 4 miesiecy na wprowadzenie stalych pokarmow. Zreszta w srode idziemy na szczepionki,wiec jesli nie zapomne to zapytam,choc tez jestem zdania,ze nie ma srnsu biegac z kazdym soiczkiem po lekarzach :-) handzia moze znajdz swojemu taka pracr,zeby byl czesto poza domem :-D Klocilibyscis sie wtedy rzadziej, bo po prostu nie ma na to czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jedno , pokarm ze słoiczka np taka marchewka z ziemniakiem powinna zastąpić jeden mleczny posiłek dziecku, np obiad a moje dziecie zjada cały słoiczek 125 ml i chce mleka jeszcze np dzisiaj zjadła 90 ml, a jak je samo mleko to maks zje 130 ml , hmmm dziwne nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Alexia trzymam kciuki,zeby Twoja Niunia dobrze slyszala. Ja tez mam stresa,gdyz jutro idziemy na usg przezciemiaczkowe. Boje sie bardzo,ale mam nadzieje,ze okaze sie wszystko ok :-) Dobrej nocy!Chyba mam wreszcie troche wieczoru dla siebie heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu no ma apetyt i tyle ;) Co do pracy m to właśnie głównie się kłócimy o to że jego nigdy w domu nie ma, bo wychodzi ok.7 i wraca najczęściej 18-19 czasami o17 a czasami o 20!!! wcz tez byl w pracy i dzis tez pojechal do kuzyna bo cos tamten od niego chcial. ja tez chcialabyzm odpoczac i zjesc normalnie chociaz raz w tygodniu bo przewaznie jem z mala na rekach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest to usg przezciemiączkow?? my nie miałysmy tego.. 🌼 HANDZIA a co ten twój cholernik znowu nawojował??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA trzymam kciuki za pomyślny wynik badania. Napewno będzie ok! HANDZIA mam nadzieję że Daga się przestawi z tym spaniem :) ale zobaczymy. A co Ty ćwiczysz? DOMKWIA gratuluję zdania egzaminów :) zdolna dziewczynka :). Ja idę spać. Jutro jadę z Dagmara do mojej mamy więc pewnie odezwę się popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu78 to usg główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie koleżanka mnie poinformowała, że jej znajomej dziś zmarł synek (2miesiące) na 70% śmierć Łóżeczkowa :(((((((((((((((((((((((( płakać mi się chce... współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej dzieki Dziewczyny ale mam straszne wyrzuty sumienie, że nie wiem co jej jest. Wczoraj cały dzień jadła jakbłko i było ok. Dziś dam marchewkę i jak wyjdzie ta zas**na wysypka t bedę w domu. gratuluje egzamniów zdanych smoczki mam 2 i trójrzepływoe od 3 tygodniu. alexia powodzenia, mama 28 Wam też na badaniach. my z wprowadzaniem jedzenia jestesmy w lesie, bo na samym jabłku. Eh a tak jej chciałam szybko wprowdzic jedzonko stałe. noce takie jak zawsze 3-4 pobudki i od 6 na nogach .bleee kiedy to sie skończy. nie wiem czy na wszytsko odpisałam a beti -trzymamy kciuki i smsujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej dzieki Dziewczyny ale mam straszne wyrzuty sumienie, że nie wiem co jej jest. Wczoraj cały dzień jadła jakbłko i było ok. Dziś dam marchewkę i jak wyjdzie ta zas**na wysypka t bedę w domu. gratuluje egzamniów zdanych smoczki mam 2 i trójrzepływoe od 3 tygodniu. alexia powodzenia, mama 28 Wam też na badaniach. my z wprowadzaniem jedzenia jestesmy w lesie, bo na samym jabłku. Eh a tak jej chciałam szybko wprowdzic jedzonko stałe. noce takie jak zawsze 3-4 pobudki i od 6 na nogach .bleee kiedy to sie skończy. nie wiem czy na wszytsko odpisałam a beti -trzymamy kciuki i smsujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej dzieki Dziewczyny ale mam straszne wyrzuty sumienie, że nie wiem co jej jest. Wczoraj cały dzień jadła jakbłko i było ok. Dziś dam marchewkę i jak wyjdzie ta zas**na wysypka t bedę w domu. gratuluje egzamniów zdanych smoczki mam 2 i trójrzepływoe od 3 tygodniu. alexia powodzenia, mama 28 Wam też na badaniach. my z wprowadzaniem jedzenia jestesmy w lesie, bo na samym jabłku. Eh a tak jej chciałam szybko wprowdzic jedzonko stałe. noce takie jak zawsze 3-4 pobudki i od 6 na nogach .bleee kiedy to sie skończy. nie wiem czy na wszytsko odpisałam a beti -trzymamy kciuki i smsujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . A moja córka dała mi dziś pospać. Zasnela o 20.30 i pobudk o 1, 4 i 6 by do teraz :) ja wam życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) pochwaliłam moj małą i dzisiaj cos w nocy stękała :-( ne wem czy to nie katarek bo mój m jest chory :-( 🌼 BETI to co napisałas jest straszne, nawet nie chce o tym myśleć :-( 🌼 OLCZAK niezłe masz godziny pisania na forum :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×