Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tickerfactory

5 KG W 36 DNI!!!!!!!! ZAPRASZAM!!!!!!

Polecane posty

Gość tickerfactory
drugie dziecko urodzilam ponad 7 miesiecy temu posilkow jem 5 najwiekszy obiad najmniejsza kolacja sniadanie srednie bo nie umiem jesc duzych sniadan jesli zjem za duzo na sniadanie to pozniej caly dzien sie obzeram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam problem z jedzieniem późnym wieczorem..zawwsze jak długo siedzę to coś podjadam:( ale jakos dam rade... najgorzej będzie z brzuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
ja od wczoraj w koncu zaczelam brzuszki takie mam postanowienie noworoczne ze bede robic brzuszki codziennie zaraz sprawdze ta strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
ja tez dwie ciaze jedna po drugiej drugi porod cc wiec nie moglam 4 miesiace cwiczyc pozniej zapomnialam i dopiero teraz zaczynam wiec wczoraj bylam zmeczona juz po 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
:( maz wczoraj poprosil o upieczenie muffinek no i polegalm dieta masakra strasznie sie nazarlam i dzis to sie odbilo na wadze wyszlo ze przez tydzien stracilam tylko 0,4 kg :( juz chcialam sie poddac ale wyciagnelam przed chwila krotkie jeansy ktore kupilam sobie latem i z ktorych wylewal mi sie brzuch przymierzylam i co? sa juz za luzne!!! no wiec nie poddam sie tak latwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie chce dolaczyc ,7 miesiecy temu urodzilam dziecko , chce sie pozbyc paru kilo ktore pozostaly po ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty----spa---
witam! Ja też 1000kcal, miałam zacząć dietę Gacy, ale jest strasznie droga, trzy treningi na siłowni z trenerką, jak schudnę do 75 kg zapiszę się też na basen, ogólnie to chudnę szybko, ale gubi mnie samochód i zamawiane jedzenie do pracy, późne kolacje. Zrezygnowałam też z soli, wczoraj ważyłam 89, dzisiaj na wadze 88,1, czyli woda już schodzi. Nie mogę doczekać się jutrzejszego treningu. moim marzeniem jest ćwiczyć regularnie, mam tyle pięknych ubrań w małym rozmiarze...A biorę też colon c rano i wieczorem, witaminy, i zamierzam kupić Alli. Nie wiecie czy to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdcd
co to jest 5 kg w 36 dni? Ja schudłam 20kg w 3 miechy po ciąży na głodówkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
dwdc ja juz ogolem schudlam 26 kg a 23 z nich schudlam w niecale 3 miesiace i bez glodowek ;) ale reszta schodzi najciezej, tak to jest, latami sie obzeralo to szybko sie nie zrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty----spa---
Mogłabyś napisać jak schudłaś i podać przykładowy jadłospis ? ćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ostatnie kilogramy najciezej schodza ..ja juz w depresje zaczynam wchodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
nie cwiczylam bo bylam po cc w zasadzie nic nie robilam poza opieka nad 2 dzieci i karmieniem piersia no i 1,5 miesiaca nie jadlam nic z mlekiem i nabialem a przez 2 tygodnie tez bez pszenicy i innych uczulajacych rzeczy, za to frytki jadlam codziennie, takie z oleju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×