Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

Ja to wiem, bo przekraczam granice... Raczej przekroczylem za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przekraczanie granic kojarzy się z przemocą",tylko ty sama mówisz :dominacja ok ale zaraz dodajesz od siebie -bez przekraczania barier :). Czyli to sztuczna dominacja z ustalaniem granic -proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
pozwolę sobie wtrącić, że kobieta, która się spóźnia i "lubi być zdominowna" chyba nie do końca mieści się w grupie docelowej tegoż topiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
cukierek a ty jesteś chłopiec czy dziewczynka, bo jakoś nie odnotowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
zdecyduj się - granice czy bariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobila to bo co rozwalilo popoludnie a musiala sie przygotowac do spotkania.... Sunia, poszlabys bez kapieli i przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
z cukierkiem?! zgłupiałeś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
co jest sztucznym tworem?! cukierek, wszystko dobrze?...bo wiesz, trochę jesteś jakby nie bardzo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brukiew
cukierek z calym szacunkiem(jestem przelotem) ale placzesz sie dziecko w "zeznaniach" -wiekszosc kobiet nie lubi///(ta to co ty lubisz to jest wiekszosc) "przekraczanie granic kojarzy sie z przemoca" :nie ma granic" itd itd powiedz od razu, ze jeste rozchwiana , zaczynasz i miotasz sie pomiedzy chcecia a strachem a nie udawaj pieprzysz dziecko (z powazaniem--uklony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
god !! ależ sunia ty jesteś "ociezala umysłowo",:) ty nie rozumiesz znaczenia słów które piszesz :) szczerze ty nie masz pojęcia o dominacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj ideał dominujacego faceta jest sztucznym tworem :) ależ to complicated

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
cukierek jasne, jasne...i dalej w ten deseń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia kup sobie grę komputerową o dominacji :) to ci wystarczy uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brukiew
nie "sunia " jest ociezasla umyslowo, tylko ty dziecie przeczyszz sama sobie w kolerjnych postach nie udawaj, tylko powiedz od razu, ze chcesz, ale jeszcze nigdy i olej napalencow a nie grasz marna aktorka zwierzatko jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brukiew mylisz się i to bardzo kwiatuszku :) ale do odważnych świat należy -szukaj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
brukiew szkoda Twojego czasu i energii na "cukierka", naprawdę... ono żyje w swoim świecie, nie trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia Suko -pewnie ,że żyje w swoim świecie :) Zrozumienie jest kluczem do sukcesu ! Ty lubisz oceniać po lebkach -nie wnikasz ,nie staraszssię zrozumiec :) Szkoda życia na tanie substytuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bym chciał rzec tylko,
że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bym chciał rzec tylko,
że ty cukierek bredzisz, jak potrzaskany się ogarnij może...pomyśl, jeżeli umiesz i potem się wypowiadaj na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jat
Jestem;).Zaglądam na forum niezbyt często. Jeśli chodzi o poruszoną już kwestię : przekraczania granic...Wg mnie dominacja właśnie polega na ich przekraczaniu.Na znalezieniu się o krok dalej,od wcześniej ustalonych i znanych sobie granic.To ,co mnie najbardziej intryguje... to właśnie ten moment, w którym nie będą już istniały żadne granice,ograniczenia...To moment,w którym całą sobą poczuję,że należę do swojego Pana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... i patrząc na siebie z góry zobaczę, ze moja głowę spowija plastikowa torba z biedronki dzieki której przestalam oddychać.... tymczasem Pan uciekł ;) serdecznie pozdrawiam i zyczę miłego przekraczania granic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida 6 ty możesz książki pisać . rozbroilas mnie -torba z biedronki -to jest to jutro muszę kupić i namowic moją kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli już, to kup z dłuższymi uszami i zostaw jej choćby niewielką szansę na złapanie oddechu :) bądź litościw Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×