Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZałamanyKordian

Moi rodzice nie akceptują mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość a ja na jej miejscu bym
no,a ja mam inne podejscie z pewnych wzgledow i dla mnie rodzina jest bardzo wazna. Powiem wiecej- gdyby nawet matka mojego faceta mnie tolerowla to nie weszlambym do tej rodziny. Musialaby mnie pokochac jak corke. Tylko wtedy moglabym byc w zwiazku z jej synem. Nie bede mowila dlaczego,bo to zbyt bolesne,ale tak i juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym się zastanowiła
czy dzieci z tego małżeństw będą zdrowe. Mam przykład w rodzinie, dwójka dzieci w wieku 3 i 6 lat już choruje na cukrzycę, po mamie odziedziczyli. Maluchy do końca życia będą na insulinie, starszy sam potrafi zrobić sobie zastrzyk. Radziłabym najpierw skonsultować to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na jej miejscu bym
tak,zgadzam sie,to tez bardzo wazne.Ja ze wzgledu na swoje choroby nigdy nie zwiaze sie z nikim mimo,ze niejeden by chcial.bo nie jestem egoistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZałamanyKordian
wiecie co teraz to całkowicie mi zamieszaliście w głowie, to co ma mnie zostawić przez moich rodziców! co ja tu jestem winny , ludzie juz nie wiem co myslec;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak

Tak samo mam tez moja mama nie akceptuje mojego związku z moja dziewczyna i nawet cała rodzina powiedzieli ze nie lubia jej jest jakas dziwna. Ja ją kocham i nie chciałbym jej stracic i wiem ze moja mama chce dla mnie jak najlepiej ale to ja bede z nią żył nie ona. Jest ode mnie starsza o 4 lata mimo to swietnie sie dogadujemy. Nie wiem co robic byc z nią czy zostawic i z rodzina zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To twoja sprawa z kim jesteś. Twoja rodzina to wsioki jakieś. Zawsze zamierzasz robić to co oni chcą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×