Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość ..Malgy..
jakies przewijajace sie obrazy, ciezko stwierdzic co tam widac, za duzo elementow sie odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyświetla mi się ten komunikat który wcześniej podałam, teraz już nie pamiętam jakie strony mi się otwierały bo od razu je zamykałam. Odinstalowałam firefoksa, nie jestem w stanie zainstalować drugiego ani avasta. Nie wyszukuje mi żadnych stron w google, po wpisaniu adresu też prawie nic nie ładuje. Chyba trzeba będzie zrobić formata...pierdole to, ze stacjonarnego już na te kamery nie włażę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dajcie sie... Jestes tepa niczym zeschnieta piętka chleba podawana cyganom na obiad zamiast kupy po drugie jesli sie obawiasz moze przeskanowac strone pod wzgledem zagrozen itd ale trzeba miec antyvira cokolwiek a nie siejesz lament biala suko... Podgladacz a po smsowalbym jakbym mial numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
wg mnie te obrazy się powtarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dajcie sie... Jestes tepa niczym zeschnieta piętka chleba podawana cyganom na obiad zamiast kupy po drugie jesli sie obawiasz moze przeskanowac strone pod wzgledem zagrozen itd ale trzeba miec antyvira cokolwiek a nie siejesz lament biala suko... Podgladacz a po smsowalbym jakbym mial numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
no i koniec ogladania jej ekranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
kolejny sms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIĘ IM ZMANIPULOWAĆ
Anioł_Stróż SAM JESTEŚ TĘPY KUTASIE NIC CI NIE POMOŻE NA RZĄDOWE WIRUSY USA, ONI MAJĄ KONTROLĘ NAD ŚWIATEM A BĘDĄ MIEĆ JESZCZE WIĘKSZĄ A TO ŻE SIĘ DO MNIE TAK AGRESYWNIE ODZYWASZ TYLKO POTWIERDZA< ŻE JESTEŚ CORAZ BARDZIEJ ZMANIPULOWANY PRZEZ NICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała cipcia
a gdyby tak napisac do niej e-maila, zeby podala swoj numer telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
note avec profonde jakie strony ci sie wyswietlaja?? chetnie pomoge ci na gg moga to byc reklamy we flaschu,albo przekierowanie na strony reklamowane... nie ma zadnych wirusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego internet mi nie działa? W zasadzie to już odinstalowałam firefoxa, dlaczego nie mogę zainstalować drugiego? Dlaczego nie moge zainstalować antywirusa? Dlaczego mam zamulony komputer odkąd wchodzę na chip chan kamerki? Odpowiesz mi na te pytania? Może dlatego że miałam niezabezpieczony komputer i jakiś syf mi się władował z tym stron? Za pomoc dziękuję bardzo, chłopak mi pomoże jak wróci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIĘ IM ZMANIPULOWAĆ
UWAGA NA Anioła_Stróża, STRÓŻEM TO ON CHYBA JEST JANKESKICH SPRAW< NIE WIADOMO CO Z NIM ZROBILI, ALE WIDAĆ, ŻE PRZESZEDŁ NA ICH STRONE, UWAŻAJCIE NA NIEGO I NIE DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ TYM ŚWINIOM Z USA, TRZEBA Z NIMI WALCZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE DAJCIE SIĘ IM ZMANIPULOWAĆ ja to sprycowali w dziecinstwie... i tak juz zostala zwykly plebs szuka rozglosu przez caps locka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do stron jakie mi się wyświetlają nie jestem w stanie podać bo pisałam już że nie pamiętam :( Jedna to była coś jakby filmik z youtube, na dole filmu był znaczek youtube i nic więcej poza tym, adres strony jakiś zupełnie z kosmosu... a pozostałe strony to chyba coś po czesku ale na serio już nie wiem co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIĘ IM ZMANIPULOWAĆ
troszeczkę sobie żartuje :P ale nie do końca, nie zdziwiłabym się gdyby USA miało z tym coś wspólnego nie lubię jankesów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
NIE DAJCIE SIE IM ZMANIPULOWAC a Tobą wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze podlapalas jakiegos robaka .. dziala to tak ze wyskakuja reklamy strony itp. ja obserwuje chipi juz od dluzszego czasu i wszystko mi chodzi na cacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIĘ IM ZMANIPULOWAĆ
Ok, Wy myślicie, że ze mną jest coś nie tak a ja słyszałam wiele na temat tego co robi rząd USA i to nie z internetu tylko z lepszych źródeł i wiem, że mogą wiele złego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIĘ IM ZMANIPULOWAĆ
jestem poyebana sorki za usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIĘ IM ZMANIPULOWAĆ
nie podszywaj się cymbale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilmini
Kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka_Anioła Stroza
Chipi zaczełam podgladac od dzisiaj widze że anioł tu specjalista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilmini
ktoś mi zaybał nick i wypisywał głupoty :o:O:O zajebiścieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIE IM ZMANIPULOWAĆ
Anioł z nią sypiał pdobno:"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że nie byłam w psychiatryku, ba nawet jestem! tylko akurat mam przepustkę do domu. Trafił swój na swego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka_Anioła Stroza
:D a gdzie on?? macie link do 3 kamerki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×