Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość wiecie co.........
odkąd zaglądam na te kamerki w miejscu gdzie pojawiają się reklamy na kafe zamiast polskich zaczęły mi się pojawiać koreańskie, ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies bylo od 90 strony w góre, wklejony link. aniaaaaaa212312 --->naprawde masz tak dobry podglad ze widzisz wszytsko i to czy ma ladna cere i czy jest zadbana? JAk mozesz zobaczyc czy ona jest zadbana, nosi caly czas te same ciuchy, malo czasu spedza w lazienc wiec gdzie widzisz to zadbanie? KAmery sa łaskawe i nie widac syfow na twarzy itd, ja nie wiem co w niej widzisz zadbanego, ja ledwo widze jej usta w zlej rozdzielczosci, moze mam jakis lewy internet??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvjg
a dokąd prowadzą te drzwi za jej plecami? one też są "zabezpieczone" jakąś taśmą aby nikt ich nie otworzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek kiepski i syn walduś
chodzi ci o to jedno zdjeice na ktorych widac drzwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie moge znalezc tego linku,2 razy przejrzalam, nie wiem o co chodzi, w historii przegladarki tez go nie mam. Te dzrwi zania są tajemnicze....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BillBILL
Ja mam cały interfejs w koreańskich literkach od oglądania tego co tam u niej się dzieje. Myślałem że to jest stan przejściowy ale jednak widzę że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc już mówię co za świństwo mi się władowało. Jakiś szprytny program blokujący strony głównie z antywirusami, nie można było nic ściągnąć na dysk i takie tam. Ciągle ten komunikat że jeżeli przeglądarka nie przekierowuje automatycznie proszę kliknąć w link i automatyczne przekierowanie na jakieś koreańskie Toki search, 4search i inne ścierwa :O na dysku jakieś sat doory, trojany i najprawdopodobniej rootkit czyli to gówno które blokowało strony. Ale już po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek kiepski i syn walduś
chip-chan-fan- dzieki zalink. Kurde ale to to samo mieszkanie ? chyba nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wklejałam te linki z mieszkania. A mówicie, że jestem niepotrzebna i psychiczna 😭 a jednak szperam w poszukiwaniu informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh,pisałam Wam wczoraj o problemach z moim laptopem to mnie wysmialiście. Powtórze jeszcze raz-mam nowy laptop,zadnych problemów z nim a tu nagle po 3 dniach ogladania kamerek padł mi Windows.Chłopak w serwisie nie wiedzial dlaczego tak sie stalo.Odebralam go wczoraj z naprawy i nie mam zamiaru juz zagladac na kamerki tej Koreanki bo jestem na 100% pewna ze to jakiś wirus lub cos jeszcze gorszego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek kiepski i syn walduś
podziekowałem bo go odszukał a kto go wczesniej wkleił nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna na ustermie nie nadaje tylko Chipi, ale także masa innych ludzi z kamerkami w chałupie myslisz, ze kazdy ma na celu zawirusowanie kompa ludziom? moze to czysty przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
TAM JAKIEŚ IWESZAKI WISZA CZY MI SIE WYDAJE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie to chyba nauczę się koreańskiego tyle czasu spędzam wpatrując się w te literki na jej blogu:) w sumie to bardziej analizuje bloga aniżeli kamerki, bo tam chociaż można poznać jej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
Ja nawet nie zagladam już do niej bo flaki z olejem nic sie nie dzieje wole na forum poczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chipi jak się nie postara to straci widzów musi odwalić jakieś show:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
widac jej twarz teraz dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek Kiepski i syn Walduś
show już odwaliła a teraz niech napisze na swoim blogu po polsku najlepiej po co to wszytsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwaliła, czy coś przegapiłam? może napisać nawet po koreańsku przetłumaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta dalej się wyleguje, kurde zaglądałam na sekundę ale nuda. Niech już się to skończy bo tak to sobie zawracam tym głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam jeszcze na tym blogu wyczytałaś ? gdzie ty to tłumaczysz ? kurde masz nerwy i cierpliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to znam chińczyka myślicie, że warto do niego zagadać o te koreańskie litery może jednak będzie coś prędzej czaił niż my znając tylko nasz alfabet. Sama nie wiem czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troszkę wspomagam się angielskim, bo dużo materiałów o niej w necie jest po angielsku i troszkę ze słownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz go np zapytać co sądzi o tej sytuacji, może coś ciekawego powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hilnini- Wyczytałaś coś w tym blogu ciekawego ? ja nawet nie mam czasu tłumaczyć tych jej wpisów a tyle tego tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabela1
Ale nudy Chipi zrób 3 pajacyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×