Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość felikxxxx
szkoada baby ale przeciez na kafe nie jedna taka. a wracajac do chipi to ona chyba na kogos czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki Mouse 123
to temat o chipi czy o ance ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Jeszcze,jeszcze,no dalej ubliżajcie mi bo juz dochodze :D Nick anna zuzanna zgapiłam i zaczerniłam.Dla Was mgę mieć 4 córki,5 córek i jednego syna a także 16,20 lub 40 lat :D :D :D jak ja kocham siać zamęt. A tak na marginesie-mam tutaj 5 czarnych nicków.Na jednym jestem grzeczna,ułożona,chętnie służe rada,na innym jestem facetem a na tym siejacą zamęt anną zuzanną :P SZkoda mi Was ,ze dla Was wszystko co tutaj się pisze to świeta prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja.p.
Dlaczego się tłumaczysz? anno-zuzanno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczaw
kurde uciekła mi, czytałam te komentarze do tego tematu a nagle ona zniknęła wiecie jak to przeżyłam "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz wiadomo kto sie pode mnie podszyl, ale jestes jebnieta, ciekawe ze pierwsza znalazłaz taki temat hahaha sama go zalozylas. anna zuzzanka jest chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisałam więc napiszę duzymi literami-NIE PODSZYWAM SIE POD NIKOGO BO MNIE TO NIE BAWI. Trudno bylo nie zauważyć tego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 6
mamusiu nie rup mi fstydu proszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciagła" -i juz wszystko wiemy.Jestes burakiem,który nawet nie umie poprawnie napisac słowa-ciagnęła :O Dziecko,daj juz sobie spokój bo żałosny jestes.Patrz lepiej na kamerkę Koreanki bo Ci umknie moment,kiedy przebiera skarpetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze ktos lyknie to dejze spokoj z reszta kogo obchodzi jakis ferdek anonimowy za to ty jestes saplona jak sylwestrowe fajerwerki. zal mi ciebiea w szczegolnosci twojego meza ktory nawet nie wie co posuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ra pisze ze podszywa sie pod wszytskich a zaraz pisze z sie nie podszywa ja pierdole co za jebnieta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka 6
mamusiu kcem jesc zrup obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spalona?Gdzie?Jak?Przeciez mam jeszcze 4 nicki :PMoze wcześniej ze mna pisałeś i nawet o tym nie wiesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam SWOJE cztery czarne nicki pod którymi pisze ale nie podszywam sie pod nikogo.Załapałeś czy trudne do pojęcia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×