Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

To i tak dobrze wypadasz na tle naszego społeczeństwa :] Ja kiedyś mówiłam że bez mięsa nie mogłabym żyć , a jednak żyję i czuję się o wiele lepiej niż jak je jadałam, oooo wiele, wiele lepiej. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przespałam,obudziłam i teraz spac nie mogę :( zajrzałam tutaj i chyba juz nikogo nie ma. Chan-ka kotek podgladacza ładny ale i sam podgladacz niczego sobie ;) Taki fajny facet a stroni od kobiet ;) Podglądacz jesteś w moim typie ale ja juz mam męża 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikxxxx
anna zuzanna, piszesz jakby ci podgladacz proponowal randke conajmniej, jestes w moimm typie ale mam juz meza, wstydz sie bo jak maz przczyta to nie bedzie wesolo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikxxxx
czipi niem ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felikxxxx przecież ja to żartem napisałam ;)Gdy ktos jest na diecie to wg Ciebie nie może spojrzec nieraz w menu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna no właśnie miałam napisać że nie tylko kotek urodziwy ale nie chciałam zawstydzać naszego kolegi, podglądacza :P aaa dej żesz mus pokój, nie jest sam, ma kocurki :) aaa dziołcha też się znajdzie na pewno, niech sobie czeka na tą jedyną a nie jakaś pierwszą lepszą będzie sobie głowę zawracał :) może nawet nas zaprosi na ślub i będziemy mogły sobie kielicha strzelić przy jego torcie weselnym haha Kurde tylko że ja nie piję wódki :/ nooo ale zrobię wyjątek :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chan-ka 🌻 anna zuzanna 🌻 :P a teraz do meritum, czyli chipi - czy ona ostatnio wychodzi? Po kartonach widze, że chyba tak ale jakos nie moge trafic na jej wyjscia, kiedys zawsze o 8-9 szla po jedzenie a teraz spi w tych porach :o swoją drogą sam dopiero się obudziłem 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikxxxx
Podglądacz kocha tylko czipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja nie wiem dlaczego Ci się nie otwiera mi normalnie wskakuje. Gdzie masz ten brzuchol piwny ? :) pokaż bo nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka znam te piosenke,tez mi wpadła w ucho. Podgladacz Chan-ka ma rację-gdzie ten brzuch?Pokaz go,my ocenimy czy duzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz nie widać żadnego brzucha, przynajmniej ja nie widzę. Anna już wkllejałaś tą piosenkę i nawet ci pisałam że koleś który to śpiewa jest pdobny do mojego znajomego, taki januszek malutki ale z twarzy normalnie jak ona. A to jest jeszcze fajne :P http://www.youtube.com/watch?v=aGdypIUssOo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna łoglądasz telenowele jakieś ? hehe Ja do filmów jestem wybredna jak mało kto a telenowele oglądam to trochę taki paradoks :D obciach z tymi telenowelami ale ta piosenka to z tego serialu Julia, pewnie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ja ogladam tylko NA WSPÓLNEJ i PRZEPIS NA ŻYCIE(mam nadzieje ze bedzie kolejny sezon)-nic wiecej. Ja relaksuje sie przy mało ambitnym zajeciu-uwielbiam czytac gazety,takie z opowiadaniami typu SEKRETY SERCA,PRAWDZIWE HISTORIE itp.Lubie jak juz dzieci zasną,zrobic sobie kolację i czytać,czytać,czytać...:PWiem,wiem czytam pierdoły ale na czytanie ksiażek po całym dniu nie mam poprostu głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja za to oglądam M jak Milość, Na wspólnej i Julię :D też mało ambitne ale jakoś mi się tak porobiło. Przepis na zycie też oglądam i uwazam go za najlepszy serial ale nie nazwalbym telenowela bo te drugie ciagna sie w niskonczonosc a przepis na.. pewnie na 3 serii sie skonczy, tak mi sie wydaje :P Co do czytania to ja akurat lubie czytac wszystko co ze zdrowiem zwiazane lubie tez ksiazki psychologiczne. Kiedys miałam taki okres ze czytałam wszytsko co o narkomanach było :P takze moge cie przeleczyc jaby co hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka kochana ja od narkotyków trzymam sie z daleka-nigdy nie próbowałam :) Ja natomiast mogłabym wykładac ghdzieś o ciązy i porodzie,bo mimo tego iz byłam w niej 4 razy to przeczytałam masęksiążek na ten temat ;)Wiem tez duzo o pasożytach zyjacych w człowieku bo swego czasu mnie to interesowało i czytałam,czytałam,czytałam :P podgladacz a Ty co tak cicho tu siedzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku ładnych lat nie mam telewizora, ostatnio zrobiła się na to pseudomoda i coraz więcej osób chwali się (jak by bylo czym) cze nie oglada tv, ja nie oglądam od ładnych paru lat, jakies 7-8 lat, a od jakichś 4 lat w ogóle nie mam w domu tv, za to nie wyobrażam sobie życia bez komputera i laptopa oraz ostatnio od ipada, którego noszę do pracy, więc ja w sumie jestem chyba uzależniony od internetu, za to nic mi nie mówią tytuły seriali, które wymieniłyście, ostatnio oglądałem na komputerze całą serię Rodziny Borgiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ale ja takich "atrakcji"nie chciałabym miec w sobie :O Człowiek sie naczyta o różnych rzeczach a potem mysli i myśli ;)Ja po przeczytaniu jakiegokolwiek artykulu o chorobach zawsze mysle czy przypadkiem dana choroba mnie nie dotyczy.Tak wiec iałam już zawał,tachykardie,tasiemca,owsiki,boreliozę i masę innych schorzeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×