Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

podgladacz jest tutaj jedna osoba,bodajże jennifer czy jakos tak,na ktorej suchej nitki nie zostawili.Jej zdjecia byly przerabiane na sto sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłodnialam,mam ochote na niezdrowa zupkę chińską rosołek AMINO ;)Woda juz sie gotuje ;) Jem i jem,oczywiscie zdrową zywnosc tez i za cholere nie moge przytyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie,Vifon sa dla mnie za ostre,nawet te łagodne.Czlowiek nie czuje smaku zupki tylko palące gardło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz ja cale zycie tylko przejezdzalam przez Warszawę,gdy jechalam do rodziny w Białej-Podlaskiej.W zeszlym roku,gdy wracalismy od rodziny,mąż zrobił mi niespodzianke i samochodem objechalismy najciekawsze miejsca w stolicy.Dla mnie to byla frajda bo ja nigdy nie widzialam na zywo Sejmu,Pomnika Nieznanego Zolnierza,Palacu Kultury i wielu innych.Wstyd sie przyznac ale lepiej pozno niz wcale ;) A byles w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz gdy bylam mlodsza to zawsze zazdroscilam warszawiakom ze maja wszystkie znane osoby na wyciagniecie ręki ;)Masz w okolicy kogos znanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz anna zuzanna coś w tym jest, bo nieraz mnie się ludzie pytali czy widziałem kogoś znanego na ulicy :) no i to jest fakt, sporo ludzi się widzi znanych ale to jest normalne, nic nadzwyczajnego w mieszkaniu pietro nizej pod moją mamą mieszkał długo pewnie znany człowiek, kiedyś z nim szedłem nawet przez łazienki właśnie i ludzie sie na mnie patrzyli, czułem się jak vip :D on szedł do domu a ja do mamy musiałem pójść do kuchni po kanapkę, zgłodniałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz a ja juz myslalam ze uciekłes ;) Co do znanych osob z TV to jest takie dziwne bo to niby tacy sami ludzie jak my a jednak jak sie je zobaczy na zywo to jest frajda ;)U nas,jak wiesz,co roku jest Festiwal Filmów Fabularnych i ja tam jestem obowiązkowo ;)Niby dorosła a zachowuje sie jak dzieciak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno coś w tym jest, akurat moja mama całe lata pracowała w sejmie i była obyta z ludzmi znanymi, dopiero przypadkowo się dowiadywałem kto ją do domu podwoził jeszcze jako zwykły poseł, a po latach został prezydentem :) ze znanych osób rozmawiałem z Marylą Rodowicz i Mariuszem Szczygłem, to tak na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×