Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Manek wsykoczył jak filip z konopii :) przecież działa cholreka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ja juz nic nie mowie o wygladzie rano ;)Kiedys jak wstalam rano i mialam np odbity wzorek z poduszki na twarzy to schodzil to po poł godzinie.A teraz pol dnia czlowiek chodzi z takim czyms na twarzy bo skóra juz taka spreżysta nie jest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz- nie to moja mama :D Podglądacz przciez napisałam ze daje sie zawsze najlepsze ujecie do oceny, nie bede wam dawała przciez zdjeca jak wygldam po przebudzeiniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna zuzanna przjdz na witarianzm to wzorek zejdzie szybcej niz za młodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co? Konopia? Kto ma?! :p Juz otworzyłem, sympatyczne kocie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam napisane na profilu Alina ale tak dla zmyły, jak chcecie wiecej zdjec to wam dam, co by udowodniz ze to ja bo nie wiem czy podgladacz mysli ze sobie kogos zdjecia wgrywam czy cosik ? :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest dieta !!! to jest nasz naturalny sposób zywienia ale nie będę tutaj o tym naiwjać, bo podobno jak o tym mówie to jestem napsatliwa zbytnio :D Na dole o mnie zapomnieli ale słyszę że rozmowa juz dość zamulona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka wierzymy ze to TY ;)Tu sie niestety tak utarło ze siedza tylko same paszkwile,dlatego niektorym trudno uwierzyc ze moga tu jednak byc takie osoby jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno to teraz tylko ty jesteś anonimowa w tym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka jutro sobie obejrzę ;)A co do piosenki podgladacza to rzeczywiscie jest super.Slucham i slucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz to coś ty myślał ze jak wiocha wieje z mojego pisania to babe w gumowcach zobaczysz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteśmy rozczarowani, wszyscy liczyli na zdjęcia kobiety pracującej na polu itp, a tu taki szok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fotek na laptopie ale skopiowalam jedno z NK.Dodam jesli dacie slowo ze nie bedzieci sie ze mnie smiać i nadal bedziecie ze mną pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manek ale ja i w polu mogę pracować :D tipsów nie nosze bo nie lubie wiec lalunia ze mnie żadna, raczej taka baba co to żadnej pracy się nie boi :D Polewajcie coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×