Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Ale Tobie dobrze 😭ja mam prysznic z płytkim brodzikiem i o leżeniu w pianie czy olejkach mogę pomarzyć 😭Ale jak to mówia,marzenia sie spełniają i juz za dwa,trzy miesiace robimy remont łazienki bo namówiłam męża w końcu na wannę :Pjuz na sama myśl ze po całym dniu bede mogła sobie poleżec w pachnacej pianie,z gazetka w reku,robi mi sie błogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Anna nawiała :-o to sobie dorobiłam :( Żartowałam nigdy nie byłam na festynie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak fajnie jest w wannie :) Za chwilkę wyłożę się jak foka i będę się relaksować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam podglądacz, ja w życiu na festynie nie byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam dzis frytki i nugetsy -dzis jestem sama z dziecmi wiec obiadek był "lajcikowy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z małego miasteczka jestem i u nas festyny czasami bywały więc się szło pośmiać z sąsiadów jak wywijają po pijaku przy "szalonej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja też dzisiaj robiłam frytki bo sobie moja rodzinka zażyczyła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że chcesz mnie wygonić tym oj, tam, oj tam ale ja twarda jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę bo już późno a dzisiaj sobie obiecałam że zrobię sobie tą relaksującą kąpiel i poczytam sobie książeczkę a jak zwykle siedzę na kafe :-o Dobranoc 🖐️ :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz nie przejmuj się mam to samo :D czasami czytam swoje posty a wydaje mi się jakby nie były moje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że mi się dzisiaj uda wyjść jak już się pożegnałam :-o Oj wiocha straszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz znów mnie odblokowali jak napisałam tutaj, więc jak masz jakiś problem to musisz pisać w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę bo normalnie jestem nienormalna. Anna zniknęła, pewnie córka ją zgoniła z laptopa za pieska :D Kara musi być. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, może to i dobrze, że nie ma ...:] Już jestem jedną nogą w wannie. Pozdrów ode mnie chipunię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem ;) podglądacz chipi (reaktywacja) wiecie jak tam czasem dzień później czytam to co pisałem to jestem lekko zażenowany swoimi tekstami Tak to jest,jak wpadniesz miedzy wrony ,to kraczesz tak jak one :)Rozumiem ze to,czego sie pozniej wstydzisz to konwersacja ze mną :( Chan-ka Wy piszecie ze soba tez w innym temacie?Pewnie odpowiesz mi jutro ,bo teraz juz siedzisz w wannie pełnej piany 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wyszperałam dowcip Facet postanowił wybrać się z żółwiem do kina. Trzyma zwierzątko pod pachą, podchodzi do kasjerki i prosi o bilet. - Poproszę jeden normalny i jeden ulgowy, dla żółwia. - Przykro mi, ale to nie jest zoo, nie może pan wejść z żółwiem! - Ależ to mały żółw, zachowuje się cichutko, przecież nikomu nie będzie przeszkadzał. - To porządne kino, proszę nie blokować kolejki! - Ależ proszę pani, kupię dwa normalne... - Nie i już. Następny! Facet odszedł jak niepyszny, za zakrętem wsadził sobie żółwia w spodnie i po chwili wrócił do kasy - pod pach+ miał już tylko pudełko z popcornem, w ręce kolę. Tym razem dostał normalny bilet bez większych problemów. W środku seansu postanowił pozwolić biednemu zwierzęciu pooddychać trochę świeżym powietrzem - rozpiął więc rozporek, aby żółw mógł w końcu wychylić szyję. Rozmowa w tym samym rzędzie - kilka siedzeń dalej: - Stary - widziałeś? - Co? - Ten facet tam - ma fiuta na wierzchu...! - No i co z tego? To erotyczny film - ty też prawie masz. - No... ale mój nie wp..ala popcornu! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna-Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Chodziło Ci o to czy ja z podglądaczem piszę w innym temacie ? Nie. Piany nie miałam, same olejki aromaterapetyczne :P Anna co ty sobie tak zarzucasz że tylko ty piszesz głupoty :) każdy z nas czasami coś plecie o rzeczy, ale czy to źle ? nie ma czym się łamać :) Już Ci pisałam że ja bardzo lubię Twoją otwartość. Bez Ciebie tutaj nie było by tak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×