Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Wiedziałem, że szybko sie skończy impreza przy tym tempie polewania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wparujemy kiedyś tam do ciebie podglądacz i zorbimy imprezkę z kotami :P:P:P no znów mi się nie udało iść :D ale teraz już mnie nie ma byeeee :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na imprezach nie ma takiego wyboru, zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Padła rekordowa wygrana w mojej kolekturze gdzie wysyłam lotka!!!!Kurcze czemu to na mnie nie trafiło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRR :/
kurfa wez zesz perztsan z tym krzysiem swoim bo tylko wkurwiasz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj wypoweiedz jednej osoby z forum paranormalne "Jak dla mnie laska jest psychiczna, i jej rodzina o tym wie, i po prostu ona siedzi w domu cały czas,[tak jak inni azjaci, o których był kiedyś program w tv] , a jej rodzina donosi jej jedzenie,picie,płaci rachunki, nie ujawniając się bo nie chcą, żeby ktoś wiedział że mają taką ... dziwną osobe w rodzinie . " tutaj dowod http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2563252f5 ddd1f7d.html wiec to nie zadne badania nad jej mozgiem czy inne teorie spiskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh,czy ja musze cos czuc do każdej osoby,do której sie odzywam na gg? ;)Odezwałam sie bo mnie o to poprosiłeś a ja na prosby nie pozostaje głucha bo jestem dobrze wychowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz kurcze,dlaczego to nie ja wygrałam 😭Byłam dziś w Kauflandzie(tam jest ta kolektura) i chciałam Was,moich znajomych z kaffe pozdrowic ale akurat nie było wejscia na żywo z TVN24 (samochód stał) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja tez właśnie oglądałam w faktach o wygranej w Twoim mieście i jakaś kobita z kolektury się wypowidała i sobie pomyślałam Anna zuzanna ją pewnie zna hyhyhy cóż za fantastyczne przemyślenia :D Aaa później sobie pomyślałam "kurrrr dlaczego to nie ja wygrałam" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was mróz a tutaj leje ja z cebra od rana :-o Miłej soboty życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipi chipi czan
Kiedy chipi odłaczyla kamerki wie ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×