Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

W sobote siedzieć w domu... Nie lubie takich sytuacji... Ale nie moge pić to licze, że wirtualnie chociaż ktoś ze mna wypije :p Bardzo aktywny dzisiaj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt wysokie ciśnienie śródczaszkowe. No to polewam. Komuś jeszcze? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór 🖐️ Widzę że imprezka na całego :] A Anna gdzie ? :/ A ja tylko na chwilkę bo mam nieproszonych gości więc nici z wirtualnej imprezki :-o Noooo ale przywlokłam wam obiecaną zgrzewkę Żywca i zmykam 🖐️ Zdrówko !!! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta co donosi alkohol... Ja chce taką!!! Na zywo tak dobrze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka4
manek wygladasz jak krol dyskotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mi jedna tutaj napisała jak technojeb :D podoba mi sie to określenie. Mam duży luz, więc można mówić wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Manek to zdjęcie przedstawia twoją osobę w bardziej korzystny sposób, tz to które teraz ustawiłeś, bo tamto jakby to powiedzieć, zalatywało trochę wiochą ale bez urazy :) Ja mam wrażenie jakby na obu zdjęciach były dwie całkiem inne osoby. Zaglądam co się tutaj wyrabia a tutaj już po imprezce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka4
chanka to sobie nagrabiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam i o zdrowie pytam 🖐️ Ja tu dzis posiedze bo bylismy u znajomuch i mąż jest w stanie wskazujacym ;)Tak wiec zaraz napewno zasnie :P Chan-ka i znowu sie mijamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka4
tez tak uwazam ze ta fota lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna a ja tutaj zaglądam bo własnie jak już napisałam mamy nieproszonych gości. Aleee że już ich stan jest dość wskazujący to umknęłam do góry do mojego laptopa i ściemniam trochę :P Ja nie piję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ;) Ja mam przesrane bo jak gdzies jedziemy do znajomych to robię za kierowce 😠Ale jutro tez jedziemy i jutro ja piję szampanika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manek to dawaj aktualne na wymianę :D Anna dawaj też fotkę chcę wiedzieć z kim piję :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też czasami lubię coś wypić ale muszę mieć humor i odpowiednich ludzi do tego :) Z byle kim nie piję hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz ale ci się zagęsciło w tej stopce, coraz więcej tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka tu na Kaffe napewno nie dam foty ;)Ale moge się opisać-171 cm,59 kg,jasne wlosy sredniej długości,niebieskie oczy,prawe ucho lekko odstające ;)No i moja bolączka-mały biust 😭Ale cztery moje córki wykarmiłam ;)Małe ale jare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×