Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Jr Saper
Jak od pierwszej bo nie kumam.Gdzie jest pierwsza strona.Na jej blogu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12skizlo ja bym cie rzucil psom na pozarcie ale szkoda mi psów:D ale lubiet cie ty wyszczekana prowokatorko:D z garnka od cyganow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka cool
Tak!Ona pierwsza stronę to napisała w 2009 dzizass ale kumasz saper!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażam też sobie ,że w czasie kiedy chipi słodko spi zawinięta w pół tony kocy, na butelkach po moczu, mój nabrzmiały członek wychodzi przez ekran jej laptopa i delikatnie dotykająctwarzyczki gładzi jej policzek , z jej głosników słychać mój szept: "WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE CHIPI, WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE _ JESTEM TU..." sądze że to pomaga, gdy jesteśmy sami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jr saper
To co mam się w czasie cofnąć czy jak?Co wy z sekty jakiejś jesteście czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jr saper
Kretynko?Mieszaj cyganom bigos swoim garem w kotle bufonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctwiixx
a ja żądam zainstalowania kamerki w kiblu chip ...musze przeprowadzic obserwacja i momiary ile ona wydala moczu....tym aspektym jeszcze się ikt nie zainteresował u chip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądacz chipi Jeszcze 2 godziny i chipi wstanie na zakupy taaaaaaaaaaaaa! :D wtedy strzelam najwięcej screenów - z prędkością swiatła i dochodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni z Pogoni
Nom jeszcze 2h i szczelim na monitor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jr saper
note avec profonde wszystko ładnie i pięknie tylko wyjmij ręce z majtek tępa dzido jak do mnie piszesz.Odrobine szacunku.Jestem wybrankiem samego Zeusa więc zduś w sobie butę i zaklaszcz na mą moja cześć swymi wrotami rozkoszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! zainstalowanie kamerki w kiblu to powinna być propozycja na /x/ tyle lat minęło a jeszcze nikt nie widział jak chipi stawia klocuś? czy to nie dziwne? to niesprawiedliwe - chipi sie opuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stream jungle
"bo skonczyla jej sie Melatonina w butelce wiec moze po nową pojdzie"-jaka melatonina?To zwykły Loodvik jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys wczesniej sie interesowal....to bys wiedzial miala zielone butelki z napojem.. gdzies na 4chan byl screen ze to melatonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stream jungle
Melatonina to nie jest środek nasenny a hormon jakiego zażycie w przypadku jego niedoborów może regulować dobowy rytm snu i czuwania z wyrównaniem długości tego pierwszego.Ona sypia sporo ale nieregularnie.Jej sen może być dyktowany zażyciem środków nasennych ale nie melatoniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuj nie melatonina baranie - melatonina jest na całym swiecie w tabsach, a jak rozpuscisz to nie działa i nie jest żółta nawet - a w butelkach jest zielono żółte i to jest mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stream jungle
jakbys wczesniej sie interesowal....to bys wiedzial miala zielone butelki z napojem.. gdzies na 4chan byl screen ze to melatonina widziałem wielokrotnie screeny z różnych pomieszczeń gdzie albo okazywało się że połowy przedmiotów jakie są na nich nie ma ale były "dorabiane"przy użyciu programów graficznych np etykiety właśnie jakichś medykamentów.Na czymś takim jak 4chan to jest już klasyka i odwala się takie numery z bardzo wielu powodu.Generalnie to jak robić śledztwo to swoje a nie w oparciu o głupoty moim jakie tam pokazuja czy wypisują.Mam zasadne podejrzenie że tam siarczyście już dorobili do sprawy ideologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka_Aniola_Stroza
Odpierdol sie suko od mojego Aniolka:D jestem druga w kolejce po chipii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyroczniaDelfy
Anioł Stróż-"Kocham CHipi" No temu to już odyebauo bez 2 zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w ten deseń
mam żal do tej laski, mogłaby strzelić jakąś akcję ze szczotką do zębów w odbytnicy a nie tylko te gazety po scianach, spanie i picie moczu - nuda,że ból ...albo osikać laptopa by mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka_Aniola_Stroza
jak a przeleci:D zajmie sie mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×