Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość The doctorr
błahahahahaha Boję się...w tych kartonach Hanka siedzi 8/10:classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
kartony postawiła żeby nikt jej do mieszkania nie wlazł, boi się obcych, mysli że one zablokuja drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro wiadomo gdzie mieszka
ja też mogę powiedzieć, że nie wiem, co się ze mną działo przez ostatnie godziny. :-) Mnie chodzi tylko o to, że to nie jest straszne - możliwe, że ciekawe. Nie potrafię ocenić - bo nie robi na mnie większego wrażenia. A co do Korei - masz rację - to przecież tam ludzie umierają z powodu uzależnienia od internetu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okurwaaaaaa
ło. to ładny musi mieć busz na pizdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszyła cos pod tym kocem ręką
i prawie dostałam zawału :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Ja sądzę, że ona robi tyle dziwnych rzeczy, że te kartony można wytłumaczyć na sto różnych sposobów i każdy może wydawać się prawdopodobny. Może wychodząc z mieszkania układa je by sprawdzić czy pod jej nieobecność kogoś tam nie było przypadkiem? albo by słyszeć jak ktoś wchodzi i rozwala kartony i narobi hałasu, albo to jakiś jej zwyczajny odchył i widzimisie po prostu tak jej sie podoba. Kartony przy okazji robia tez za spizarke, bo wyciaga z nich jakies jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] slyszalam juz w październiku ja nie wiem czy krzesło miało nóżki, bo nie mam widoku z kamery 2 tylko obserwuję trzecią, a tam wszystko od przodu więc ciężko stwierdzić. Ale raczej nózki się nie odłamałyby niezauważone, nikt jej nie przenosił też na inny fotel czy krzesło. a czy ktos widzial jak nagle calkowicie zmienila pozycje?wczesniej miala nogi skierowane w prawy dolny rog ekranu i jej wISIALY, teraz lzy na podlodze z glowa w druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
Mało tego.Już łapie się na tym że robie prawie to samo co ona.Prawie oczywiście.Bo ona chodzi ubrana a ja po domu na waleta.Chcecie obejrzeć?Jakby co to mam 6 kamerek i żaden gnój czy inny demon mi nie podskoczy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger upp nu
Pamiętam był kiedyś temat na kafe o duchach:D też dyskusja późno w nocy i jakaś dziewczyna wkleiła zdjęcie stacji kolejowej i takiego wagonu i się pytala, czy tez widzimy, że ktoś tam stoi. Było parę innych fotek i autentycznie bałam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
ale zobaczcie coś w tym jest - laska śpi od kilku gdozin a ją wciąż nieprzerwanie ogląda ponad tysiąc osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
no też mnie zdziwila ta nagla zmiana pozycji.. nie rusza sie prawie wcale, czasem drgnela noga czy reka, ale ogolnie spala jakby martwa, a tu nagle ni stad ni z owad zmiana pozycji i to taka znaczna. Mnie tez zdziwila, a nie przyuwazylam jak sie przekrecala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleCheca
Przecież te kamerki nie działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the comentator
Coś wam napiszę.Weźcie sobie to pod uwagę.Tu chodzi o to by przyciągnąć jak największą grupę ludzi która będzie to cały czas obserwować i ani się nie obejrzy jak będzie robić to samo zatracając się w tym bez pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszyła cos pod tym kocem ręką
moze ona w tym lapku tez tak kogoś podgląda :P a potem odsypia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Bo to uzaleznia kazdy jest ciekawy rozwoju tej jakze eksyctujacej akcji.. powaznie mnie to ekscytuje mimo, ze nic sie nie dzieje:P ja trafilam na paranormal o 15 godzinie i od tamtej pory non stop sledze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
ide spać, mam w nosie te kamerki, a jutro nawet na chwilę nie otworzę strony z kamerkami, wykasowalam juz z ulubionych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The comentator
Słyszeliście o zjawisku określonym jako psychoza urojona?Poraz pierwszy termin ten został użyty we francuskiej nauce medycznej.Folie doux.Do tego to prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
no niech ona do cholery już wstanie bo nie zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boję się ...
Nie chce mi się ciągle oglądać :P Mówcie jak coś będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
ee tam mnie to aż tak nie wciągnęło jeszcze by zapomniec o bozym swiecie. Owszem ogladam, ale zdazylam zrobic tez wiele innych rzeczy. Chociaz jak patrze na wyswietlenia filmu to widze, ze jest ponad 1000 widzow mimo, ze ona spi. Dziwne jak cholera. Wczesniej jak ogladalam jak siedzialam przy latpopie to bylo tylko stu widzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleCheca
Nic nie widze Ja tez potrafie przyciągnąć uwage na kamerkach Wchodze na interie wlączam a za minute 60 facetów sie na mnie gapi za dwie 120 i gdybym nie wyłączyła to procesor płonie monitor wybucha i wiozą mnie na sygnale do Tworków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz chipi
też mam otwarte inne rzeczy, siedzę gdzie indziej ale mam zakładkę z tą laską i patrzę co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [paranoik]
To jest częścią jakiegoś eksperymentu rządowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
1281 widzow o jaacie a teraz w ogole jej twarzy nie widac. Wiecie co jeszcze zrozumialabym jakby to gdzies w polsce sie dzialo, ale jesli dzieje sie to tam w Korei i jest to niby jakis fake to jaki to ma cel skoro oni i tak nie sprawdza o czym my tu i inni na innych forach rozprawiaja. Czy w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga23
chciałam wam tylko napisac, że coś się zmieniło w pudlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×