Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Bez kitu, często oglądam horrory i bardziej mnie śmieszą niż przerażają, ale to jest takie dziwne, że aż przechodzą mnie dreszcze (tak samo jak czytanie o zaginionych osobach). O mordercach itd mogę czytać, ale o zaginionych od razu mam takie dziwne uczucie w sobie Nie działa mi ta druga kamera, ale na pierwszej ta laska stoi tyłem, jakby zmywała. Co za krip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikicidwa
ej to dziwne jest, że tak stoi przy tej szafce i ani kroku nie zrobi tylko sie tam buja:o nawet jakby coś gotowała czy zmywała to ruszyłaby chyba chociaż ręką czy nogą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka z glinyyy
to nie kij ino sznurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24r2t24t42t24t2
a masz na tyle szybkie lacze ze widzisz dokladnie kazdy jej ruch?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacielo sie??
ciekawe czy to sa drzwi wyjsciowe tam ,te zawalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a masz na tyle szybkie lacze ze widzisz dokladnie kazdy jej ruch?:/" Ja widzę jak się buja :P Ale żadnych konkretniejszych ruchów nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacielo sie??
a co ma lacze do tego? ja mam b szybkie i teraz ona stoi bez ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka z glinyyy
tak wyjściowe, raz wyszła przez nie, prezczytajcie cały top na paranormalne, są nawet screeny jak wychodzi przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacielo sie??
Obserwację zacząłem od razu, po przeczytaniu „creepypasty, czyli mniej więcej, około 7:45 [w przybliżeniu]. O godzinie 10:19, naszego, Polskiego czasu, „Chip-Chan wstała. Po przebudzeniu wyglądała na zaniepokojoną, oddawała wrażenie, jakby czegoś szukała albo sprawdzała czy wszystko jest tam, gdzie być winno. Przez chwilę zrobiła niezły bałagan w kamerze #1. Następnie, ponownie wróciła na materac, przykładając się do snu. Od godziny 10:27 do godziny 10:40, zaprzestałem obserwacji. Kiedy wróciłem do przyglądania się poczynaniom dziewczyny, zaobserwowałem zmiany w otoczeniu. Karta, na której znajdują się znaki w jakimś języku, została usunięta. Laptop został przesunięty, zaś „Chip-Chan przypuszczalnie położyła się po prostu w wygodniejszej pozycji, gdy nie było wokół niej żadnych „śmieci. Od 10:40 zauważyłem jedynie ruchy podczas snu. O 10:50, przerwałem obserwację - wyszedłem do sklepu. To z paranormalne pl haha ludzie to niemaja co robic:P tez musimy zdawac relacje co i o ktorej sie dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24r2t24t42t24t2
oo a teraz jakby nakarmila tego pseudo ninje pod drzwiami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24r2t24t42t24t2
widze teraz na drugiej kamerze jakby legowisko na zimi z poduszka,a niby miala spac przybiurku w jakiejs dziwnej pozycji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fak, wygląda jak Sadako z RIngu :D Jak spojrzy w tę kamerę to umrę :D ALE JAZDA. W chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24r2t24t42t24t2
wow siedzi rzy kompie teraz, moze to ktoras z was i wlasnie z nia piszemy!!!!!????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiiii1245623
ja mam tylko widoczną jedną kamerke jakies smieci ... gdzie ona jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosem w kałuże
ja też chcę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosem w kałuże
widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulinka
no i co? Siedzi przy laptopie i tak bedzie caly dzien? A skad widomo o tych pozaslanianych oknach? Tam przeciez nie widac zadnego okna, a w tej niby kuchni / pierdolniku to widac ze to swiatlo dzienne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacielo sie??
pitulinka jak niby ma byc swiatlo dzienne,jak tam jest juz wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3w4wt32t
ale strasznie teraz wygląda na drugiej kamerce gdy włosy opadają jej na twarz, czasami ma otwarte oczy i usta i jest w dziwnej pozycji jakby zsunęła się z krzesła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulinka
a skad niby wiemy, ze godzina na kamerkach jest prawidlowo ustawiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też słyszałemmm
zauważyliście, że ona pisze na laptopie przez papier? kładzie kartkę na klawiaturze i dopiero przez nią pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulinka
No to gdzie pisze, do kogo? To chyba nie moze byc uwiziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunnniiia
Ona chyba teraz film ogląda. Ma ręce pod laptopem i cały czas patrzy na monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zauważyliście, że ona pisze na laptopie przez papier? kładzie kartkę na klawiaturze i dopiero przez nią pisze" Teoria jest taka, ze nie chce, abyśmy zobaczyli typ jej klawiatury (czy to QWERTY, czy AZERTY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulinka
A czy ktos zna adres jej bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefwgwrgrwgrw
aaaaa, to rozowe to krzeslo?? te obrazki z kamer sa tak malutkie ze ledwo co widze,myslalam ze to poduszka i ze ona lezy na podlodze jakos. Da sie jakos powiekszyc te kamerki? Powiem wam w sekrecie ze jak moi starzy wyjada na ferie zimowe, to jakby u mnie kamerki byly to by to wygladalo identycznie - juz planuje ze rozloze materac w salonie, bede miala laptopa, tv i zarcie pod reka i bede 2 tygodnie lezec, nie bede wychodzic nigdzie ahh jak cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×