Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Nie lubię Chorwatów.

Polecane posty

Mimo to nadal o nim myślę, jednocześnie rozpaczliwie chcąc go wyrzucić z mojej głowy. :O Jutro ostateczna rozgrywka, mam nadzieję, że wreszcie zakończę tę sprawę. :O Nie ma to, że tamto. Nie mogę repetować przez Chorwata, no. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo-brak
Nikt nie wierzy w twoja wagine pederasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znoooowu ty? Podszywu, już myślałam, że może zdechłoś. I nie olał, po prostu żem go obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię ci, ciulawko, że nie o to chodzi. Poza tym, chyba faktycznie jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mojego nie pozbawia. Nadal jest bardzo wysokie i z twojego albo chorwackiego powodu to się raczej nie zmieni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która na dodatek nie była moja. Ty byłoś tą świnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś cię znajdę...aaa...znaaaajdę cię. A w końcu znajdę. Jeeestem coraz bliżej, wiesz?:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasasasa
To kobiety powinny zaciagac do lozka facetow, bo maja z seksu (dobrego) duza wieksza przyjemnosc (wielokrotne i roznego rodzaju orgazmy) od facetow, zdecydowanie mniej sie mecza - jedyna pozycja meczaca dla nich to jezdziec - a wiele *** kobiet jej unika, chcac aby to facet caly czas sie pocil. Facet ma takze gorzej pod wzgledem psychicznym, bo kobieta zawsze moze a facet nie zawsze(poza tym facetowi musi stanac - kobieta nie ma takiego problemu, a jak mu juz stanie to facet musi sie pilnowac aby za szybko nie wystrzelil i jest to baaardzo stresujace), to facet ma sie pokazac ze jest dobrym kochankiem i doprowadzic na szczyt kobiet, podczas gdy orgazm u faceta wywolac ta zadna sztuka. Kobiety maja wiecej stref erogennych i duzo wrazliwsza (7 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu te pieprzone wklejki. Jesteś lesbijką? Nawet jako mężczyzna? :P Papa oom mow mow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jak bardzo bym nie chciała. :P Homoerotyczne zainteresowanie Nashem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portak
deka ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapodawaj mi tu przez Shareda, bo mi się to gówno nie chce otworzyć. Z jakiegoś powodu antywir mi wariuje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepalump
deka śmierdzisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepalump
siesz przed kompem i robisz pod siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahahahahahahahahahaqha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepalump
jesteś moja porana srakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się jako Pomarańczka uaktywnił. Czuć, że to kafe. I faktycznie, sram ze śmiechu jak czytam temat o obrożach.🖐️ Tabasco, bo mnie to dręczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepalump
masz małe cyceeeeeeeeeeeee hahahahahahahhahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepalump
masz osrane majty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetkuuus34
Witam... Jestem młodą mężatką, która chętnie porozmawia z Paniami równie wyuzdanymi... mężatka od kilku mies. , w związku od 6 lat, od jakiegoś roku zrobiłam się nadwyraz temperamentna. Moj mąż niestey stoi w miejscu- klasyk. na początku jedynie fantazje dotyczące dojrzałych Panów...stanowczych, dominujących, znających swoją wartość,perwersyjnych mm.... myślałam,że mi przejdzie! niestety napięcie rośnie.. nie przepalam ciśnienia momentami. Już nie chodzi tu o dojrzalość wiekową, ale mentalną, emocjonalną. zdałam sobie sprawę,że nie odczuwam do męża respektu jakiego bym chciała. chcialabym by mnie zdominował, wykorzystywał, by uczynił ze mnie Suke ale on nie pojmuje,wysmiewa a jeśli rozmawiamy juz poważnie mówi,że mam być jego żoną a nie dziwką.. @@@!!!! on nie rozumie tych relacji. Ja uważam, że jeśli nie będziemy spełniali swoich oczekiwań w łóżku może to mieć okropne skutki. Troche mi wstyd,że jako kobieta pisze tak o tym otwarcie.chce zdradzić, coraz bardziej mam ochote na myślącego Samca... rozumiecie co mam na myśli Tutaj na zachęte moje foteczkii http://dl4.pl/spragniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepalump
zjedz kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy widzę ''xd'', ''xp'', itp. mam już świadomość, kto do mnie pisze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktoś szybko teraz zerżnie porządnie skoro ten uj nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×