Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Nie lubię Chorwatów.

Polecane posty

Co jest? Myślałam, że na kafe nie ma przeciwniczek lodów, głębokich gardeł, połyków, itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"piczki", "pytongi" ?!!! :O Czuję się naprawdę sterroryzowany, twoim wulgarnym słownictwem . Widać zanika kultura słowa i jeszcze trochę a tylko kafeteryjnii bardowie będą pamiętać o tzipach i paukach I śpiewać o tym jak to kiedyś się fotełłe wymuszało. :D Niech Dek z małpą lepiej zapyta swojego ( tu kłopot z czasem ) , byłego, obecnego, teraźniejszego, chwilowego.... przyjaciela, jak jest po Chorwacku, "tatełłe wchodzi mi do wanny" ? Przyda się jak ktoś wpadnie na temat by założyć temat o dniu chorwackim na Kafe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem. Pór roku w to nie mieszajmy. :O I bardzo dobrze, "konieczne są zmiany, bo jeśli nic się nie zmieni może nadejść dzień rebelii". :) Tak śpiewał Dezerter w czasach, kiedy zmiany były wyraźne a bunt pokoleń oczywisty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja trwa. No, znikam. Muka się zajmie resztą, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znowu za "Muka" ? Jakaś nowość po serii przygód z "podszywem" :D :D Wyczuwam jakieś podniecenie Dek z małpą, czyżby to było coś naprawdę z przytupem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
EEM ......MAGIA INNEJ NACJI:) Polacy tacy sami jak Chorwaci. W Naturze sa tylko samice i samce i liczy sie tylko potomstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naturze tylko to się liczy, ale nie tak bezinteresownie pomarańczo. Chyba że natura to dla ciebie Maja i Gucio byzkający się po kwiatkach. :P Taki lew, na przykład. Zanim pierdolnie duupę jako nowy przywódca stada i wygna samice w poszukiwaniu chlania, zagryza wszystkie lwiątka, które śmierdzą jego poprzednikiem. To kurrwa nie Narnia. :P :P Chciałby ci pewnie powiedzieć, ale ludźmi mało się przejmuje. :D I nie jestem taki sam jak Chorwaci, Czesi, Rosjanie... Tak jak i Oni posiadamy własną kulturę, tradycję...., która nas od siebie różni. I jak to ludzie. :O Jedni widzą w tym zło a dla innych to przygoda w poznawaniu innych ludzi, z pozoru takich samych a jednak innych :D Warto spróbować tego drugiego. Chociażby dlatego by nie mylić Słowenii ze Słowacją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na stałe :O człowieku o nicku, który powinien wiedzieć najlepiej, kiedy odbija. :P :D :D Pewnie że mi odbija. :O Wręcz rzutem na taśmę pożegnam ten rok, bo przyszły ma, choć na to nie wygląda przyniesie mi siódemkę, która znaczy tyle że będzie kolorowo, lub wykupuję bilet i skaczę z Poniatoszczaka. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×